Jump to content
Reborn fórum

Legendary Items


Guest Baalberith

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Kde muzu prekovat lvl 30 LI ? :)

Se mi vypsalo neco v tomto smyslu pri dosazeni tohoto lvl .. jinak jsem cekal ze naexpit miliardu bude problem, ale jde to v pohode .. bude pokracovani na lvl 40 .. za nejakejch 10 mld exp? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na aspd je knížka s Bzz... resp máš představu jak by vycházela třeba +8 coma kniha s cecilkama vs navrhnutá úprava? lepší horší?

- aspd 2%/lvl

- fire bolt increased dmg (2-20%)

- cold bold increased dmg (2-20%)

- lightning bolt increase dmg (2-20%)

rád bych se zeptal zda zůstane bonus k aspd takový, jaký je v plánu, jinak řeÄeno, zda má vůbec smysl ještÄ schovávat coma knihu, když +10 coma kniha s cecilama by mÄla dávat 10 aspd a 10% zatímco legendary 20% a dmg boltů... což by činilo legendary jednoduše lepší....

a ještÄ než to nÄkdo vytáhne, ano, ptám se jako sobecký majitel +9 coma knihy :P

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Upravil som saga nasledovne a s najblizsim restartom mozete ocakavat nasadenie:

Knizka s minimalnym utokom

 

- Heaven's Drive dmg +5%/lvl

- Thunderstorm dmg +5%/lvl

- autodrop podla lvlu prisery Blank Scroll, Scorpion Tail, Snail Shell, Rainbow Shell, Horn, Cobweb, Blue, Red a Yellow Gem, Red Blood, Crystal Blue, Wind of Verdure a Green Live

- Hocus Pocus sanca na nezmiznutie gemu 5%/lvl

- aspd 2%/lvl

- fire bolt increaesd dmg 2%/lvl

- cold bold increased dmg 2%/lvl

- lightning bolt increase dmg 2%/lvl

- Spider Web sanca na nezmiznutie cobwebu 5%/lvl

- Spider Web trvanie chytenia +5%/lvl (mimo PvP)

- Endow Quake duration 5%/lvl

- Endow Blaze duration 5%/lvl

- Endow Tsunami duration 5%/lvl

- Endow Tornado duration 5%/lvl

Link to comment
Share on other sites

Tož nějakej luk na autoblitzbeat build by mohl bejt sranda :D Otázka je jestli kvůli tomu je vůle expit si takovýho snipra neboÂť jsem ho na serveru ještÄ nevidÄl => Je to velice minoritní build ;)

Já jsem takový build vidÄl, autoblitzbeat snipa spojený s crit snipou. Dokonce to dotyÄný hráÄ má jako jednu z hlavních postav. Otázka zní, zdali se mu to vyplatí více než nějaký luk s kartami na critical.

Link to comment
Share on other sites

No zajimalo by me zda baalbe zamysli i li na expanded classy treb takovy

li revolver na gunslingera, flip coin ze by nebral zeny po lvl 1zen, Rapid shower ze by

kazdy 2.lvl setril kulku misto 5 kulek by se to snizilo na 1 atd

Edited by Chripka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Baalberith

Aké sú ID tých bonusových rastliniek pri vylepšení skillu summon flora? ....nech mi ich homun nechá na pokoji :)

1589, 1579, 1575, 1555, 1590

Link to comment
Share on other sites

1589, 1579, 1575, 1555, 1590

 

To sú ID pôvodných summonov (1589-Mandragora, 1579-Hydra, 1575- Flora, 1555- Parasite, 1590- Geographer), na tie mi homun neútoÄí, ale keÄ vytvorím napr. Dryad, tak mi ju zlikviduje okamžite.

...môže byÂť, že mi to nefunguje správne, lebo mám Skill len na lvl 4?

Edited by strauchy
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

To sú ID pôvodných summonov (1589-Mandragora, 1579-Hydra, 1575- Flora, 1555- Parasite, 1590- Geographer), na tie mi homun neútoÄí, ale keÄ vytvorím napr. Dryad, tak mi ju zlikviduje okamžite.

zvlastne, skopirovali sa mi len povodne... spravne su 1589, 1579, 1575, 1555, 1590, 1493, 2151, 1988, 1995, 2015

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...