Jump to content
Reborn fórum

Rozsireni DTS (Cool Event / Kafra)


Guest jirkan

Recommended Posts

Guest GM Thor

OsobnÄ bych rozhodnÄ byl za snížení intervalů celoserverových spamů. Možná snížit potřebný poÄet hlasů, nebo by se anketa tímto ukončila?

 

Moje návrhy na lokace:

ra_fild01 (vstup do Ice Dungeonu)

ve_fild03 (vstup do Volcano Thor)

hu_fild01 (vstup do Thanatos Tower)

yuno_fild07 (vstup do Juperos Cave)

cmd_fild02 (pláž se Sealy)

možná i nějaké hluboké patro Glast Heimu? (např. gl_sew02 / gl_sew03 / gl_sew04) - zlepšení přístupu na Stingy a Majoruros

 

RozhodnÄ bych nebyl pro portování na mapu s bossem a ani pro zavádÄní hodnÄ míst - lidi už jsou tak líní i chodit. :)

Profláknuté nebo vyloženÄ grind lokace by mohly být za zvýšenou cenu.

 

Jestli se nÄkomu nějaký z mých návrhu nezdá, nebojte se reagovat. Jen jsem napsal své nápady (možná by bohatÄ stačily 2-3 nové lokace).

Link to comment
Share on other sites

OsobnÄ bych rozhodnÄ byl za sní­žení­ intervalů celoserverových spamů. Možná sní­žit potřebný poÄet hlasů, nebo by se anketa tí­mto ukončila?

oki

 

Nejvic se mi libi tyhle:

cmd_fild02 (pláž se Sealy)

možná i nějaké hluboké patro Glast Heimu? (např. gl_sew02 / gl_sew03 / gl_sew04) - zlepÄení­ pří­stupu na Stingy a Majoruros

jj spis Majo nez Stingy (no, je to mapu zpet), hlavne aby se to nedublovalo s Dungeon Teleport Scrollem (hazi 3 mapy pred stingy), cena mozna vyssi (10-20k?)

Link to comment
Share on other sites

oki

 

Nejvic se mi libi tyhle:

 

jj spis Majo nez Stingy (no, je to mapu zpet), hlavne aby se to nedublovalo s Dungeon Teleport Scrollem (hazi 3 mapy pred stingy), cena mozna vyssi (10-20k?)

to sa paci aj mne. a zalezi kde das ten ciel. idealne hned k warpu medzi stingami a majo :)

a preco by sa to nemohlo kryt s Dungeon Teleport Scrollem? predsa len, ten je za bony a toto je rovno za hotovost. bony sa raz minu, ale par drobnych sa najde vzdy.

mne osobne by sa pacilo dat ciel aj na koniec tatami maze. (ano, ide tam tusim aj ten Dungeon Teleport Scroll)

a co tak spristupnit new world fieldy iba pre postavy co maju na to quest? neslo by to? to iste sa moze tykat aj toho namelesu a tak.

nic by sa tym nezmenilo, iba by to setrilo cas.

 

OsobnÄ bych rozhodnÄ byl za snížení intervalů celoserverových spamů. Možná snížit potřebný poÄet hlasů, nebo by se anketa tímto ukončila?

ja osobne som skor za zlucenie tych dvoch NPC. vie mi niekto vysvetlit aky ma zmysel ked su dve a treba vzdy jednu volit? Edited by Crazy Horse
Link to comment
Share on other sites

Moje návrhy na lokace:

ra_fild01 (vstup do Ice Dungeonu)

ve_fild03 (vstup do Volcano Thor)

hu_fild01 (vstup do Thanatos Tower)

yuno_fild07 (vstup do Juperos Cave)

cmd_fild02 (pláž se Sealy)

Toto se mi libi. Zvolil bych prave lokace kde lze pouzit memo.

Dostupnost nekterych map se resila jiz drive spolecne s nekterymi hunty, napr. prave majo a mino a tehdy se rozhodlo ze se nic upravovat nebude, ze u nekterych huntu proste bude obtiznejsi se k tem mobum dostat, nez je zabit.

Na nektera "vzdalenejsi" mista se lze dostat vzducholodi.

Link to comment
Share on other sites

Dungeon teleport service, jak název napovídá, je služba portující do dungů ne? Tak moc nechápu mapy @memo typu.

