Jump to content
Reborn fórum

7mé výročí­ ostrého provozu


Guest Jamie

Recommended Posts

Guest Jamie

Reborn slaví 7mé narozeniny

 

 

Chcete popřát našemu serveru, který už dosáhl školních let? PodÄkovat jemu a všem lidem kteří ho tvoří? (nejenom GM týmu, ale i guildÄ, stálé partÄ nebo dobrým známým)

 

Můžete využít služeb Serverové kmotřičky, která nad ním celých tÄch sedm let bdí. Po celý týden bude postávat v Pronteře na námÄstí hned vedle Vaana a přijímat vaše blahopřání.

 

Líbí-li se Serveru blahopřání pošle vám nazpÄt kus narozeninového dortu s magickou schopnosti zvyšovat raty. Zvýší se vám na dvÄ hodiny a proto vám víla dodává každé dvÄ hodiny novou várku pÄti nových dortíků. (Takže máte-li u sebe ještÄ tři, a jdete za vílou, doplní vám je na osm... Takže si jich můžete nafarmit dost, aby vám to ve vzdálenÄjších lokací nedÄlalo problémy.

Dnes je bonus +70% (takže raty 3,4), od zitrka +50% (raty 3). Při relogu se hlídá jak dlouho máte bonus status, takže si 70% odlogem neudržíte.

 

Vyniká-li vaše přání nad ostatními, získáte od zítřka expící bonus 60% (raty 3,2) + může být vaše blahopřání zveřejnÄno v podzimním Äísle Reborn TImesu a na ty uplnÄ nejhezÄí Äeká pÄkná ÄepiÄka.

 

 

Jako dárek pro vás jsme připravili dva nové ženské a dva nové mužské úÄesy. A! Také nové hunty. (Na návrh Enii a Vittka) 12 nových vÄtví, + 1 vÄtev od 2 000 bodů + 1 vÄtev od 4 000 bodů. + 3 vÄtve Ghuntů. (TÄšit se na nÄ můžete po restartu ve veÄerních hodinách Jirkanova Äasu).

 

 

 

PÄkné oslavy přeje GM Tým

Link to comment
Share on other sites

...

A! Také nové hunty. (Na návrh Enii a Vittka) 12 nových větví, + 1 větev od 2 000 bodů + 1 větev od 4 000 bodů. + 3 větve Ghuntů. (Těšit se na ně můžete po restartu ve večerních hodinách Jirkanova času).

 

 

Jsou to klasické hunty u vaanovy tabule, bez časových limitů či jiných podmínek (jen po dobu olympiády či výročí ap.)??? Já jen jestli mají čas třeba na zímní večery nebo mi utečou jako loňské letní kde jsem se na to vybodnul :wall:

Link to comment
Share on other sites

Jsou to klasické hunty u vaanovy tabule, bez časových limitů či jiných podmínek (jen po dobu olympiády či výročí ap.)??? Já jen jestli mají čas třeba na zímní večery nebo mi utečou jako loňské letní kde jsem se na to vybodnul :wall:

 

Loňské letní jsou v comodu vpravo u vody, pokud to jsou ty co myslim že myslíš

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chtěl bych moc poděkovat za nové hunty. Mám otázečku, píše se 12+2 větví, ale mám pocit že přibylo pouze 6 větví (Nereid, Cornutus, Tri Joint, Obeaune, Pinguicula, Draggon Egg). Zbytek tedy bude přidán po eventu a nebo ty větve jsou myšleny tak, že dohromady se vším je to 12+2, čili 14 nových huntů. Díky moc za odpověď.

 

(A nebo jsem slepý či nechápavý?)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...