Jump to content
Reborn fórum

Coho by ste sa najviac obavali pri kompletnej zmene na renewal mechaniku?


Guest Baalberith

Coho by ste sa najviac obavali pri zmene na renewal mechaniku  

61 members have voted

  1. 1. Coho by ste sa najviac obavali pri zmene na renewal mechaniku

    • Noviniek - nechcem novinky, chcem si hrat po starom, dajte mi pokoj...
    • Novych buildov - nieco by som si pokazil na svojej existujucej postave
    • Nemoznosti zabijat prisery o viac, ako 15 levelov vyssie a neexpenie na priserach s nizsim lvlom
    • Cast time - pevny cast time na vela skillov + variabilna cast
    • Nepacia sa mi zmeny v skilloch - Assumptio, SW, atd.
    • Nic, nemam s tym problem
  2. 2. Pre tych, ktori odpovedali na 1. otazku na body 2 a 4:

    • Stacil by mi reseter 2x pre kazdu postavu - 1x pre zaciatok a 2.krat pre uz spravny build po case, ked sa rozhodnem
    • Nestaci reseter
    • Stacil by mi rovnako nastaveny cast time, ako maju teraz 3rd classy
    • Chcel by som nulovy fixed cast time pre vsetky skilly - pozor, toto sposobi velku nevyrovnanost v PvP


Recommended Posts

Baale k tomu test serveru - zkoušel sem tradiÄní build GC cruse, takže STR 40, INT 110 a musím říct, že ta postava už se ndá ke hraní vůbec použít. Heal necelých 1500 s EQ bez boostů a než s takhle slabým GC umlátím např. Raye (který má teÄ 18k HP), tak umlátí 2-3 rayové úplnÄ v pohodÄ mÄ, nehledÄ na to, že ho musím řezat tak 4xGC. Takže moje otázka - ten MATK už si upravoval? Nemůžeš přece po crusovi chtít, aby jel max STR a INT, aby vůbec kludnÄ vytáhl z GC nějaké DMG nehledÄ na to, že na to nejsou body a něco musíš dát do DEX kvůki zrychlení castu a VIT aby přežil.

 

To mÄ přivádí k tomu, že moje hlavní postava před aurou je GC paladin, po zmÄnÄ u renewalu už tu auru nikdy nedodÄlám, leda přes edeny, které mi dávají 0,3% do base a 0,5% do jobu, což je hezké když vezmeme v úvahu, že staÄí zabít 100 lehkých potvor. Akorát mi trochu vadí, že to musím dotáhnout v podstatÄ pouze přes Edeny, jinak to už dle nastavení renewalu (odzkoušeno dnes na testu) nepůjde.

 

Nedávno sem se na reborn vrátil, ale musím říct, že teÄ sem po vyzkoušení na testu dost zklamán...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Baale k tomu test serveru - zkoušel sem tradiÄní build GC cruse, takže STR 40, INT 110 a musím říct, že ta postava už se ndá ke hraní vůbec použít. Heal necelých 1500 s EQ bez boostů a než s takhle slabým GC umlátím např. Raye (který má teÄ 18k HP), tak umlátí 2-3 rayové úplnÄ v pohodÄ mÄ, nehledÄ na to, že ho musím řezat tak 4xGC. Takže moje otázka - ten MATK už si upravoval? Nemůžeš přece po crusovi chtít, aby jel max STR a INT, aby vůbec kludnÄ vytáhl z GC nějaké DMG nehledÄ na to, že na to nejsou body a něco musíš dát do DEX kvůki zrychlení castu a VIT aby přežil.

 

To mÄ přivádí k tomu, že moje hlavní postava před aurou je GC paladin, po zmÄnÄ u renewalu už tu auru nikdy nedodÄlám, leda přes edeny, které mi dávají 0,3% do base a 0,5% do jobu, což je hezké když vezmeme v úvahu, že staÄí zabít 100 lehkých potvor. Akorát mi trochu vadí, že to musím dotáhnout v podstatÄ pouze přes Edeny, jinak to už dle nastavení renewalu (odzkoušeno dnes na testu) nepůjde.

