Jump to content
Reborn fórum

Legendary Items


Guest Baalberith

Recommended Posts

jakej blbec by to sel jo BS to je neco jineho tam to musi byt :-)

BS ma boosty na melee dmg, navic vlastni skill na zlevneni mammonitu...

pochybuju ze u BS bude snizovani mammonitu, navic by tim stejne prichazelo o vyhody ice picku, slaughteruu, guillotiny, atd.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

U Saga mam momentalne taketo skilly:

MATK podla lvlu zbrane - (LVL/2)%

 

 

- Heaven's Drive dmg +5%/lvl

- Thunderstorm dmg +5%/lvl

- autodrop podla lvlu prisery Blank Scroll, Scorpion Tail, Snail Shell, Rainbow Shell, Horn, Cobweb, Blue, Red a Yellow Gem, Red Blood, Crystal Blue, Wind of Verdure a Green Live

- Hocus Pocus sanca na nezmiznutie gemu 5%/lvl

- aspd 2%/lvl

- fire bolt increaesd dmg (2-20%)

- cold bold increased dmg (2-20%)

- lightning bolt increase dmg (2-20%)

- volcano dmg bonus pre fire utoky(+2-20%)

- deluge dmg bonus pre water utoky(+2-20%)

- violent gale dmg bonus pre lightning utoky(+2-20%)

- Endow Blaze duration 5%/lvl

- Endow Tsunami duration 5%/lvl

- Endow Tornado duration 5%/lvl

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

u hokusu se to bude stackovat s into the abyss ?

na aspd je knížka s Bzz... resp máš představu jak by vycházela třeba +8 coma kniha s cecilkama vs navrhnutá úprava? lepší horší?

Edited by hyah
Link to comment
Share on other sites

- volcano dmg bonus pre fire utoky(+2-20%)

- deluge dmg bonus pre water utoky(+2-20%)

- violent gale dmg bonus pre lightning utoky(+2-20%)

Dle mého názoru, funkce tÄchto 3 skillů by se na GW mÄla omezit nebo úplnÄ zrušit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Dle mého názoru, funkce těchto 3 skillů by se na GW měla omezit nebo úplně zrušit.

Hmm, no nevidel som ich prakticky na GW pouzivane..

Link to comment
Share on other sites

Hmm, no nevidel som ich prakticky na GW pouzivane..

Představme si situaci, že gun má wind enchant svitky a na warpu je Whirlwind (Violent Gale), to je 20% dmg na všechny chary. Díky LI zbrani získá gun o dalších 20% větší dmg, takže celkem má gun o nějakých 20% větší dmg než gun například s BG zbraní.

 

Pro takovou wiznu to znamená, že volcano převezme efekt Salamander Card. Na normálních GW pak může mít teda salama 2x.

 

Sin cross s BG zbraní a wind svitky vlastně bude hodně charů zabíjet na jednu ránu.

 

Určitě by se našlo více případů, ale ty první 2 jsou asi nejzlejší.

Link to comment
Share on other sites

Představme si situaci, že gun má wind enchant svitky a na warpu je Whirlwind (Violent Gale), to je 20% dmg na všechny chary. Díky LI zbrani získá gun o dalších 20% větší dmg, takže celkem má gun o nějakých 20% větší dmg než gun například s BG zbraní.

Coz je porad min nez holy bullet do ed, ne ? :)

Link to comment
Share on other sites

Navrhovala bych ještě snížení cast time memorize, zvýšení trvání memorize :)

 

to bych ani nezavadel, co jsem si vsiml tak u vsech zbrani je zachovano to ze se vylepsuji pouze nonadv skilly, nevim jestli umyslne ale asi by to tak melo byt, tot muj nazor

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Nie nebol umysel posilnovat len non-adv skilly:) Ale ten memorize .. hmm... nepride mi az tak atraktivny, aby si kvoli nemu niekto robil specialnu zbran.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Idem na par dni prec, takze mi prosim k navrhom hlasujte - napravo u postu je Vote this post up a Vote this post down a uvidime, ako to bude vyzerat v pondelok:)

 

Predlzenie webu mimo GW/BG neni zly napad, tak isto jeho predlzenie specialne na bossov napriklad:)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

ok, dalsia zbran prekovana a ta moznost tam nie je :) takze asi si na to zabudol, alebo sa to objavi az pri druhom kovani.

Zvlastne, fakt si pamatam, ze som to tam pridaval. No mrknem na to, az bude cas:)

 

K violent gale - vzhladom na to, ze ludia nosia vacsinou valky stity a fire a water im bude vadit menej, asi by som ho vymenil teda za dlzku chytania spider webu v PvM?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...