Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

Kratkej stupidni dotaz - ty dve pozice na skilly, ktere se mi tam objevili zvlast mimo klasickou F12 listu jsou na co? Pripadne jake klavesove zkratky k nim patri :)

Tam si vraj mozes strcit napr sipy alebo ine itemy ktore potrebujes sledovat pocas hry, ci sa ti neminuli.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Je nejaky zvlastni duvod proc se nejde normalne pripojit na trznici?

skusal si to teraz? Pretoze ja tam merchantov vidim, aj mojim postavam tam ide vliezt... Tak isto pusti Reborn.exe prosim

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

někdo kdo by věděl proč RCX v instalaci mi při spuštění hlásí Aplikace nemohla být spuštěna, protože součást mfc100.dll nelze najít. - reinstal celé instalace nepomohl...

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_programs/where-can-i-find-to-download-mfc100dll/48947eae-e11a-4cc7-90b9-a6b73736e93b?msgId=5731a51a-c28e-4403-8c13-8c8cb93fb575

Link to comment
Share on other sites

Guest GM Thor

Ptáte se stále na stejné dotazy, tak jsem se některé rozhodl rozebrat, s tím, že většina hráčů čte fórum a ostatním to jistě ochotně sdělíte např přes main. :)

 

-F12 / BM

Používáte-li raději lišty a tlačítka f1-f9 než celou klávesnici. Můžete využívat příkazu @lista, který přehodí pořadí 1.-4. lišty.

 

-Otravná PM okna

Vyskakování nových chat oken při každé PM můžete vypnout přes nastavení přátel v party okně (alt+Z).

24839293.jpg40492262.jpg

Pokud vám tlačítko nastavení přátel nefunguje, nastavte si do něj přístup klávesovou zkratku v BM/Shortcut settings

58241140.jpg

 

-Nefunkční klávesové zkratky příkazů (alt+M)

Nejdou-li vám nastavit přikazy do zkratek vypněte hru a spusťte ji jako správce. Automatické spuštění jako správce můžete nastavit ve vlastnostech. Patcher by se měl vždy ptát jestli chcete spustit program jako správce.

22663645.jpg17744202.jpg

 

-Token of Ziegfried

Momentálně nefunguje zobrazování posmrtného políčka pro oživení, prosíme o strpení, během zítřka by měl Token znovu fungovat.

 

-Mounti

Mounti na rebornu hned nebudou. Vyzkoušeli jsme jak fungují a až se rozhodneme jaký k nim uděláme přístup určitě budete včas informováni.

 

-Kostýmy

Půjde o předměty pouze vizuálního charakteru, které zakryjí váš bojový equip, zatím žádné nejsou a jen tak nebudou, tuto záložku prozatím vesele ignorujte.

 

edit:

-Homunkulové

Ještě se často ptáte na problémy s homuny. Řešit by to měl příkaz /hoai, kterým přepnete AI ... případně si zkopírujte do složky AI z původního klienta.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tam si vraj mozes strcit napr sipy alebo ine itemy ktore potrebujes sledovat pocas hry, ci sa ti neminuli.

Neni to na kolecko na mysi ? (nahoru, dolu) - idealne na poty

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Aslay

Kratkej stupidni dotaz - ty dve pozice na skilly, ktere se mi tam objevili zvlast mimo klasickou F12 listu jsou na co? Pripadne jake klavesove zkratky k nim patri :)

 

Neni to na kolecko na mysi ? (nahoru, dolu) - idealne na poty

 

Je to na mys, jinak receno muzes si tam dat item ci skill, ale lze to ovladat jen mysi, ne klavesnici :)

Link to comment
Share on other sites

skusal si to teraz? Pretoze ja tam merchantov vidim, aj mojim postavam tam ide vliezt... Tak isto pusti Reborn.exe prosim

Zkusal a porad stejna chyba u kazde postavy co je na trznici. myslis ze jsem debil a nevim jak spustit RO??

http://sweetleming.r...walproblem2.jpg

Fakt nemam naladu dohadovat se tu s tebou, venku je krasne tak je cas dat si kit-kat....

Btw po dlouhe dobe se to povedlo a porad pise ze mam stareho klienta to je jedna vec, druha proc nezustane v prihlasovaci strance posledni vepsane jmeno uctu?

Edited by sweetleming
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zkusal a porad stejna chyba u kazde postavy co je na trznici. myslis ze jsem debil a nevim jak spustit RO??

http://sweetleming.r...walproblem2.jpg

Fakt nemam naladu dohadovat se tu s tebou, venku je krasne tak je cas dat si kit-kat....

Btw po dlouhe dobe se to povedlo a porad pise ze mam stareho klienta to je jedna vec, druha proc nezustane v prihlasovaci strance posledni vepsane jmeno uctu?

Ano, po opatchovani cez Reborn.exe ti to pojde ;)

Navrat na prihlasovaciu stranku sa tu uz riesil par stranok dozadu.. zatial to bohuzial nejde..

Hlasku o starom klientovi casom odstranime...

