Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

diky, takze rcx nevypnu, bo nemam zapnute. opatchovala jsem pres reborn a ted mi to pise: string "buf":1: attempt to index global OptionInfoList (a nil value)

zavorky si snad domyslite :-)

hraju jeste na starem klientu, protoze stahovani noveho je na mnoho hodin a dokud neni definitivni, nechci do toho jit

Bohuzial to vyzera, ze budes musiet... Tato chyba sa vyskytuje len u starych klientov

Link to comment
Share on other sites

tak diky, dam si asi tak tyden pauzu, stejne uz bylo na case se z te zavislosti vyhrabat :-)

preju gl vam i tem co vydrzi vic nez ja.

jdu poznavat realny svet, pa :-)

i kdyz asi stejne nejdriv mrknu jestli mi smazali ucty na jinych serverech, kdyz jsem tam dost dlouho nebyla :-))

ted me tak napada, neslo by pouzit instalaci renewalu odjinud a zmenit jen exe? to by mi usetrilo to silene stahovani

Link to comment
Share on other sites

tak ty zmizele listy se me uz povedlo vyresit, stahnul a nahradil jsem si soubory (prepnul z HKCU na HKLM) z jirkanova archivu odtud:Index of /jirkan.cz/ro/mirror/reborn/2012-03-27 a listy funguji jak maji, akorat mi to pise, ze mam zastaralou verzi klienta, at si prosim opatchuji Reborn. Zadny novy patch tam neni, takze nic patchovat nejde, ale hlavni je, ze to funguje :)

 

tak po opatchovani me opet zmizely listy se skilly, reset patchu nepomohl (pockam, az zase jirkan hodi na web svoje soubory, jestli to bude fungovat)

prepinat pomoci F12 (@lista) funguje, listy prepinam, akorat je nevidim....

screenReborn10097.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

tak diky, dam si asi tak tyden pauzu, stejne uz bylo na case se z te zavislosti vyhrabat :-)

preju gl vam i tem co vydrzi vic nez ja.

jdu poznavat realny svet, pa :-)

i kdyz asi stejne nejdriv mrknu jestli mi smazali ucty na jinych serverech, kdyz jsem tam dost dlouho nebyla :-))

ted me tak napada, neslo by pouzit instalaci renewalu odjinud a zmenit jen exe? to by mi usetrilo to silene stahovani

Skus ked tak tieto adresare rozbalit do instalacie rebornu:

http://server.reborn.cz/RO2.ZIP

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Jinak ciste teoreticky: soubory (data.grf a rdata.grf) z jine instalace fungovat budou, pokud jsou dostatecne "nove". (pravda, kdyz se nepodari, odpoved bude stejne "stahni si novy klient, ten funguje")

 

Ciste prakticky: nez se s tim ***at (ono to patchovani neni trivialni...), to vyjde casove rychlejs stahnout kompletni reborni instalacku, kde uz je vsechno opatchovane jak je potreba, clovek usetri jak cas, tak nervy (i objem dat)

Edit: to vyhvezdickovane slovo je samozrejme delat

Link to comment
Share on other sites

no tak uz teda stahuju noveho, bude to hodina.

zatim jsem zkusila dat do stareho klienta soubory data.grf a rdata.grf, ktere jsem stahla vcera kvuli te hatce, vysledek - hlaska se objevi, ale hra se po jejim odkliknuti spusti, jen nejde zmenit rozliseni, tedy nejde ulozit zmenu, takze si muzu zatim hrat v 640x480 :-)

Link to comment
Share on other sites

tak po opatchovani me opet zmizely listy se skilly, reset patchu nepomohl (pockam, az zase jirkan hodi na web svoje soubory, jestli to bude fungovat)

prepinat pomoci F12 (@lista) funguje, listy prepinam, akorat je nevidim....

