Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

zlobi AI, moje stara, prekopirovana MirAI, co fungovala x let, ted nechce fungovat ...

proc jsou ted dva adresare s AI? AI a AI_sakray

Pokud tyto adresare s AI odstranim a nakopiruji svuj adresar s AI, tak se uz s homunem nelognu

 

 

nejde vypnout/zapnout antishake, reset patchu nepomuze

 

shake.jpg

 

AI je nutne zohnat novu pre renewal klienty - mirAI uz fungovat nebude, pretoze nebola aktualizovana.

anti-shake viem opravit, takze vydrzat :)

Link to comment
Share on other sites

Nechce sa mi inštalovaÂť nový klient. Stiahol som ho vÄera veÄer cez torrent, dnes nař kliknem, po chvíli sa objaví setup, hneÄ aj zmizne a koniec ... Äalej to nepracuje ...

 

OK - UÂŽ JE DOBRE - chce to iba Äas ;)

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

AI je nutne zohnat novu pre renewal klienty - mirAI uz fungovat nebude, pretoze nebola aktualizovana.

anti-shake viem opravit, takze vydrzat :)

 

s tou MirAI je to skoda, pekne se dala nastavovat a jeste v ni mel clovek homunrank.. holt uz nebudou v tabulce pribyvat dalsi zabiti mobove...

 

BTW - az nekdo najdete nejakou peknou, pouzitelnou AI, dejte prosim vedet :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

s tou MirAI je to skoda, pekne se dala nastavovat a jeste v ni mel clovek homunrank.. holt uz nebudou v tabulce pribyvat dalsi zabiti mobove...

 

BTW - az nekdo najdete nejakou peknou, pouzitelnou AI, dejte prosim vedet :)

Homunrank staci, ze ti niekto prikodi do novej AI - je to par riadkov.

Inak ten shake .. je defaultne v klientovi vypnuty ... ma vyznam davat zapinanie do patcheru? resp. niekto by to aj pouzil?

Link to comment
Share on other sites

Homunrank staci, ze ti niekto prikodi do novej AI - je to par riadkov.

Inak ten shake .. je defaultne v klientovi vypnuty ... ma vyznam davat zapinanie do patcheru? resp. niekto by to aj pouzil?

 

 

az bude nejaka nahrada za MirAI, tak to bylo fajn :) homunrank se da ozelet :)

 

jinak ten shake, pokud je default vypnuty, tak bych rekl, ze je zbytecne ho zapinat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

 

az bude nejaka nahrada za MirAI, tak to bylo fajn :) homunrank se da ozelet :)

 

jinak ten shake, pokud je default vypnuty, tak bych rekl, ze je zbytecne ho zapinat :)

zenai z irowiki, ale to uz necham na hracov:)

Link to comment
Share on other sites

DÄlal jsem eden a postup Q se ÄástenÄ vypisoval i na obrazovku, na místo, kde se objevuje rare drop a serverové hlášení, tudíž, když padne rare drop z questového moba, tak není vůbec vidÄt. V chatu to člověk taky lehce přehlédne kvůli aktualizaci postupu edenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

jak ted zalozim partu s mezerou? /organize "Jmeno party // uvozovky uz novej klient nezna?

Neviem o tom, ze by sla zalozit s medzerou.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Vsak som to napisal .. neviem o tom, ze by sla zalozit s medzerou, proste to nejde a nemam s tym co spravit .. klient je uzavrety, nema ziadne zdrojove kody, jeho upravy su extremne zlozite a vyzaduju velke mnozstvo casu, takze taketo nieco mi nestoji za 2 tyzdne hladania problemu v klientovi...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jak ted zalozim partu s mezerou? /organize "Jmeno party // uvozovky uz novej klient nezna?

Misto obycejny mezery pouzij pevnou - treba pres alt+0160. (Uvozovky nejsou potreba.) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Nevím jestli to zrovna patří sem...ale zajímalo by mě, zda by se nedalo opravit toto - když píšu do chatu (to je jedno jestli PM, nebo veřejně),tak když je věta delší, tak to usekne a zbytek věty musím psát zase znova...dost to otravuje :(

Link to comment
Share on other sites

To tak bylo vždy, že chaty měly limitovanou délku zpráv... v PM se můžeš rozepsat daleko víc

 

To jo, omezení tam bylo vždycky, to já vim, ale přijde mi, že ta věta mohla být delší (jestli si dobře pamatuju), teď tě to usekne po prvním řádku :( kdyby to bylo alespoň tak, že ti to nepovolí psát dál, abys mohl dát enter a psát pokračování věty, ale takhle píšeš a píšeš a pak si všimneš, že ti půlka chybí...takže pěkně znova.

No hrála jsem naposledy před dvěma lety, tak si to třeba jen špatně pamatuju :hmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...