+ Posledne varovanie.. spravaj sa slusne

Link to comment
Share on other sites

mozna by aspon trochu pomohlo napsat do novinek ze to nejde, aby clovek vedel ze umrel server a nerozkopal si kvuli tomu system, kdyz zbyde aspon funkcni pocitac, da se najit alternativni zabava, myslim tim jinou nez instalaci noveho systemu. jen nerozumim tomu, ze podle cp server bezi a je tam asi a je tam asi 70-80 lidi. nicmene za chvili bude lidi co ctou tenhle topic vic

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

mozna by aspon trochu pomohlo napsat do novinek ze to nejde, aby clovek vedel ze umrel server a nerozkopal si kvuli tomu system, kdyz zbyde aspon funkcni pocitac, da se najit alternativni zabava, myslim tim jinou nez instalaci noveho systemu. jen nerozumim tomu, ze podle cp server bezi a je tam asi a je tam asi 70-80 lidi. nicmene za chvili bude lidi co ctou tenhle topic vic

Co konkretne nejde? Server ide, aj ludia sa pripajaju...

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

mozna by aspon trochu pomohlo napsat do novinek ze to nejde, aby clovek vedel ze umrel server a nerozkopal si kvuli tomu system, kdyz zbyde aspon funkcni pocitac, da se najit alternativni zabava, myslim tim jinou nez instalaci noveho systemu. jen nerozumim tomu, ze podle cp server bezi a je tam asi a je tam asi 70-80 lidi. nicmene za chvili bude lidi co ctou tenhle topic vic

 

Nova instalace pokud vim zapisuje pouze do adresare kterej si clovek zvoli (napr. C:\RO) a pak do registru do klice HKLM\Software\Gravity soft (nebo tak nejak), coz rozhodne rozbit system nemuze (a to snad ani kdyby byly windows nainstalovany v c:\ro ;-) )Server evidentne jede lidi se loguji...

Link to comment
Share on other sites

lidi se loghuji, ale pocet podle cp stale klesa, zatimco tady stoupa. manzel ma na svem pocitaci lognute dva ucty, ale dalsi uz se taky nedari lognout a prolognout na tech dvou taky ne. ja se pres reexe.exe dostanu na svuj ucet, kde jsou dva novicove, ktere jsem v zivote nevidela - ze by to byl test server? v tuhle chvili bych jen chtela odpoved na to, jestli se nejak dozvime ze server normalne bezi (pokud k tomu jeste dojde). treba v novinkach nebo tady. proste nemam silu na milion marnych pokusu, sance normalne hrat je v tomto okamziku asi takova jako na padnuti karty v pvp

Link to comment
Share on other sites

no tak test server mi jel bez problemu, po 13:00 mi to ještě psalo cannot find sprite...a gravity errory, včil už jede doufám bez problémů, jen jsem to AI musel dát svý :) jinak by mne zajimaly 2 věci: 1. ta kurzíva kterou mi to píše 90% textu je na pevno nebo se to dá změnit? docela mne to vytáčí :D no a za 2. zhruba kdy a kde pak půjde stáhnout ty BGM? :blush2: předem díky za odpovědi :worthy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

lidi se loghuji, ale pocet podle cp stale klesa, zatimco tady stoupa. manzel ma na svem pocitaci lognute dva ucty, ale dalsi uz se taky nedari lognout a prolognout na tech dvou taky ne. ja se pres reexe.exe dostanu na svuj ucet, kde jsou dva novicove, ktere jsem v zivote nevidela - ze by to byl test server? v tuhle chvili bych jen chtela odpoved na to, jestli se nejak dozvime ze server normalne bezi (pokud k tomu jeste dojde). treba v novinkach nebo tady. proste nemam silu na milion marnych pokusu, sance normalne hrat je v tomto okamziku asi takova jako na padnuti karty v pvp

Popis presnu chybu prosim, takto to riesit nedokazem .. najlepsie na IRC... Lognuty som na 4 uctoch bez problemu

Link to comment
Share on other sites

presna chyba: pri normalnim spusteni se objevi ze neni patcher v adresari se hrou, to jsem tady uz precetla, ze tedy spustit pres reexe.exe, ale pres to ni nabehne ucet se dvema novici, takze jak se mam vlastne pokusit do hry dostat?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

no tak test server mi jel bez problemu, po 13:00 mi to ještě psalo cannot find sprite...a gravity errory, včil už jede doufám bez problémů, jen jsem to AI musel dát svý :) jinak by mne zajimaly 2 věci: 1. ta kurzíva kterou mi to píše 90% textu je na pevno nebo se to dá změnit? docela mne to vytáčí :D no a za 2. zhruba kdy a kde pak půjde stáhnout ty BGM? :blush2: předem díky za odpovědi :worthy:

Kurziva? Screen prosim:)

BGM dam k dispozicii casom:) Treba vydrzat, teraz su dolezitejsie veci:)

Link to comment
Share on other sites

kdyz jsem si pecetla, ze bude fungovat stary klient aspon docasne, tak jsem noveho nestahovala, takze mam ho stahnout? funguje uz? prece jen odejit po peti letech s takovouhle frustraci se mi nechce, jenze odejit jeste po dalsich dvou dnech vztekani by snad bylo jeste horsi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...