Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

...tak přemýšlím esi si vůbec četl co sem tu psal předtím... tohle už mi k3dt poradil, nefungovalo to! bo mi to nešlo ani nainstalovat, páč mám visty 64x... pak jsem nainstaloval .net framework 4 (bo ten .net framework mi to nechtelo dovolit, pac prej neni na visty..) a stejně ta chyba pořád skáče. tzn patcher nefakčí. co s tím teda dál?

Nemas nahodou druhy system na skusenie? Je mozne, ze to bez preinstalacie systemu nedas (tj. nieco sa pokazilo, co uz nefixnes len tak)

Ked tak posledny opatchovany reborn klient mozes skusit stiahnut po jednom subore tu:

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/2012-04-02/

Potrebujes z neho hlavne reborn.grf a reexe.exe, ked ten klient nepojde, skus este toto reexe: http://server.reborn.cz/reexe.exe

Link to comment
Share on other sites

Nemas nahodou druhy system na skusenie? Je mozne, ze to bez preinstalacie systemu nedas (tj. nieco sa pokazilo, co uz nefixnes len tak)

Ked tak posledny opatchovany reborn klient mozes skusit stiahnut po jednom subore tu:

https://ssl.jirkan.c...orn/2012-04-02/

Potrebujes z neho hlavne reborn.grf a reexe.exe, ked ten klient nepojde, skus este toto reexe: http://server.reborn.cz/reexe.exe

 

bál jsem se obou variant :D - exe sem rozjel, ae nehodlam to takhle delat furt... takze budu muset zazalohovat asi 300GB dat a reinstal...no aj tak dík...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Jen takový dotaz ke změně účesů... jak dlouho bude u kadeřnice zadarmo? (osobně mám odkempené chary mimo město kde se mi to změnilo a stahovat se mi něchtějí...)

Kym sa to neopravi, potom sa to este chvilu necha, nech si to ludia mozu vratit

Link to comment
Share on other sites

po nainstalovani najnovsieho klienta som si vsimla toto:

- na trhu isiel obchod otvorit jednym klikom na nazov obchodu -> teraz treba dvojklik

- pri nastaveni zvukov v hre sa nastavenia neulozia, po znovu spusteni hry treba zvuk znovu zapnut

- v okne pre vyber postavy tlacidlo cancel umoznuje ukoncit hru, mohlo by namiesto toho vracat na prihlasovaciu obrazovku ako kedysi?

 

asi zo zvyku na predosle fungovanie, ma tieto veci dost irituju. planuju sa prosim poriesit aj taketo detaily? dakujem vopred.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

po nainstalovani najnovsieho klienta som si vsimla toto:

- na trhu isiel obchod otvorit jednym klikom na nazov obchodu -> teraz treba dvojklik

- pri nastaveni zvukov v hre sa nastavenia neulozia, po znovu spusteni hry treba zvuk znovu zapnut

- v okne pre vyber postavy tlacidlo cancel umoznuje ukoncit hru, mohlo by namiesto toho vracat na prihlasovaciu obrazovku ako kedysi?

 

asi zo zvyku na predosle fungovanie, ma tieto veci dost irituju. planuju sa prosim poriesit aj taketo detaily? dakujem vopred.

dvojklik na obchod a vracanie do prihlasovacej obrazovky vyriesit asi nepojde, toto je mimo nasich sil... zvuky sa mozme pokusit, ale neviem, ci to pojde ... rucne to ide nastavit v adresari savedata/OptionInfo.lua .. hladaj posledny vyskyt

 

OptionInfoList["Bgm_Volume"] = 0

OptionInfoList["Effect_Volume"] = 0

Link to comment
Share on other sites

po nainstalovani najnovsieho klienta som si vsimla toto:

- na trhu isiel obchod otvorit jednym klikom na nazov obchodu -> teraz treba dvojklik

/sh

 

- pri nastaveni zvukov v hre sa nastavenia neulozia, po znovu spusteni hry treba zvuk znovu zapnut

Baalovi se to uklada. Vyreseno.

 

- v okne pre vyber postavy tlacidlo cancel umoznuje ukoncit hru, mohlo by namiesto toho vracat na prihlasovaciu obrazovku ako kedysi?

 

asi zo zvyku na predosle fungovanie, ma tieto veci dost irituju. planuju sa prosim poriesit aj taketo detaily? dakujem vopred.

It's not a bug, it's a feature.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Baalovi se to uklada. Vyreseno.

No nejak sa to muselo ulozit, ked som to u seba vypinal a nasledne daval k dispozicii ostatnym :P

Ale ano, v setupe to ide ulozit .. netusim, preco v hre nie:/ Snad casom prideme na to, preco to (ne)robi...

Link to comment
Share on other sites

No nejak sa to muselo ulozit, ked som to u seba vypinal a nasledne daval k dispozicii ostatnym :P

Ale ano, v setupe to ide ulozit .. netusim, preco v hre nie:/ Snad casom prideme na to, preco to (ne)robi...