 

Nedávno sem se na reborn vrátil, ale musím říct, že teÄ sem po vyzkoušení na testu dost zklamán...

Aky mas level s nim? Musis si vyberat prisery, ktore nie su vysoko nad tvojim levelom. S crusom 75 raydricov lvl 115 budes samozrejme zabijat dlho .. vela priser sa menilo .. prave raydrici boli fakt vyrazne posilneni.. MATK sa uz menila, mala by byt podla mna v poriadku... problemom pre teba bude, ze potrebujes zbran, ktora dava vysoky ATK, nie MATK .. skus STR/INT build namiesto cisteho INT buildu... napr. 100INT 100STR

 

Co sa tyka edenu, nemozes pocitat, kolko expov dava teraz a kolko bude potom, pretoze expy sa kompletne zmenia.. viz. http://db2.reborn.cz/rodb.cgi?exp=list

Link to comment
Share on other sites

hm... pozeram Raydrick je teraz level 115, takze predpokladam, ze uz nie je pre Cruse ale skor pre Royal Guard.

Ja osobne sa na Renewal mechaniku celkom tesim - konecne nejaka zmena a nove vyzvy. Bude to ale chciet trosku si vsimat level priser - ostatne ked si vsimnete nejake videa na YouTube tak aj pomerne silne postavy tak expia na koboldoch ...ze. Tu to asi tak striktne nebude (penalizacia za rozdiel v leveloch je skor kozmeticka), ale aj tak.

 

 

...nestihol som :)

Edited by Mahatma
Link to comment
Share on other sites

Baale, díval jsem se na tu tabulku expu jak máš v odkaze. Neni tam chyba? pro advenc tam je:

lvl 149: exp 8 269 104

lvl 150: exp 830 217

tak nevim jestli na 150lvl je treba jen tak malo a nebo tam je to cislo spatne.

 

jsem se mel podivat i na ostatni:

Job 2nd Classes posledni job

Job Adv 1st Classes taktez posledni job

a se divam kolik tech Jobu vlastne tedy bude....

Edited by Japer
Link to comment
Share on other sites

U toho cruse sem zkoušel level 99. A k tomu STR buildu - nemůžeš jet STR build když GC stojí 100SP, s malým sp regenem nepoužitelné. NehledÄ na to, že pokud pojedeš pouze tyhle dva atributy, tak nebudeš mít ani VIT ani DEX a to nejde. Tohle musíš vědět pokud si to nÄkdy hrál za GC cruse/paladina. Zbrař jsem použil poleaxe se zipperem.

 

Jinak zkoušeno také s RG na levelu 150 a tomu nakládali taky parádnÄ než je dokázal sundat GCÄkem. Build Rg je 100 STR, 140 INT, poleaxe se zipperem, myslím že by mÄl být výraznÄ silnÄjší, ale nepřipadá mi to tak.

 

Mimochodem heal na levelu 150 se 140 INT za 2k, to tak zůstane?

Edited by Pharaone
Link to comment
Share on other sites

. MATK sa uz menila, mala by byt podla mna v poriadku... problemom pre teba bude, ze potrebujes zbran, ktora dava vysoky ATK, nie MATK .. skus STR/INT build namiesto cisteho INT buildu... napr. 100INT 100STR

Zkoušel jsem opÄt GC paldu, 99 lvl zabíjel jsem necromancery (pro úplnost i když by to na dmg nemÄlo mít efekt). zkoušel jsem jak 99 str tak 99 int, zkoušel jsem opÄt bazelarr nebo triple boned naght meÄ nebo double boned hedongum (jelikož jsem se nÄkde doÄetl, že se formula pro GC mÄnila a že by mÄli fungovat karty normálnÄ na element/velikost/druh) nebo double (andre card) haedongum. OpÄt dmg okolo 4K jedním GCÄkem víc ani prd.

