Jump to content
Reborn fórum

Anketa k pouzivaniu Mumble/TS


Guest Baalberith

Mumble/Teamspeak  

56 members have voted

  1. 1. Ktory komunikacny prostriedok by ste pouzivali radsej?

    • Mumble - terajsi stav
    • Teamspeak - pridat TS server
    • Mumble aj TS naraz


Recommended Posts

Guest Baalberith

Vyjadrite sa prosim, eventualne pridajte nejaky vlastny navrh. Na zaklade hlasovania si budete nadavat najblizsi cas na to, co pouzivate;)

 

TS server je v testovacej prevadzke, prihlasite sa na adresu reborn.cz, port netreba vyplnat - je standardny.

Keby sa vyskytol nejaky problem, alebo ste chceli vyrobit kanal (presypat automaticky vsetky kanaly z mumble asi nepojde...), tak ma kontaktujte...

Link to comment
Share on other sites

Dala jsem obojí naráz.. Přece jen, nÄkomu jde TS, nÄkomu mumble, nÄkomu obojí. Je dobré mít třeba jako hlavní TS, ale pro ty, kterým prostě nefunguje ne pro lenost si ho založit, ale z nějakého technického důvodu, aby se na hru s ním mohlo na mumble. Mám obojí, preferuji TS, ale sama mám zkušenost, že to občas potřebuje tu eventualitu. Takže je spíš otázka, zda by to nebyla zátÄž pro server, mít možnost obojího.

 

Co se týÄe VT, NE ! z nÄj jsme utekli na TS ještÄ dřív, než bylo VT oficiálnÄ zrušeno, prostě proto, že VT je ménÄ technicky vyhovující :)

Link to comment
Share on other sites

neviem posudit co je lepsie, kedze mam iba mumble. (takze nehlasujem)

mam ho preto, lebo reborn ma vlastny mumble server, a na wiki je navod a odkaz iba na mumble :)

ale bol by som rad keby sa pouzival iba jeden soft.

dost ma zarazilo pri vylete do bio4 ked GM zrazu zahlasilo: vsetci sa pripojte na TS ....

takze dufam, ze sa to zjednoti.

Link to comment
Share on other sites

...

Hodit na wiki navod na TS je to nejmensi.

Uz jsem mel parkrat spusteny jak TS tam MU a poslouchal oboji .. pokud lidi nekecaj moc, tak se to da. :)

Link to comment
Share on other sites

Hodit na wiki navod na TS je to nejmensi.

Uz jsem mel parkrat spusteny jak TS tam MU a poslouchal oboji .. pokud lidi nekecaj moc, tak se to da. :)

tak ako je mozne ze tam ziadny nie je, a na mumble je :) (nepouziva sa tu TS dlhsie ako mumble nahodou?)

 

ja som tym chcel skor povedat,, ze vacsina asi skor pouzije soft na ktory ma na nasej wiki zrozumitelny navod. ja s tym suhlasim.

a na druhej strane davat tam navod na obidve alternativy by bolo kontraprouktivne. kazdy si vyberie nieco ine, a bude to tu este vacsi babylon. kto sa prisposobi komu? vieme ze hraci sa velmi casto nevedia dohodnut.

Link to comment
Share on other sites

tak ako je mozne ze tam ziadny nie je, a na mumble je :) (nepouziva sa tu TS dlhsie ako mumble nahodou?)

Protoze server side mel reborn ventrilo a ted ma mumble a presne to je popsany na wiki. Nevim o tom ze by byl nekdy na rebornu ts server, to ze lidi chodej na ts na jinej server je jejich vec, nic proti tomu, ale vzhledem k tomu ze to neni ciste reborn, tak jsem zadnej navod nevytvarel. To by pak moh nekdo chtit navod na skype, picophone (tohle opravdu neni nadavka) apod. a pro jednoho-dva lidi vazne nema smysl se s tim ***.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Cakal som trosku jednoznacnejsie hlasovanie, v tomto pripade je to tazke, zrusit Mumble pri vysledku 37% nemozem. Mal by niekto nieco vyrazne proti fungovaniu oboch naraz?