 

tak diky jirkanove trpelivosti a nekolika jeho napadum se to podarilo vyresit :) (alespon do dalsiho updatu :D )

 

1. pokus smazat v adresari /data/ vse krome *eot souboru uspesny nebyl

2. pokus prejmenovat/smazat v adresari /savedata/ vsechny 3 soubory a pak znovu pustit setup a vse nastavit. napoprve jsem v setupu nic nenastavoval a lognul se v default nastaveni, listy fungovaly :) odlog, v setupu vse nastavit, jak jsem zvyklej, lognu se, listy zase zmizely :P

tak opet ty 3 soubory smazat a pak pomalu, krok za krokem vse nastavovat a zkouset se prubezne logovat, jestli tam ty listy porad jsou :D coz se nakonec podarilo a listy zase funguji ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, do ted vsechno v poradku a od dnesniho patche mi RO spadne hned u prihlasovaciho okna. Ani nemusim sahat na klavesnici a sup hlaska program reexe.exe prestal pracovat a nasledne, ze mam ukoncit program a vsemocny windows mi rekne, kde byla chyba. Pote se uz nic nestane.

 

EDIT: zajimave, ze bez RCX to jede

 

EDIT 2: my bad; nevsiml jsem si

Edited by Tote
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Hmm, do ted vsechno v poradku a od dnesniho patche mi RO spadne hned u prihlasovaciho okna. Ani nemusim sahat na klavesnici a sup hlaska program reexe.exe prestal pracovat a nasledne, ze mam ukoncit program a vsemocny windows mi rekne, kde byla chyba. Pote se uz nic nestane.

 

EDIT: zajimave, ze bez RCX to jede

viz. novinky.. Pokial vam spadne hra okamzite po spusteni, skuste vypnut RCX.

Link to comment
Share on other sites

viz. novinky.. Pokial vam spadne hra okamzite po spusteni, skuste vypnut RCX.

 

A já si pochvaloval jak ten přechod proběhl u mě tak hladce a v pořádku, teď třeba RCX neběží :-/ Předpokládám, bude se řešit ta drobnost RCX + nový/ě opatchovaný renewal Rebon klient = program Reexe přestal pracovat... :(

 

Edit: před posledníma změnama si klient pamatoval nastavaní jako /Q1, /NC nebo /effect, teď je potřeba vše nastavovat znova po každém zapnutí hry.

Edited by Mars
Link to comment
Share on other sites

S tim RCX je to jako s kazdou berlickou - clovek si na ni lehce zvykne. Odpoledne jsem cetla na chatu, ze to je cizi produkt a ze se tedy nemame spolehat na jeho funkcnost. Tak jen nevtirava otazka: mame na rcx uplne zapomenout a nebo se to bude mozna casem nejak resit?

Ja jen, ze se mi sam nainstaloval s verzi Reborn-Renewal-Full-2012-03-18 - takze od naseho teamu ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm tak patcher mi začal házet tohle:

Objevil se problém: [určené přetypování není platné.] Stacktrace: [ v System.Runtime.InteropServices.Marshal.ThrowExceptionForHRInternal(Int32 errorCode, IntPtr errorInfo)

v System.Management.ManagementScope.InitializeGuts(Object o)

v System.Management.ManagementScope.Initialize()

v System.Management.ManagementObjectSearcher.Initialize()

v System.Management.ManagementObjectSearcher.Get()

v Patcher.formPatcher.PatchClient()]

s tím že to mám nahlásit k3dt

neví někdo co s tím?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

hmm tak patcher mi začal házet tohle:

Objevil se problém: [určené přetypování není platné.] Stacktrace: [ v System.Runtime.InteropServices.Marshal.ThrowExceptionForHRInternal(Int32 errorCode, IntPtr errorInfo)

v System.Management.ManagementScope.InitializeGuts(Object o)

v System.Management.ManagementScope.Initialize()

v System.Management.ManagementObjectSearcher.Initialize()

v System.Management.ManagementObjectSearcher.Get()

v Patcher.formPatcher.PatchClient()]

s tím že to mám nahlásit k3dt

neví někdo co s tím?

