Jump to content
Reborn fórum

Renewal klient


Guest Baalberith

Recommended Posts

co sa tyka tych 2 zahadnych policok v liste...dalo by sa do nich povolit vkladat aj bezne itemy?

priklad: idem huntit hubicky na thief prestup tak si do jedneho hodim Net a do druheho Gooey Mushroom nech nemusim stale otvarat inventar pre kontrolu poctu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

muze mi na tohle nekdo odpovedet :bigwink:

Uz som odpovedal... opatchuj cez Reborn.exe / zmaza dinput.dll ked to bude stale robit

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mám silný popis, že už to tu možná někdo napsal, každopádně hodně mým postavám se změnili druhy účesů a barvy (tuším pouze na modrou.. ještě jsem nelogl vše)

Naozaj si opatchoval cez Reborn.exe? Ucesy boli v patchi dneska:) Reborn.grf by mal mat okolo 76MB - bez ucesov okolo 60MB

Link to comment
Share on other sites

Naozaj si opatchoval cez Reborn.exe? Ucesy boli v patchi dneska:) Reborn.grf by mal mat okolo 76MB - bez ucesov okolo 60MB

dnes ráno už účesy byli vpohodě, ale naokpak se mi na účtě zobrazili postavy jako třeba hunter lvl 1 se statami 0/0/0/0/5/5 s tím že přes CP tam mám ty chary které tam být mají, a některé chary mi to vůbec nezobrazuje, ale opět v cp jsou vidět (naštěstí :) )

Přes reborn.exe jsem patchoval, a když to skouším znova, tak tam žádné nové patche nemam.. reborn.grf má vskutku 76MB

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

dnes ráno už íşÄesy byli vpohodÄ, ale naokpak se mi na íşÄtÄ zobrazili postavy jako třeba hunter lvl 1 se statami 0/0/0/0/5/5 s tí­m že přes CP tam mám ty chary které tam být mají­, a nÄkteré chary mi to vůbec nezobrazuje, ale opÄt v cp jsou vidÄt (naÄtÄstí­ :) )

Přes reborn.exe jsem patchoval, a když to skouÄí­m znova, tak tam žádné nové patche nemam.. reborn.grf má vskutku 76MB

 

Mas spatne herni exe, zkus reset a kdyz nepomuze, tak https://ssl.jirkan.c...03-27/reexe.exe (jen se pak v patcheru prepnu hkcu a zpatky hklm, nevim ktera verze tohle je)Obecne: Mate-li ve vyberu postav blbosti, mate spatne reexe.exe (starej, minulej renewal apod.

Link to comment
Share on other sites

Zdá se mi že jsem o mém problému už tady četla ale teď jsem to nenašla. Po přechodu na renewal se mi hra kosí, nejsu to lagy jen to jakoby nestíhá. Zkoušeli jsme všelijaké nastavení ale nic nepomohlo. U starého klienta bylo všecko ok.

Link to comment
Share on other sites

Zdá se mi že jsem o mém problému už tady četla ale teď jsem to nenašla. Po přechodu na renewal se mi hra kosí, nejsu to lagy jen to jakoby nestíhá. Zkoušeli jsme všelijaké nastavení ale nic nepomohlo. U starého klienta bylo všecko ok.

mám to samý :D a nejsme jediný pokud si dobře vybavuju diskuzi na mainu bylo tam řečeno že je to úpravou delay a prý se na tom bude ještě pracovat tak to zkusme nějak přečkat a uvidíme co se stane ;)

 

Jinak můj vlastní dotaz :D jak vypnu zákl. fci pro ALT+F4 na starym klientu jsem to měl přes ROEX vypnutý a ten mi na renewalu nejde, takže teď si místo Cikady vypínám hru :) prosím je nějaký způsob ? :o

Edit: Problém vyřešen... ale nejsem si úplně jistej co vše k tomu dopomohlo :)

Edited by fartesik
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Pri smrti automaticky vyskoci tabulka return to last save point/return to game, slo by to vyskakovani prosim zrusit. Ja to vzdycky odkliknu a jsem ve meste :( Diky i za odpoved :)

Vsak tam mas potvrdenie, ci naozaj....

Link to comment
Share on other sites

Vsak tam mas potvrdenie, ci naozaj....

 

njn, zvyk z prace odklikavat 20 hlasek automaticky...

ale on je otrava i treba na kombu na dual, chcipne, resnes ho a pak ho chces posunout a strasi tam tabulka...

vsak nevadi, ja si casem zvyknu :)

Link to comment
Share on other sites

Po skončení jedný hry BG to hodilo nějakej Graviťák, ale nějak jsem ho odklikl než jsem ho stačil screennout :D a pak při GW efektech tam chybí nějaký sprity, hlásí to missing freeze například.

Nepouzivej upraveny grf, kdyz to neumis. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Po skončení jedný hry BG to hodilo nějakej Graviťák, ale nějak jsem ho odklikl než jsem ho stačil screennout :D a pak při GW efektech tam chybí nějaký sprity, hlásí to missing freeze například.

Povodne grf s gw efektami bude treba upravit, niekto sa hlasi?:)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidi, neví někdo, v čem je u mě problém? Koukám, že lagy patří mezi věci zatím nepořešené, takže ty nic... Všem se povedlo zprovoznit to natolik, že mají v pořádku aspoň účesy, o ně mi ani tak nejde, spíš to značí, že mám někde chybu. Čtu to jak kokos, stahuju co vidím a ještě to tam nemám, opatchovávám, řídím se instrukcemi a stejně nic :-/

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ahoj lidi, neví někdo, v čem je u mě problém? Koukám, že lagy patří mezi věci zatím nepořešené, takže ty nic... Všem se povedlo zprovoznit to natolik, že mají v pořádku aspoň účesy, o ně mi ani tak nejde, spíš to značí, že mám někde chybu. Čtu to jak kokos, stahuju co vidím a ještě to tam nemám, opatchovávám, řídím se instrukcemi a stejně nic :-/

Prosim napis, co ti nejde konkretne a poriesime, eventualne prid na irc priamo

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, do tÄch dvou nových okének v BM, které by mÄly sloužit jako možnost sledovat, kolik mám zde nabindovaných itemů, nejdou vložit vÄci u "dalšího", tj. třeba gemy, což považuji za škodu, protože u HP, asi i profy a možná dalších je právÄ toto z nejpotřebnÄjších itemů ke sledování.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...