Mimochodem buÄ jsem zapomnÄl příkaz na zapnutí renewalu a nebo ode dneška nefunguje. Ale vÄera jsem mÄl renewal zapnutý normálnÄ a dneska se nemůžu přepnout s wizzardem na testu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Příkaz @renewal nefunguje vůbec, hádám že proto, že renewal mechanika už na testu je pro každo postavu zapnutá. Spíš mi vadí, že test nezná už ani příkaz @refine na plusování.

jj presne tak, uz neni potreba - vsetko je renewal. @refine pridam vecer

U toho cruse sem zkoušel level 99. A k tomu STR buildu - nemůžeš jet STR build když GC stojí 100SP, s malým sp regenem nepoužitelné. NehledÄ na to, že pokud pojedeš pouze tyhle dva atributy, tak nebudeš mít ani VIT ani DEX a to nejde. Tohle musíš vědět pokud si to nÄkdy hrál za GC cruse/paladina. Zbrař jsem použil poleaxe se zipperem.

 

Jinak zkoušeno také s RG na levelu 150 a tomu nakládali taky parádnÄ než je dokázal sundat GCÄkem. Build Rg je 100 STR, 140 INT, poleaxe se zipperem, myslím že by mÄl být výraznÄ silnÄjší, ale nepřipadá mi to tak.

 

Mimochodem heal na levelu 150 se 140 INT za 2k, to tak zůstane?

ano, heal uz tak zostane

Baale, díval jsem se na tu tabulku expu jak máš v odkaze. Neni tam chyba? pro advenc tam je:

lvl 149: exp 8 269 104

lvl 150: exp 830 217

tak nevim jestli na 150lvl je treba jen tak malo a nebo tam je to cislo spatne.

 

jsem se mel podivat i na ostatni:

Job 2nd Classes posledni job

Job Adv 1st Classes taktez posledni job

a se divam kolik tech Jobu vlastne tedy bude....

tabulka je odseknuta po 1000 znakoch, opravim to ... expy pokracuju normalne dalej .. viz. napr. http://irowiki.org/wiki/Base_EXP_Chart zatial

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

...Base level teda bude max. na 160?

A ako to bude s transc. postavamy - niektore expim uz pekne dlho a na novej mechanike su tak na vymazanie...

max. lvl 160, reset statov a skillov bude mozny pre kazdeho .. 2x

Link to comment
Share on other sites

ProstÄ jak to teÄ zkouším - říkal jsem si, že nová mechanika snad nemůže být tak španá, ale jak to vidím teÄ, tak po zavedení renewalu na Rebornu dále hrát nebudu. Když si představím znovu vytvářet buildy postav, zkoušet a zjišÂťovat co se skuteÄnÄ pokazilo a co ne, shánÄt komplet nový EQ na všechny postavy jen kvůli zmÄnÄ mechanismu - to jsem na Rebornu opravdu neÄekal.

 

Nejsem proti zmÄnám Baale, ale připadá mi, že ses rozhodl sám, že renewal zavedeš a vůbec tÄ nezajímá co chtÄjí hráči. řekl bych že tímhle Reborn skonÄí.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

A max stat 120 bo 125? Jsem nÄkde vidÄl snad v calculatoru že šlo 125.

To bolo asi nejake custom, pretoze oficialna zmena 150 -> 160 na kRO neobsahovala zaroven zmenu max. statov na 125

Link to comment
Share on other sites

Lobbuju pro nějakou custom úpravu GC. Až příliš mnoho lidí má GC paladina jako hlavní postavu, nebo alespoř jako jeden z hlavních stÄžřů svojí lodÄ. Pokud snížení matk bylo devastující pro wizardy/HW, tak pro GC cruse/paladiny to je zniÄující zrovna tak. S atk buildem se dá dosáhnout určitých výsledků, pohužel tento build je naprosto nepoužitelný. SP by bylo velmi málo, regen naprosto nedostaÄující. Po přidání INT se toto sice zlepší, bohužel za strašlivou cenu - GCÄkaři se bude muset tahat, aby dokázal něco zabít a nebyl sám zabit, případnÄ nebude možné být bez stringů/sufry.