Pri akej cinnosti sa ti toto stalo?

Stahovanie patchov? Okamzite po spusteni? Kazdopadne by som na tvojom mieste stiahol posledny Patcher z

http://patcher.reborn.cz/update/Reborn.exe

Link to comment
Share on other sites

S tim RCX je to jako s kazdou berlickou - clovek si na ni lehce zvykne. Odpoledne jsem cetla na chatu, ze to je cizi produkt a ze se tedy nemame spolehat na jeho funkcnost. Tak jen nevtirava otazka: mame na rcx uplne zapomenout a nebo se to bude mozna casem nejak resit?

Ja jen, ze se mi sam nainstaloval s verzi Reborn-Renewal-Full-2012-03-18 - takze od naseho teamu ;)

 

RCX tam bylo funkcni k minule verzi exe. Ted se preslo na novou, ktera resi problemy s pohybem a par dalsich veci, pouziva jinak strukturovane packety pro komunikaci se serverem, takze se RCX tak moc nechyta (jestli placam moc velky kraviny, reknete). Taaaakze bych na to ted proste nespolihal, dokud nekdo neudela novou verzi.

Link to comment
Share on other sites

Pri akej cinnosti sa ti toto stalo?

Stahovanie patchov? Okamzite po spusteni? Kazdopadne by som na tvojom mieste stiahol posledny Patcher z

http://patcher.rebor...date/Reborn.exe

nepomohlo :(

to vypada na interni problem NET frameworku.. zkus ho preinstalovat ( http://www.microsoft...dd-aab15c5e04f5 )

taky nic psalo to špatnou verzi, tak sem stahl 64x, pak 3.5. 64x a nakonec 4.0 64x - ktere se konečně úspěšně povedlo nainstalovat, nicméně na funkčnost patcheru to nemělo vliv... :(

Link to comment
Share on other sites

Špatně nastavený snap (body relocation) .... pozice, kam se chtěl človek přemístit se ukáže až po tom, co se pohne ... do té doby je na původním místě

 

V patcheru - Nastaveni hry, spustit setup, zalozka settings a odskrtout "snap".

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Připojuji se k blbnutí­ snapu. Když ani vypnutí­ a zapnutí­ v setupu nepomohlo, tak jsem ztracen :)

 

Neco s tim udelam. 2 dotazy: Na Sakray to bylo ok? a na minulem Renewal porad ok nebo uz ne?

Link to comment
Share on other sites

nepomohlo :(

 

taky nic psalo to špatnou verzi, tak sem stahl 64x, pak 3.5. 64x a nakonec 4.0 64x - ktere se konečně úspěšně povedlo nainstalovat, nicméně na funkčnost patcheru to nemělo vliv... :(

 

nevíte někdo co s tím? rád bych si zahrál, ale vzhledem k tomu že mi nejede patcher jaksi nemůžu ani hrát bo to začalo házet přes exe "Character Size Error" takže to chce asi patch.. docela by mi bodlo kdyby někdo poradil co s tím...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

nevíte někdo co s tím? rád bych si zahrál, ale vzhledem k tomu že mi nejede patcher jaksi nemůžu ani hrát bo to začalo házet přes exe "Character Size Error" takže to chce asi patch.. docela by mi bodlo kdyby někdo poradil co s tím...

Dostavas chybu 0x000135? Ked ano, tak...

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&pf=true&id=19

Link to comment
Share on other sites

Dostavas chybu 0x000135? Ked ano, tak...

http://www.microsoft...n&pf=true&id=19

 

...tak přemýšlím esi si vůbec četl co sem tu psal předtím... tohle už mi k3dt poradil, nefungovalo to! bo mi to nešlo ani nainstalovat, páč mám visty 64x... pak jsem nainstaloval .net framework 4 (bo ten .net framework mi to nechtelo dovolit, pac prej neni na visty..) a stejně ta chyba pořád skáče. tzn patcher nefakčí. co s tím teda dál?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...