Jump to content
Reborn fórum

pro ty, co mají­ cepicky na nic aneb tradovani netradovatelneho


viviane

Recommended Posts

Ja bych netlacil vsechno na zisk, at si lide uziji i nejakou zabavu.

Prijde novacek na event a dostane za nej peknou netradovatelnou odmenu (capku/manual). Clovek kterej ma na uctu 100k a zkousi expit na ruznych lokacich s npc equipem a proste si uziva postupne ziskavani vseho co hra nabizi .. Druhej den ho uvidi starej mazak a nabidne mu za tu odmenu 10M, takovejch penez, zaraduje se novacek, proda, prachy rozfofruje za vice ci mene uzitecne veci a uz se mu nebude chtit sbirat a prodavat "bezcenej" loot, uz se mu nebude chtit expit na mobech kdyz se daji expy tak snadno naklikat pres npc a pri dalsich eventech treba nic neziska a prestane hrat uplne.

 

V ramci prihlasovaciho emailu - to lze menit libovolne pres CP, ne ?

V ramci IP .. to si nedokazu moc predstavit, jakou ip by to bralo - posledniho prihlaseni ? Zalozim novej ucet, poslu login cloveku od kteryho chci neco koupit at to hodi na novice, prihlasi se - jeho ip, lognu to ja - moje ip a vec si vezmu.

V ramci uctu - pres kafru, to je snad jediny realny omezeni, pochybuju ze by lidi zadali GM o preneseni postavy s takovymto equipem na jinej ucet.

Link to comment
Share on other sites

Tak pokud to chápu správnÄ, tak dÄlat hunty na výdÄlek se mi už neoplatí. A já se tady celý rok tÄšil, jak tu portovací ÄepiÄku prodám, koneÄnÄ si koupím za ty zeníky nějaký equip na mého chudého sniperka a budu veselý a ono nic. Kdejaká lamka si udÄlá 5 postav vyžere výdÄleÄné hunty jako SW, DF, Mino a Rybio lajnu, vydÄlá nezpoÄetnÄ více než mi chudáci, co hrajeme s jednou postavou. ÂŽvejky, exp manuály a life něco, to můžu prodat rovnou NPC, nádhera tenhle systém.

 

Betr - právÄ že zisk je ta zábava, ze zisku máš itemy pro své postavičky, a lepší pocit. TeÄ jsem čistil kafru a vyhazoval bordel a sbíral to nějaký acolytka a myslím, že tím jsem mu udÄlal daleko vÄtší radost, než kdybych mu hodinu tahal metalingy. Jen vy lidi co máte prachů jak želez můžete říkat takové vÄci. Ale zažij si nemít ani na kapru a pak poznáš, jak velkou radost ti udÄlá prodej nějakého itemu, který ty stejnÄ nikdy nevyužiješ.

 

Sir de Bil - Můžu vědět jaký argument? VážnÄ myslíš ten vtip a o tom jak by to ulehčilo postavám na menším lvl? VážnÄ si myslíš, že postava co nemá na sharpy by si dokázala koupit exp manuál nebo vzácnou Äepku? Já o tom velice pochybuji. Možná bys ty vÄci za bony mohl použít na své dualy, ale na tom nevidiím nic špatného, aspoř je využiješ a neleží ti v kafře. A použitý exp manuál aspoř znamená, že se jde nÄkam expit. Což je fajn.

Edited by TomulkaBambulka
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...