Jump to content
Reborn fórum

Reborn slaví­ Saint Patrick day


Guest Jamie

Recommended Posts

Guest Jamie

Saint Patrick Day

 

Kde se vzal, tu se vzal na Reborn nám zavítal samotný Saint Patrick. Jak už to tak u NPC bývá, bude nutnÄ potřebovat vaši pomoc. Najdete ho v Pronteře na námÄstí, poví vám strastiplný příbÄh, který by vás mÄl motivovat v obcházení jeho rodinných příslušníků ve snaze porazit je v kostkách. Kostky samozřejmÄ nebudou úplnÄ jednoduchou záležitostí. Ale za každou vyhranou hru budete odmÄnÄni lahodným zeleným mokem!! Pokud se vám podaří obehrát všechny Patrickovy rodinné příslušníky, získáte od samotného svatého závÄreÄné zelené překvapení.

 

Saint Patrick by se mÄl na našem serveru ukázat po restartu a jestli na nÄj nebudete zlí a budete pÄknÄ chodit v zelené, tak by tu mÄl s námi vydržet celý týden. Po celou dobu bude peÄlivÄ zaznamenávat vaše snahy o pomoc a díky tomu na konci eventu budu moci vyhlásit vítÄze kategorií:

- První zachránce Saint Patricka

- Poslední zachránce Saint Patricka

- Nejrychlejší zachránce Saint Patricka

- Nejpomalejší zachránce Saint Patricka

Link to comment
Share on other sites

Pekny event, jen skoda, ze cepicka nezustane a ze text, kterym se mame ridit je trosku zavadejici (hospoda neni hospoda)...

"Vsichni moji pribuzni a znami rodiny od te doby musi vysedavat v Midgarskych hospodach, pohostinstvich a tak ..."

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Wandering Minstrel Hatka nemoze zostat na furt za quest na jedno poobedie;) Zas druha cast ludi sa stazuje, ked dostane ciapku, pretoze uz ich maju v kafre milion;) Takze sme sa rozhodli, ze bude pekna ciapka, ale ine na furt;)

Link to comment
Share on other sites

Wandering Minstrel Hatka nemoze zostat na furt za quest na jedno poobedie;) Zas druha cast ludi sa stazuje, ked dostane ciapku, pretoze uz ich maju v kafre milion;) Takze sme sa rozhodli, ze bude pekna ciapka, ale ine na furt;)

hm, a co tak dat vzdy na vyber(na konci questu)? bud rental capicu alebo nejaky box? ja osobne by som si radsej vybral niekolko blue, purple alebo jeden green box nez capicu ktoru budem mat doslova par dni (hram hlavne cez vikend)

alebo bony, dukaty, cokolvek.

Edited by Crazy Horse
Link to comment
Share on other sites

hm, kedysi boli vzdy hatky, ktore stratili svoju funkciu a ostali len ako pamiatka. skoda, ze to uz nie je...bolo by aspon mozne pri vyhlaseni eventu upozornit, ci pripadna odmena po tyzdni nezmizne? a co ine na furt mi ostane zo svateho patrika? :-))

 

edit: ako vravi crazyhorse, bolo by dobre mat na vyber. tak ako ludom co maju milion capic vadi, ze im pribudne dalsia nafurt, tak ludom, co tu hraju raz za tyzden je rental capka na dve veci :-)

 

edit: zelene pivo sa vypije a boxy tiez neostanu navzdy ...

Edited by Freesia
Link to comment
Share on other sites

Guest Jamie

hm, a co tak dat vzdy na vyber(na konci questu)? bud rental capicu alebo nejaky box? ja osobne by som si radsej vybral niekolko blue, purple alebo jeden green box nez capicu ktoru budem mat doslova par dni (hram hlavne cez vikend)

alebo bony, dukaty, cokolvek.

 

odmenou bylo 5x green box, cepicku berte jako bonus. Myslela jsem, ze vam to udela radost. Navic za kazdou vyhru jste dostali 1-2 green ale coz ma funkci jako seed.

Link to comment
Share on other sites

odmenou bylo 5x green box, cepicku berte jako bonus. Myslela jsem, ze vam to udela radost. Navic za kazdou vyhru jste dostali 1-2 green ale coz ma funkci jako seed.

jasne, super ked je to takto. tento event som este nerobil.

ja som to pisal aj s ohladom na minule alebo buduce eventy. proste len taky navrh. lebo fakt nepoznam nikoho kto by skakal od nadsenia ze dostal rental capicu ;)

u mna osobne mas za svoju snahu velke + bez ohladu na odmenu.