Když se podívám na možnosti crusadera jak se vyexpit: může jet STR build a zabíjet bashem a spear guicken, může to být shieldař, GC, a nebo může chránit ostatní. GC je samozřejmÄ nejefektivnÄjší, nejsamostatnÄjší build. Pokud bude znemožnÄn, tak zbývá pouze možnost přejít na nějaký jiný build. Problém je v tom, že pokud nÄkdo jel GC, tak nemá equip potřebný pro ostatní buildy, tudíž i když se resetuje, bude opÄt zneschopnÄn. NehledÄ na to, že ostatní buildy expí daleko pomaleji než GC (logicky, když to je jediný plošný útok cruse, nepoÄítaje magnum break).

Dále nevim, jak jsou na tom ostatní matk classy, sice ne tak bÄžné jak mage class, nebo GC. Jedná se o magic ninju a priest (ME, HL). Byla by škoda přijít o možnost tyto používat, když už mají ty skilly.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Baale, přesnÄ jak říká Pharaone, ty ses rozhodl sám, že bude renewal pro všechny. VÄtšina lidí tu píše, že tyhle novinky nechce, že teda OK, že nebudou hrát, aÂť si užijeme zmÄny. Navíc se nedávno dohodlo, že pokud se sem nacpou 3rd class, tak že to NEOVLIVNÍ postavy, které už tu jsou! A ty tuhle úmluvu porušuješ.

To, že už tu jsou 3rd class a renewal pro nÄ máme okay, ale zmÄny mobů ovlivní všechny (i ty 3rd class), a to brutálním způsobem. Vyzkoušeno na testu.

 

Fail se skilly (heal (HP natož obyÄ priest do party nepoužitelní?!), GC, wizny, ninjové...), aby to nebylo málo, tak jim ještÄ přihodíme fixed cast time.

Takže ten, co si teÄ nevyexpí 3rd class se může jít klouzat a pořádnÄ si nezahraje? To je fajn přístup, který určitě přiláká hromadu nováÄků, kteří nemají nahuntÄný eq a fajnÄ se jim budou expit adv. aury.

 

Fail s tím, že musíš udržovat dvÄ rAtheny je prostě daný tím, co chtÄli hráči (první odstavec) a nikdo z nich tÄ nenutí dÄlat bleskurychle všechny novinky, je to pracné, ale jen vyhovÄní hráÄům. Ale ten kec, že ti nikdo nechce pomáhat se správou serveru je fakt mimo, dva lidi jsme se ti nabízeli, že ti s kódÄním pomůžeme, ale tys nás arogantnÄ odpálkoval s tím, že si to budeš dÄlat sám, že nám kódy nedáš. ÂŽe ani vÄtšina GMek je nemá. Fajn, tak to dÄlej sám, ale pak si nestÄžuj, že je toho na tebe moc a že kvůli tomu rozdrbeš server a odeženeš hráÄe.

 

Nelíbí se mi primárnÄ tvůj přístup k tomu - prostě renewal bude pro všechny a finito, diktátorsky jsem rozhodl. Tahle anketa je úplnÄ zcestná, protože neřeší, jestli to chceme, ale co se teda musí udÄlat pokud to nastane.

HoÄ do hry anketu, kdo všechno chce tuhle zmÄnu. Poslouchám reakce hráÄů v prontÄ a i z guildy a zatím se nenašel NIKDO, kdo by po té zmÄnÄ toužil. Naopak vÄtšina lidí už pomalu konÄí s RO.

 

Navíc to, že je potřeba nějaký postup, to ano, ale postup dopředu. CzechRO zdechlo kvůli bugu a kvůli neschopným GMkům, ne kvůli tomu, že nemÄli všechny novinky.

 

Jediný co po tobÄ chci je, aby ses zamyslel nad tím, co dÄláš a vzal v potaz kolik hráÄů ze serveru odejde.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Uvidime co s GC...

