Jump to content
Reborn fórum

Hlášení­ bugu Renewal v2


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

mno, otazocka ohladom royal guarda a novych vypoctovych vzorcov, shield chain (rapid smiting) - pri pouziti element zbrane sa damage nemeni ->element skilu je neutral, ale element zbrane by mal pridavat nejaky dmg naviac ktoremu sa vnuti nasledne neutral element ,aspon tak som to pochopil (respekt tak nejak to fungovalo povodne), aj ked irocalc tvrdi nieco ine (na druhu stranu, irocalc tvrdi aj to, ze s kartami na atak sa dmg nemeni co je blbost -> na serveri je to ale v poriadku, aspon co som skusal )

 

a druha vec dmg shield press ktory sa javi nejaky maly oproti calcu

 

cize otazka na zaver - vie sa ako to ma byt pri pouziti element zbrane na sch? tak nejak mi pride trosku problematicke stratit cast dmg, ale ak je to v poriadku co uz, idem zhanat race/size karty :D

vobec netusim, je nutne zohnat nejaky rozumny zdroj informacii :/

Link to comment
Share on other sites

Tak tomu bylo vzdy, chyba to neni.

 

Pokud to neni chyba tak by se tam pak nemela dat ulozit Pozice dale Kafra z Orc Village portovala do Prontery Stary Trh Moroccu klasicky Save Point a GEffen taktez myslim Save point (U toho Geffenu si nejsem Jistej)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

ChtÄl bych podotknout že nefungují asi pasti jak mají. Dám past, vleze do ní mob. Zcvakne, ale po použití aimed boltu dá dmg jako kdyby v pasti nebyl.

 

A jedna otázka: Ten dmg arrow stormu se bdue upravovat? PaÄ už poslednÄ jak jsme to řešili tak není totožnej s AS na iro calcu. Nebo se proste bude jen upravovat ten dmg s comba a elvenu?

AS ako taky je OK, ale equip neni spravny, tak isto camouflage je kompletne blbo.

Co sa tyka aimed bolt, to bude opravene, ale az casom - viem kde je chyba, aj ako ju opravit, ale nemozem si to dovolit momentalne.

Link to comment
Share on other sites

http://irowiki.org/wiki/Mora_Enchants :

"The Artifact Panhandler is located at the bottom right of the lake (mora 119,75). Unwanted Arch Bishop and Warlock gears can be exchanged here to 2 mora coins each."

u nás zatím stále není, šlo by přidat, pokud chybí? není ani posunutý :(

 

Ptal jsem se Baala a bylo mi receno ze s upravama v More musime pockat na rAthenu :)

ok

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

http://irowiki.org/wiki/Mora_Enchants :

"The Artifact Panhandler is located at the bottom right of the lake (mora 119,75). Unwanted Arch Bishop and Warlock gears can be exchanged here to 2 mora coins each."

u nás zatím stále není, šlo by přidat, pokud chybí? není ani posunutý :(

 

The third dialog option will remove all enchants, for 1 mora coin and 100,000 zeny. -> taky chybi

 

Ptal jsem se Baala a bylo mi receno ze s upravama v More musime pockat na rAthenu :)

Link to comment
Share on other sites

Nevím, jestli je to bug, ale Surův skill Cursed Circle by mÄl mimo jiné dávat silence, ale když to hodím nÄkomu, kdo zrovna castí, tak se ten cast nepřeruší a normálnÄ dobÄhne.

irowiki:

"...enemies cannot move or attack, and become silenced for the duration of the skill" tohle mi nezní jako : protivníci získají status Silence na dobu skillu, ale spíše jako - protivníci nemohou použít žádný skill, tedy jsou umlÄeni

"Skills already casting will not be canceled."

 

 

ÄtÄte tu irowiki pořádnÄ omfg.

 

Edited by Dweep
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nefunguje Vacuum Extreme. Vyvolá se, bÄhá tam i animace, ale příšery, ani hráči se do nÄj nechytí. Nenastane žádný snare. Přitom by to mÄlo dokonce "nasát" moby z okolí. Nevím odkdy to nefunguje.