Link to comment
Share on other sites

"Vsichni moji pribuzni a znami rodiny od te doby musi vysedavat v Midgarskych hospodach, pohostinstvich a tak ..."

 

Ano, ale ve vetsine mest to bylo to "a tak" Kdyby na mainu Jamie nenapsala, ze to muze byt jakakoliv budova, kde je stul a zidle, tak bych treba orca hledal doted.

Link to comment
Share on other sites

jasne, super ked je to takto. tento event som este nerobil.

ja som to pisal aj s ohladom na minule alebo buduce eventy. proste len taky navrh. lebo fakt nepoznam nikoho kto by skakal od nadsenia ze dostal rental capicu ;)

Nahodou su capice u ktorych clovek skace radostou aj pokial su len rental. Z mojich wings of victory sa tesim cely cas co ich mam lebo su super.

A noble hat bol tiez super. A teraz ked uz tie capice niesu na tyzden ale na mesiac tak si clovek aj vsimne ze ju mal a moze ju celkom vyuzit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nahodou su capice u ktorych clovek skace radostou aj pokial su len rental. Z mojich wings of victory sa tesim cely cas co ich mam lebo su super.

A noble hat bol tiez super. A teraz ked uz tie capice niesu na tyzden ale na mesiac tak si clovek aj vsimne ze ju mal a moze ju celkom vyuzit.

jasne, ked je to tak, som rad :) len som reagoval na to, ze v mojom okoli viac ludia rental odmietaju ako vitaju.

tento event som si spravil a pacil sa mi. a odmena vyborna, old green box je super. ze mi je capica na nic? tazko vyhoviet vsetkym vo vsetkom :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Jamie

Výsledky:

 

První zachránci Saint Patricka: 1) Diadra 2) Myrren 3) Kashigo

Poslední zachránce Saint Patricka: Coolmax

Nejrychlejší zachránce Saint Patricka (nejméně hodů): Enia

Nejpomalejší zachránce Saint Patricka (nejvíce hodů): Coolmax

Všichni výherci získávají symbolický dukát!

 

 

 

Ještě přehled toho kolik kdo potřeboval hodů na splnění eventu:

761 Coolmax

571 Swain

477 Valerie

471 Deana

462 Shion Sonozaki

418 Little Punki

405 Minako Aino

402 mirinko

394 Kashigo

385 Rebecka

384 Louise de la Valiere

372 enca

362 katy

344 Franken Stein

324 Winet

321 Chrissie

320 Taiko

320 Ballantines

312 Morgieanna

308 Kazisvet

306 Mystic Angel

303 Lupen

303 Religion

294 Evervil

291 Aylin

290 Ergo Proxy

273 Myrren

273 Kristyna Neserevina

266 Seli

265 Kamil

264 Yuufana

258 Zenplzak

256 Vittek

248 Katynka

244 Ringa

243 Healplzak

238 Dr Yueh

235 Nykta

233 Crona

230 Tenten chan

223 Korek

219 Howling

217 Kristi

215 Marsen

211 Yukiru

208 BystroOcko

208 Medisen

202 Rumiko Yamaguchi

195 Diadra

185 betr

185 Pedobear

180 Drazgon

157 Enia

Link to comment
Share on other sites

Diky moc za super event, i kdyz musim rict, ze sprostych slov na adresu GMek, gravity, autoru eventu, Irů, panaboha, dabla atd... padlo mozna jeste vic nez mych 761 pokusu :). Chudak Katynku jsem tim malem vyhnal z Mumblu :-D.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest Jamie

Saint Patrick´s Day 2013

 

Už je to rok, co jste pomohli zachránit k hraní kostek odsouzený Saint Patrickovský klan. Ti při žití šÂťastnÄ až do smrti nelenili a založili si menší zelenou hospůdku, ve které vesele holdují hře v kostky - zvyk je železná košile. Hraje se o žetony, které si můžete vymÄnit za ceny v hospodském automatu. Hospodu najdete po ranním restartu v domÄ pod námÄstím v Pronteře.

 

PÄkný den sv. Patrika přeje celý GM tým

a všichni doufáme, že alespoř nÄkteré z vás uvidíme v zelené!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...