Link to comment
Share on other sites

Trochu organizovanější gildy se vždy shodnou, kam půjdou, takže kvůli takovým se to řešit až tak moc nemusí (prostě se řekne, kde budou a tím je to pro všechny dané). Nemám tušení, jak to řeší ostatní (a taky proč), ale tam by mělo rozdělení spíše negativní dopad (když už někdo bude něco používat, tak je menší šance, že se sejdou s jinými lidmi, pokud nebudou na obou). To už bych radši na TS přešel úplně (byť jsem hlasoval pro mumble).

 

Ale neber to tak, že by mi vysloveně vadilo mít oboje - stejně na veřejných kanálech skoro nejsem. Spíš mi jde o to, zda by to nějak zásadně splnilo účel (pokud to má být zvýšení hustoty lidí na komunikačních kanálech).

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Mumble je docela cool, jednou nastavim a pak uz si jen preklikavam mezi kanalama. Ma to hezkej minimalistickej vzhled, nemam potrebu zacinat pouzivat nic jinyho. Kazdej kdo TS ma, ho stejne vyuziva na jinym serveru, tak nemyslim ze je potreba ho poustet jeste na rebornu a pridavat tim k roztristenosti sluzeb.

Link to comment
Share on other sites

Kazdej kdo TS ma, ho stejne vyuziva na jinym serveru, tak nemyslim ze je potreba ho poustet jeste na rebornu a pridavat tim k roztristenosti sluzeb.

Ono by to vedlo spis ke sjednoceni, jelikoz by lide (snad) chodili na jeden Reborn TS kanal misto soucasne situace kdy chodi na ruzne TS servery.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No ja vim o guildach, ktere chodi na public servery TSka a musi hledat svoje vlastni mistnosti mezi miliony dalsich asi pet minut.. Tem by tohle urcite pomohlo. A hlavne zalozit TS server jako moznou alternativu snad neni tak slozite, ne?

Link to comment
Share on other sites

Merlock129 : Vsak vy nejste vsechno. LAMO

 

Precti si na co se baal ptal :) pak si vytahni hlavu ze zadku, naliskej si a drz hubu. Treba si z toho vezmes ponauceni pro priste a chces-li to jeste resit, tak napis rodixovi..ja na tebe nemam cas ani naladu ;)

Link to comment
Share on other sites

Precti si na co se baal ptal :) pak si vytahni hlavu ze zadku, naliskej si a drz hubu. Treba si z toho vezmes ponauceni pro priste a chces-li to jeste resit, tak napis rodixovi..ja na tebe nemam cas ani naladu ;)

 

Ja si teda myslim, ze ta tva odpoved byla na betra a debilla ;) Zkus si to jeste precist, Treba si z toho vezmes ponauceni pro priste. Ale me to je jedno, at te nevynervuju. Zase zacinas vulgarismy a pak bych zase mel nejakej trest ja :-) Ale zase to chapu, odpoved sis rozmyslel hooooodne dlouho, koukam ;) RELAX .'-) Btw ja taky nato nemam naladu, ale nelibi se mi tva arogance, teda vase (rnr a ostatnich ** gild, ale koukam, ze tohle je vase "forum" aj se sefikem, kde muzete spamovat a ostatni ani post napsat, takze tu nemam co delat, tak mizim [z forka :P, v pvp vas budu sikanovat stale, doufam] :))

Edited by Tao
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Spustil som na test TS server, prihlasite sa na adresu reborn.cz, port netreba vyplnat - je standardny.

Keby sa vyskytol nejaky problem, alebo ste chceli vyrobit kanal (presypat automaticky vsetky kanaly z mumble asi nepojde...), tak ma kontaktujte...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...