 

Pockej, to je dulezita informace, v setupu to funguje, ve hre ne-e? Takze reseni je nastavit v setupu default a ve hre si to pak menit jen docasne. Vyhovuje ;-)

Link to comment
Share on other sites

Thorgrin, vdaka za info, ale asi si si nevsimol, ze to mam uz vyriesene. co sa tyka posledneho bodu, viem, ze to nie je bug. len som chcela vediet, ci je mozne zmenit to tak, aby sa to chovalo ako kedysi. baal uz odpovedal, ze -nie- a to mi staci. :)

 

edit:

zabudla som este na jednu vec. v basic info okne je pre zobrazenie penazi potrebne okno rozkliknut, predtym bola hotovost viditelna aj pri minimalizovanom okne. to sa asi tiez neda poriesit, ze? (neradte mi prosim, ze si mam zapnut full screen a basic info nemat minimalizovane a podobne.)

Edited by Freesia
Link to comment
Share on other sites

Thorgrin, vdaka za info, ale asi si si nevsimol, ze to mam uz vyriesene. co sa tyka posledneho bodu, viem, ze to nie je bug. len som chcela vediet, ci je mozne zmenit to tak, aby sa to chovalo ako kedysi. baal uz odpovedal, ze -nie- a to mi staci. :)

 

Njn, to je tak kdyz ctu posty po delsi dobe a pak odpovidam na co narazim aniz si zkontroluju, ze to neni 10 let stary;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

zabudla som este na jednu vec. v basic info okne je pre zobrazenie penazi potrebne okno rozkliknut, predtym bola hotovost viditelna aj pri minimalizovanom okne. to sa asi tiez neda poriesit, ze? (neradte mi prosim, ze si mam zapnut full screen a basic info nemat minimalizovane a podobne.)

No me bylo receno ze mam smolika protoze moudre sikmoocko rozhodlo jinak.

Na druhou stranu tohle patchnout v klientu nejspis pujde, az me to nekdy vyprudi jako zrovna vcera a nebude to v pul druhe rano ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Pockej, to je dulezita informace, v setupu to funguje, ve hre ne-e? Takze reseni je nastavit v setupu default a ve hre si to pak menit jen docasne. Vyhovuje ;-)

Budu jeste presnejsi, poradi je asi nasledne:

 

1.Zkusit to nastavit ve hre

2.Kdyz to nefunguje, zkusit to nastavit v setupu

3.Kdyz to nejde ani v setupu, tak notepad/pspad/ultraedit/vim/... a editnout prislusnej konfigurak (predtim doporucuji prasky proti zvraceni ohledne funkcnosti klienta a setupu...)

4.Kdyz ani to nepomuze, smazat vsechny konfiguraky, setup.exe, notepad.exe

 

Konkretne:

savedata\optioninfo.lua <-- hlavni nastaveni hty

data\optioninfo.lua <-- wtf? co to dela i tady?!

data\userkeys_s.lua <-- nastaveni klaves

 

P.S. Pokud vam bude pripadat divne, ze kazda volba je v tech souborech stokrat a ze prasata patri na rozen a rozhodne nemaji programovat, mate pravdu :) Optimalni je vsechny az na posledni vyskyty odmazat, mene optimalni ale funkcni je editnout _posledni_ vyskyt.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Dobry den, mám hloupý dotaz, jelikož to tu již je, ale informace u toho mi nijak nepomohla. Jsou class mounty - pštros, prase, lama, atd. NPC má být na námÄstí v Pronteře, bohužel se mi ji nedaří najít. Obrázek uveřejnÄný u této informace je nefunkÄní a jiné bližší info tam není a ani pozdÄji jsem nenašla nic specifiÄtÄjšího..

 

Předem dÄkuji a promiřte, že se ptám na již "zodpovÄzené", ale opravdu ji nemohu najít.

Link to comment
Share on other sites

Dobry den, mám hloupý dotaz, jelikož to tu již je, ale informace u toho mi nijak nepomohla. Jsou class mounty - pštros, prase, lama, atd. NPC má být na námÄstí v Pronteře, bohužel se mi ji nedaří najít. Obrázek uveřejnÄný u této informace je nefunkÄní a jiné bližší info tam není a ani pozdÄji jsem nenašla nic specifiÄtÄjšího..

 

Předem dÄkuji a promiřte, že se ptám na již "zodpovÄzené", ale opravdu ji nemohu najít.

 

NPC je Event Lady nacházející se na Tržnici. Pronajmutí mountu stojí 50 Dukátů :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Baalberith

V najblizsom case dojde k zmene klienta na verziu 2012-04-10a, ktora podporuje niekolko dalsich veci, ako Kagerou, Oboro, nove ucesy (budu pridane az nejaky cas po nasadeni klienta .. tj. az sa vsetko ustali), nove questove rozhranie, hladanie BG/pariet/instancii, nevypinanie klienta po nespravnom hesle, monster HP bary a plno dalsich veci

ETA do konca tyzdna aj s plnym novym klientom.

Screeny:

screenReborn000.jpg

 

screenReborn001.jpg

 

screenReborn002.jpg

 

screenReborn003.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zkousel jsi rcx, zda funguje ? :)

vsak ten nepodporujeme, nie?:P Mam novsiu verziu RCX, ktora by mala podporovat az 2013 klientov, takze to pojde snad;)

Link to comment
Share on other sites

zlobi AI, moje stara, prekopirovana MirAI, co fungovala x let, ted nechce fungovat ...

proc jsou ted dva adresare s AI? AI a AI_sakray

Pokud tyto adresare s AI odstranim a nakopiruji svuj adresar s AI, tak se uz s homunem nelognu

 

 

nejde vypnout/zapnout antishake, reset patchu nepomuze

 

shake.jpg

Edited by Skywalker
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...