Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

To vypinanie klienta je nejake korejska ficura a pravdepodobne ju nepojde spravit :)

 

Blbost, minule když se tu nasazoval renewal client tak byl ten samý problém, myslím že sjem to tenkrát repotoval kennymu a fixlo se to. v žádném jiném renewal jsem to neviděl, cancel/nesprávne heslo vždy vracelo do login screenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Blbost, minule když se tu nasazoval renewal client tak byl ten samý problém, myslím že sjem to tenkrát repotoval kennymu a fixlo se to. v žádném jiném renewal jsem to neviděl, cancel/nesprávne heslo vždy vracelo do login screenu.

 

Trosku miernejsi ton by som poprosil, nevies o tom evidentne nic... Az niekto spravi diff pre novych klientov, tak to pojde ... zatial to proste nejde bez toho, aby sme na tom stravili prilis vela casu. To, ze to zvladaju ine renewal klienty je len tym, ze su starsieho datumu..

Link to comment
Share on other sites

elfi a kde je zbylych 53 ucesu? +- (spis minus ty strare) :)

 

Na to je ich trosku moc aby som ich sem davala vsetky, este idealne rozne farby a viac uhlov pohladu, na to cas nemam ;)

Ako teaser snad staci, mozeme sa tesit ked to bude v hre :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tak mě k těm novým účesům napadlo, jestli se už ví jak se budou měnit, jestli na změnu bude potřeba to co teď nebo ne... ať vím co sbírat :)

 

Treba vydrzat, vsekto sa dozviete:) Zo zaciatku nebudu bezne pristupne, je potreba na ne vymysliet quest, resp. ich nejak zaclenit do kadernika:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Pocitajte teda s tym, ze v pondelok dojde k prechodu na noveho klienta. Ti, ktori nestihnu dovtedy stiahnut celu novu instalaciu, budu mat moznost hrat po opatchovani aj na starej. Stary klient ale nebude dalej podporovany a moze casom zacat padat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

A už teda jde hrát s renewallem na rebornu nebo jenom na testu? Pač jeslti to jde i normálně na ostrým tak mi to hlásí chybu....přihlásím se na account zvolím reborn a vyskočí http://tinypic.com/r/ok3hog/5 a nejede to ;)

 

Az v pondelok... musi aj server prejst upgradom, aby zvladal vsetky funkcie, ktore novy klient poskytuje...

 

akurat som testovala renewal klient a aj mne robi to iste, po kliknuti na to tlacitko sa mi to uplne zasekne a nic nejde robit.

 

Ok, odstrelim ho odtial, az pridem na to, ako:)

Link to comment
Share on other sites

 

Poprosim ta, skus stiahnut tohoto klienta a skusit to s nim (alebo niekto iny):

http://server.reborn...e.patched10.exe

U mna to totiz funguje, tak to neviem otestovat...

Ak to pustim cez tento subor tak sa to okno da zavriet.

Inak mam zavazny zensky problem. Tie zmenene ucesy zostanu (snad ani na jednom chare mi renewal neukazuje rovnaky uces ako stary client) alebo sa to nejak upravi na povodne?

Link to comment
Share on other sites

Ak to pustim cez tento subor tak sa to okno da zavriet.

Inak mam zavazny zensky problem. Tie zmenene ucesy zostanu (snad ani na jednom chare mi renewal neukazuje rovnaky uces ako stary client) alebo sa to nejak upravi na povodne?

V testovacom kliente su nejak chybne, ale ked sa prida grf s normalnymi ucesmi tak sa opravia aj tie stare.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ak to pustim cez tento subor tak sa to okno da zavriet.

Inak mam zavazny zensky problem. Tie zmenene ucesy zostanu (snad ani na jednom chare mi renewal neukazuje rovnaky uces ako stary client) alebo sa to nejak upravi na povodne?

Bude patch s opravami paliet a pridanymi novymi ucesmi, ale az v momente restartu .. je mozne, ze by sa pokazili zas tie, co su na starom klientovi:/

Link to comment
Share on other sites

Treba vydrzat, vsekto sa dozviete:) Zo zaciatku nebudu bezne pristupne, je potreba na ne vymysliet quest, resp. ich nejak zaclenit do kadernika:)

staci kadernicke nie? "trosku" jej upgradnut suroviny ktore ziada kedze su to specialne ucesy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...