Jump to content
Reborn fórum

Puzzle!


Guest Sajuri

Recommended Posts

Njn RSS je pro lidi co tráví čas u počítače... pro ty co maj i normální život je jednodušší se na to forum kouknout ráno a pak večer... tak to bylo myšleno ten post... ale co radči real life než výhra :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sajuri

@crook - čas uveřejnění se bude měnit, zůstává ale pravidlo, že budu losovat ze správných odpovědí, které dojdou do 24 hodin (může být i delší doba, pokud to nestíhám, ale nikdy méně) od uveřejnění nového obrázku, anebo, pokud nikdo neuhádne, od odkrytí dalších dílků. Takže pokud koukáš na forum 1x denně, mělo by to stačit, aby jsi se zapojil.

 

Odkryty další dílky.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sajuri

9.

Hádejte, odkud je tento screen, stačí mi napsat přesný název mapy, který se vám ukáže po napsání /where. Netřeba psát souřadnice.

 

puzzle9.jpg

 

Posílejte PM anebo mail na gmsajuri@seznam.cz. Do předmětu zprávy/mailu pište Puzzle9

Na odpovědi budu čekat vždy 24 hodin od uveřejnění obrázku, anebo odkrytí dalších dílků, ze správných odpovědí vylosuji výherce.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, na PM jsem dosud nedostala odpovÄÄ, tak se radši ozvu i tu:) Už jsem nÄkolikrát chtÄla hádat puzzle, ale nikdy se mi po prokliku neotevře.. Co je potřeba pro to, aby proklik fungoval?

 

DÄkuji za odpovÄÄ ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ahoj, na PM jsem dosud nedostala odpověď, tak se radši ozvu i tu:) Už jsem několikrát chtěla hádat puzzle, ale nikdy se mi po prokliku neotevře.. Co je potřeba pro to, aby proklik fungoval?

 

Děkuji za odpověď ;)

Mat povolene obrazky v prehliadaci:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Sajuri

10.

 

puzzle10.jpg

 

Hádejte, odkud je tento screen, staÄí mi napsat přesný název mapy, který se vám ukáže po napsání /where. Netřeba psát souřadnice.

Posílejte PM anebo mail na gmsajuri@seznam.cz. Do předmÄtu zprávy/mailu pište Puzzle10

Na odpovÄdi budu Äekat vždy 24 hodin od uveřejnÄní obrázku, anebo odkrytí dalších dílků.

OdmÄnu dostanou všichni, kteří správnÄ urÄí lokaci.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Puzzle 11

 

puzzle11.jpg

 

Hádejte, odkud je screen, schovávající se za puzzle dílky.

Napište přesný název mapy, který se vám ukáže ve hře po napsání /where. Netřeba psát souřadnice.

 

OdpovÄdi posílejte PM anebo mail na gmsajuri@seznam.cz. Do předmÄtu zprávy/mailu pište Puzzle11. UveÄte též jméno Vaší postavy ve hře (pro zaslání odmÄny, v případÄ, že vyhrajete).

Na odpovÄdi budu Äekat vždy 24 hodin od uveřejnÄní obrázku, anebo odkrytí dalších dílků, ze správných odpovÄdí vylosuji výherce.

 

Více podrobností v prvním postu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...