Baale, přesnÄ jak říká Pharaone, ty ses rozhodl sám, že bude renewal pro všechny. VÄtšina lidí tu píše, že tyhle novinky nechce, že teda OK, že nebudou hrát, aÂť si užijeme zmÄny. Navíc se nedávno dohodlo, že pokud se sem nacpou 3rd class, tak že to NEOVLIVNÍ postavy, které už tu jsou! A ty tuhle úmluvu porušuješ.

To, že už tu jsou 3rd class a renewal pro nÄ máme okay, ale zmÄny mobů ovlivní všechny (i ty 3rd class), a to brutálním způsobem. Vyzkoušeno na testu.

 

Fail se skilly (heal (HP natož obyÄ priest do party nepoužitelní?!), GC, wizny, ninjové...), aby to nebylo málo, tak jim ještÄ přihodíme fixed cast time.

Takže ten, co si teÄ nevyexpí 3rd class se může jít klouzat a pořádnÄ si nezahraje? To je fajn přístup, který určitě přiláká hromadu nováÄků, kteří nemají nahuntÄný eq a fajnÄ se jim budou expit adv. aury.

 

Fail s tím, že musíš udržovat dvÄ rAtheny je prostě daný tím, co chtÄli hráči (první odstavec) a nikdo z nich tÄ nenutí dÄlat bleskurychle všechny novinky, je to pracné, ale jen vyhovÄní hráÄům. Ale ten kec, že ti nikdo nechce pomáhat se správou serveru je fakt mimo, dva lidi jsme se ti nabízeli, že ti s kódÄním pomůžeme, ale tys nás arogantnÄ odpálkoval s tím, že si to budeš dÄlat sám, že nám kódy nedáš. ÂŽe ani vÄtšina GMek je nemá. Fajn, tak to dÄlej sám, ale pak si nestÄžuj, že je toho na tebe moc a že kvůli tomu rozdrbeš server a odeženeš hráÄe.

 

Nelíbí se mi primárnÄ tvůj přístup k tomu - prostě renewal bude pro všechny a finito, diktátorsky jsem rozhodl. Tahle anketa je úplnÄ zcestná, protože neřeší, jestli to chceme, ale co se teda musí udÄlat pokud to nastane.

HoÄ do hry anketu, kdo všechno chce tuhle zmÄnu. Poslouchám reakce hráÄů v prontÄ a i z guildy a zatím se nenašel NIKDO, kdo by po té zmÄnÄ toužil. Naopak vÄtšina lidí už pomalu konÄí s RO.

 

Navíc to, že je potřeba nějaký postup, to ano, ale postup dopředu. CzechRO zdechlo kvůli bugu a kvůli neschopným GMkům, ne kvůli tomu, že nemÄli všechny novinky.

 

Jediný co po tobÄ chci je, aby ses zamyslel nad tím, co dÄláš a vzal v potaz kolik hráÄů ze serveru odejde.

Mas pocit, ze o tom, ako bude vyzerat server maju rozhodovat jednotlivi hraci? Mas pocit, ze Reborn je, alebo niekedy bol demokratickym samo-riadiacim sa utvarom? Pretoze ja toto zas chapem, ze ty chces, aby som skakal podla teba a par dalsich ludi...

Nie, o jeho osude rozhoduju GM a pokial si povedia, ze to tak bude, tak to tak bude ... Netvrdim, ze nedavam na to, co si o tom myslia hraci, ale v tomto momente som presvedceny o tom, ze to v konecnom dosledku bude lepsie, vyrovnanejsie a hratelnejsie...

 

Chapem, ze ozyvat sa proti niecomu je ovela beznejsie, ako ozyvat sa za nieco, aj napriek tomu som cakal nasobne viac ludi, ktori mi za toto budu nadavat v prvom rade. Z toho pohladu to povazujem za uplne spravne rozhodnutie.

