Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

presna chyba: pri normalnim spusteni se objevi ze neni patcher v adresari se hrou, to jsem tady uz precetla, ze tedy spustit pres reexe.exe, ale pres to ni nabehne ucet se dvema novici, takze jak se mam vlastne pokusit do hry dostat?

Je to hore popisane ... premenuj sdata.grf na data.grf, opatchuj a premenuj naspat data.grf na sdata.grf

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

presna chyba: pri normalnim spusteni se objevi ze neni patcher v adresari se hrou, to jsem tady uz precetla, ze tedy spustit pres reexe.exe, ale pres to ni nabehne ucet se dvema novici, takze jak se mam vlastne pokusit do hry dostat?

 

O par postu vys pise Baalberith presny postup (rano):Prejmenovat sdata.grf na data.grf, opatchovat, prejmenovat zpatky...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím! Stáhl jsem si nového klienta a 1. spustil reborn (patcher?), nahlasilo mi to že je novější patcher, stáhlo ho to opatchovalo a po kliknutí na spustit se mi napsalo: Spuštění této aplikace se nezdařilo ...... konfigurace aplikace není špatná. Problém vyřešíte opakovanou instalací aplikace.

 

2. tak jsem to nainstaloval ještě jednou, pročítal forum našel to přejmenování sdata.grf, jenže když to chci přejmenovat tak mi to píše že data.grf už tam jsou! A výsledek stejný!

 

Tož prosím o pomoc o radu! Děkuji .) Piškot von Aussig :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zdravím! Stáhl jsem si nového klienta a 1. spustil reborn (patcher?), nahlasilo mi to že je novější patcher, stáhlo ho to opatchovalo a po kliknutí na spustit se mi napsalo: Spuštění této aplikace se nezdařilo ...... konfigurace aplikace není špatná. Problém vyřešíte opakovanou instalací aplikace.

 

2. tak jsem to nainstaloval ještě jednou, pročítal forum našel to přejmenování sdata.grf, jenže když to chci přejmenovat tak mi to píše že data.grf už tam jsou! A výsledek stejný!

 

Tož prosím o pomoc o radu! Děkuji .) Piškot von Aussig :D

stiahni si toto:

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=10015

a toto:

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

Link to comment
Share on other sites

no tak test server mi jel bez problemu, po 13:00 mi to ještě psalo cannot find sprite...a gravity errory, včil už jede doufám bez problémů, jen jsem to AI musel dát svý :) jinak by mne zajimaly 2 věci: 1. ta kurzíva kterou mi to píše 90% textu je na pevno nebo se to dá změnit? docela mne to vytáčí :D no a za 2. zhruba kdy a kde pak půjde stáhnout ty BGM? :blush2: předem díky za odpovědi :worthy:

 

No my s manželem jsme tu hudbu vyřešili tak že jsme ji zkopírovali ze stareho Ro a fičí nám to...

Link to comment
Share on other sites

mam otázky ohledně pár drobných nastavení :D

1) Jde nějak nastavit aby se okno pro psaní vyplo samo hned po odeslání zprávy, jako v jiných hrách a ne až po opětovném stisknutí kláv. enter

2) Jak vypnu základní fci pro Alt+F4 nechci aby mi to vypínalo hru vážně ne :D

3) funkce maker je pořád stejná nebo už to nyní zmáknou víc ? :D

tak to by bylo pro zatím vše díky za reakce ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zdravím, ve starem patcheru byla moznost zapnout antishake. Bude to i v novem? Pripadne jde nekde stahnout shake patch? To klepani obrazovky je strasny. Kuji :)

Áno bude.... Ja ho už mám... Po otestovani nasadime...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

jenom malý dotázek :rolleyes:

co znamená ta barva jakou se mi zobrazují mobové? a jsem jedinný komu se nezobrazují předpoklady pro další skilly? předem děkuji za odpověd.

:buba:

Silu mobov oproti tebe.. Bude treba upraviť ešte... V podstate to závisí na rozdiele lvlu medzi tebou a priserou

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

jak se da zabranit vyjizdeni mysi z okna? zkousel jsem proskrtat a neproskrtat restrict mouse to window i mouse freedom ale nic a stale vyjizdi mrcha

Dinput.ini Musíš editovať

 

Link to comment
Share on other sites

No my s manželem jsme tu hudbu vyřešili tak že jsme ji zkopírovali ze stareho Ro a fičí nám to...

 

no to mne taky napadlo - jenže staré RO nemám, já instaloval na čisté hadr rovnou nového klienta...takže si budu muset počkat :)

navíc, víc mi vadí ta kurzíva :D

Link to comment
Share on other sites

Až bude čas tak prosím upravit vypínání klienta po "Server tě odmítnul", "Failed Connection to Server" apod. - nebudu se zlobit i když to bude po delší době, chápu že současná situace si žádá něco jiného =)

Link to comment
Share on other sites

Guest Aslay

Až bude čas tak prosím upravit vypínání klienta po "Server tě odmítnul", "Failed Connection to Server" apod. - nebudu se zlobit i když to bude po delší době, chápu že současná situace si žádá něco jiného =)

 

Vime o tom, ale jak uz jsem psala na mainu, neni to zatim primarni problem, vime o tom neboj :-)

Link to comment
Share on other sites

dweep no klienta mam uz tyden, a patchoval jsem dnes uz petkrat :D

Ta sama chyba pri prechodu z mapy mesta na trznici ....

Ja mel testovaciho klienta v jedne slozce a ve druhe obycejneho.. ve druhe spustil patcher a jede vse ok ... krom rcx, to jsem zatim ani nezkousel

Link to comment
Share on other sites

mam pocit , ze sa mi trosku zasekava kurzor pri sharp shoote .. priklad : mam abyssa na sebe a par rayov -) sharp shoot (ss) -) policko dozadu ss , ale tu mi to nic nerobi musim kliknut aspon 3x az potom mi to streli .. na minulom to slo v pohode .. upravovala sa nejako aspd , alebo je to len nejakou mojou chybou, popripade nieco vacsie ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...