Abych jenom nekritizoval tak napíšu pár návrhů, Baylan dun, alde_dun04 tyhle 2 tuším že i byli dostupné,

+gl_dun02, ice_cave03, thor_02, moc_pryd03, mjo_dun03, pay_cave04, juperos_01.

Edited by smash
Link to comment
Share on other sites

Dungeon teleport service, jak název napovídá, je služba portující do dungů ne? Tak moc nechápu mapy @memo typu.

GW warper warpuje pred hrad a ne kamsi do hradu, tak nevidim duvod, proc by dungeon teleporter nemohl warpovat take pouze pred dungeon. :)

Link to comment
Share on other sites

jj spis Majo nez Stingy (no, je to mapu zpet), hlavne aby se to nedublovalo s Dungeon Teleport Scrollem (hazi 3 mapy pred stingy), cena mozna vyssi (10-20k?)

Dungeon Teleport Scroll warpuje do gl_sew02,292,295.

Takto odlehlé lokace asi fakt za trochu vyšší cenu a tu možnost dát třeba jen k jednomu NPC (nebo jak to zamýšlíš s tím hlasováním?).

 

a preco by sa to nemohlo kryt s Dungeon Teleport Scrollem? predsa len, ten je za bony a toto je rovno za hotovost. bony sa raz minu, ale par drobnych sa najde vzdy.

No vzhledem k tomu že Dungeon Teleport Scrolly jsou k sehnání hlavnÄ za bony tak by se teleporty do vzdálÄnÄjších lokací tak jak jsou ve svitku potom mÄly pohybovat kolem 50k?...

 

vie mi niekto vysvetlit aky ma zmysel ked su dve a treba vzdy jednu volit?

ÂŽe by zmírnÄní míry zjednodušení které Dungeon Teleport Service poskytuje? Co vím tak na oficiálních serverech ani nefungují NPC podobná Kaprám, hráči se systematicky pohybují teleporty Kafer a přinejmenším tak alespoř znají svÄt RO... to jen na Rebornu je vše doneseno až pod nos a ještÄ je to málo. :prop:

 

Připomínám že oficiální nastavení Cool Event Staff's a Kafra Voting Staff's Dungeon Teleport Service je:

Bayalan Dungeon F3, Clock Tower F3, Glast Heim Entrance NEBO Toy Factory F2, Clock Tower B3, Lava Dungeon F2... přiÄemž se lokace přidávají postupnÄ podle hlasů (nic víc). Přidání teleportu do lokací s přístupovým questem a vyloženÄ sólo lokací mi nepříjde jako nejlepší nápad. Do odlehlých nároÄných míst zase jako moc velké zvýhodnÄní i s velkým poplatkem.

 

Pokud by se zavádÄl warp k Abyss Lake tak bych klidnÄ byl i pro warp na hu_fild05,168,302 k tomuto NPC .

Link to comment
Share on other sites

Dungeon Teleport Scroll warpuje do gl_sew02,292,295.

Takto odlehlé lokace asi fakt za trochu vyšší cenu a tu možnost dát třeba jen k jednomu NPC (nebo jak to zamýšlíš s tím hlasováním?).

No kdyz me neprekecate jinak ;) , tak presne jak to zamyslene bylo oficialne, jen pridat 4 a 5 level warpu (nejake lepsi - a trochu lepsi dat Kafre, protoze za prvni 3 je jasna volba Cool, tak at je legrace) a dejme tomu na mesic zkratit intervaly na tejden (kdyby vyhrala kafra at to netrval pul roku nez bude mit vsechno, to by fakt bylo k nicemu)

 

+samotne hlasovani zkratit jak zaznelo na 24 hodin, vic zbytecne otravuje...

 

No vzhledem k tomu že Dungeon Teleport Scrolly jsou k sehnání hlavnÄ za bony tak by se teleporty do vzdálÄnÄjších lokací tak jak jsou ve svitku potom mÄly pohybovat kolem 50k?...

 

Pokud by se zavádÄl warp k Abyss Lake tak bych klidnÄ byl i pro warp na hu_fild05,168,302 k tomuto NPC .

Jasne :) Ve vsem plnej souhlas :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...