 

Este par drobnosti ... iRO je 3 roky po nasadeni renewalu .. ma aj klasicky server, takze z pohladu poctu hracov, ktori si mozu vybrat, kde budu hrat je to len na nich, nikto ich k nicomu nenuti...a aj napriek tomu jasne vedie renewalovy server ... viz. http://ragial.com/spop

 

A este jedna vec ... Ale ten kec, že ti nikdo nechce pomáhat se správou serveru je fakt mimo, dva lidi jsme se ti nabízeli, že ti s kódÄním pomůžeme, ale tys nás arogantnÄ odpálkoval s tím, že si to budeš dÄlat sám, že nám kódy nedáš. ÂŽe ani vÄtšina GMek je nemá.... pripomen mi prosim, ktory ze to bol rozhovor a kedy?

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Poslouchám reakce hráÄů v prontÄ a i z guildy a zatím se nenašel NIKDO, kdo by po té zmÄnÄ toužil. Naopak vÄtšina lidí už pomalu konÄí s RO.

 

Já se zrovna vÄera v prontÄ bavil s nějakym wizem (tušim od Team Rocket?), jak se na renewal tÄšíme... ;p

Link to comment
Share on other sites

Mas pocit, ze o tom, ako bude vyzerat server maju rozhodovat jednotlivi hraci? Mas pocit, ze Reborn je, alebo niekedy bol demokratickym samo-riadiacim sa utvarom? Pretoze ja toto zas chapem, ze ty chces, aby som skakal podla teba a par dalsich ludi...Nie, o jeho osude rozhoduju GM

 

Tady píšeš, že o Rebornu rozhodují GM - ale já osobnÄ vidím jen TVÉ rozhodnutí, nevidÄl jsem nikde názor nÄkterého z dalších GM. Hlasujte teda veřejnÄ tady na fóru kdo je pro zmÄnu a kdo ne a neprezentuje pouze SVÉ rozhodnutí jako rozhodnutí skupiny GM.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

Tady píšeš, že o Rebornu rozhodují GM - ale já osobnÄ vidím jen TVÉ rozhodnutí, nevidÄl jsem nikde názor nÄkterého z dalších GM. Hlasujte teda veřejnÄ tady na fóru kdo je pro zmÄnu a kdo ne a neprezentuje pouze SVÉ rozhodnutí jako rozhodnutí skupiny GM.

Su GM zodpovedne za eventy, su GM zodpovedne za kontroly hracov, su GM zodpovedne za herne nastavenie .. uz nejaky cas som jediny, co je za toto zodpovedny ... ked to teda chces tak, tak je to rozhodnutie moje. Mas s tym nejaky problem? Hras sa o slovicka, vies o tom?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ty tomu říkáš slovíÄkaření, ale nemyslím si, že by o celém smÄřování serveru mÄl rozhodovat jedinec, který řekne - prostě zmÄna bude a vy se s tím popasujte jak chcete. A pokud tady nebyla demokracie dřív, tak proÄ by nemohla být teÄ? Anebo proÄ by se nemohly udÄlat servery dva - jedn pro hráÄe co nechtÄjí přejít a druhý renewal pro ty co chtÄjí, však server by to utáhl a všichni budeme spokojení.

 

Já si hodnÄ cením tvé práce tady na Rebornu Baale, ale konkrétnÄ s touhle jednohlasnou zmÄnou prostě nesouhlasím. Myslel jsem si ale, že se to s tebou dá nějak pořešit a najít nějaké možné řešení, ale ty už ses rozhodl a debatovat nechceš a každého akorát odpálkuješ že si má zvyknout nebo že psychicky nezvládá, že jeho postava s novým nastavením nebude k niÄemu. To se mi nezdá fér.

Link to comment
Share on other sites

Osobne sa na plny renewal tesim - hral som s tim uz na iRO a celkom ma to bavilo. Podla mna si treba hlavne uvedomit, ze 99/70 uz nie je ciel ale len medzistupen k 160/50 a tak to treba brat. osobne to beriem ako vyzvu a tesim sa na zhananie noveho equiptu a na vyvyjanie novych strategii hry. Je to vsetko len uhol pohladu.

Link to comment
Share on other sites

Mas pocit, ze o tom, ako bude vyzerat server maju rozhodovat jednotlivi hraci? Mas pocit, ze Reborn je, alebo niekedy bol demokratickym samo-riadiacim sa utvarom? Pretoze ja toto zas chapem, ze ty chces, aby som skakal podla teba a par dalsich ludi...

Nie, o jeho osude rozhoduju GM a pokial si povedia, ze to tak bude, tak to tak bude ... Netvrdim, ze nedavam na to, co si o tom myslia hraci, ale v tomto momente som presvedceny o tom, ze to v konecnom dosledku bude lepsie, vyrovnanejsie a hratelnejsie...

 

 

já ro hraju rád....hraju nÄkolik let.. jen se moc nezapojuju do života na forku a nick tu mám jinej než ve hře...takže je mi jasný, že tu budu velkej noname...no ale aj tak...

pravidlo Äíslo jedna zní - GM má dycky pravdu a pokud ji nemá tak platí pravidlo Äíslo jedna!! :)

já chápu, že GM má dle pravidel poslední slovo a defacto si tu vládnou jako diktátoři... ono to ani jinak nejde(bysme se nikam neposunuli), ale na druhou stranu Baale, ignorování hráÄů a prosazování si svého tímto způsobem povede k tomu že si tu budou hrát samotné GM na píseÄku a k tomu možná nějaké malé trvanlivé procento z hráÄů.....ono taky jsem zvÄdavej jak to v takovým případÄ bude se supportem ....fajn způsob jak zabít server...

novinky musí být to je jasné, zmÄna ale nemusí být vždy to pravé ořechové...

mnÄ osobnÄ je to víceménÄ fuk...jen mne štve ten přístup, který tu od tebe pozoruju...kdybys hodil anketu - ano/ne - tak to pak nebude vypadat tak bezohlednÄ vůči hráÄům ("já to chcu, já sem GM, vy mi můžete....") pak se holt bude muset poÄítat s následkama.. (aspoř uvidíš kolik lidí s tím sekne :D )

ale Äást stížností ignorovat a na druhou odpovídat stylem diktátora není nejlepší...

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Kareha

 

Tady píšeš, že o Rebornu rozhodují GM - ale já osobnÄ vidím jen TVÉ rozhodnutí, nevidÄl jsem nikde názor nÄkterého z dalších GM. Hlasujte teda veřejnÄ tady na fóru kdo je pro zmÄnu a kdo ne a neprezentuje pouze SVÉ rozhodnutí jako rozhodnutí skupiny GM.

 

ja som za renewal :) starat sa o dve mechaniky je urcite narocne...az taky rozdiel medzi pre a renewalom nie je...zvyknut sa bude dat...kto chcehrat RO tak sa prisposobi...ako uz Baal pisal s MATK sa bude hybat takze dopredu neodpisujte GC paldy a wizny

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Přechod na renewal je nezbytný, pokud chcete nové lokace, nové itemy, nové bossy a prostě všechno. PřepoÄítávat každý item, každého moba tak, aby nebyl moc over / low je podle mÄ zbyteÄné.

Pravdou je, že ragnarok je už sám o sobě moc jednoduchý, žádná výzva. Proto veškeré novinky a ztížení hry vítám, a renewal je právÄ jednou z tÄch, které mÄ přinutí si Ragnarok znova zahrát.

 

@Pharaone: Představ si, že vykonáváš něco pro lidi, nic za to nemáš, oni o renewal mechanice vÄdí v podstatÄ jen to, co slyšeli od zainteresovaného kamaráda, a ještÄ ti do toho budou remcat. Myslel by sis pak, že názor hráÄe, který o renewal mechanice ví v podstatÄ nic, se může poÄítat?

Je to jako s opilci, oni si nikdy nedají říct, i když to může být pro jejich dobro.

Link to comment
Share on other sites

Mám dotaz k nahození full renewalu. Bude to zahrnovat i výpoÄet matk podle iRO (3 Äásti, z nichž jednu ovlivřuje třeba LUK), nebo to zůstane jak je to teÄ? Hraju priest class, zkoušel jsem buildy na reborn tesÂťáku a jestli to je finální verze, tak neber si to Baale nijak špatnÄ, ale je to výsmÄch a dost to ty povolaní táhne k zemi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...