Link to comment
Share on other sites

jak to ted bude s poklady na mapach, co prestali existovat? dnes jsem kopal cca 200 pokladu lvl 1 a pritom narazil na tech nekolik nefunkcnich, tady je maly seznam pro snadnejsi opravy:

geffen field 10, pozice 174,41 - neexistuje podivne misto

geffen field 12, 325,349 - neexistujici mapa

comodo field 5, 110,270 - neexistujici mapa

einbroch field 2, 209,93 - neexistujici mapa

 

zitra asi pujdu na lvl 2, tak pripadne doplnim dalsi chyby ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Buks

O podivnem miste nevim ( alespon ja ), ale co se tyce neexistujicich map, pracuje na tom Kareha.

 

seznam:

 

lvl 1 - Stara

9111 Stara mapa (map 1 11) [Geffen field 12]

9118 Stara mapa (map 1 18) [Comodo field 5]

9123 Stara mapa (map 1 24) [Einbroch field 2]

 

 

lvl 3 - Archaicka

9309 Archaicka mapa (map 3 9) [Payon forest 5]

 

 

 

lvl 4 - Starobyla

9409 Starobyla mapa (map 4 9) [Veins field 5 ]

 

 

lvl6 - Pradavna

9702 Pradavna mapa (map 6 2) [Rachel field 9]

 

EDIT: Anakin:

Mapa má špatný popisek, upravil jsem na odpovídající. Má odkazovat na Podivné místo Geffen field 14 253, 124

Link to comment
Share on other sites

Tak prozatimni zijstene bugy u Mecha v MG. :-)

 

1. Skill knuckle boost nezobrazuje animaci.

 

2. *Acceleration ma spatny popisek a tvrdi ze ma trvat dyl nez ma :-D

 

Chtel jsem odzkouset flame launcher, ale nejde pridat i kdyz by mel jit, takze nevim jestli primo funguje, ale kazdopadne nejde pridat. Pokud prijdu na dalsi doplním. :-)

Edited by Dreugh
Link to comment
Share on other sites

Hmmm Acid Demo nebere ATK z nasledovniho:

Cart Boost = 100% Monovent Speed a +50ATK

Equip Celkove je jedno co mam na Sobě bere jen Weapon EQ

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s obyč Morph Combem Davam AD 4,2K zbytek eq je neobsazeny

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s BsB a Snakles davam AD za 4,2K zbytek eq je neobsazeny

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde Uplne bez eq davam AD 4,2K eq je neobsazeny uplne

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s Elemental Swordem davam AD 6,2K zbytek eq je neobsazeny

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s Elemental Swordem a Morph Combem davam 6,2K zbytek eq neobsazeny

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s Elemental Swordem a BsB +Snackles davam AD 6,2K zbytek Eq neobsazeny

 

Je to hodne špatně ma se do toho započítavat ATK a MATK z Cart Boostu ma to brat ATK a MATK z EQ ne jen Weapon ATK a MATK.

Pokud je vzorec Poškození = Skill Level x [VIT x (ATK + Matk) / K] x modifikátor

Tak je to takto s nahodnymi cisly Poškození = 10 x [100 x ((200+200) + (200+200)) / 20] x modifikátor(10)

a ne takto stejne nahodne cisla Poškození = 10 x [100 x (200 + 200) / 20] x modifikátor(10)

To co jsem uved ze tak ma byt vychazi jak z iRO calcu tak z iRO forka (hledal jsem to kdysi jak jsem s Gen zacinal)

 

 

HA nejak jinak nez jsem chtel ale mam to :-D :-(

 

http://imageshack.us.../defhomuna.jpg/

 

NA tomto odkazu kdyz se nekdo Jukne do oramovane casti pochopi

 

jeste jeden

 

http://imageshack.us/photo/my-images/441/screenreborn044.jpg/

 

Nvm Proc to tak je ale chci se prosim pripomenout mam porad stejny potize s timto :-( neslo by to uz opravit

 

P.S.: Muj Homun na max lvl nema zdaleko Tolik HP, SP, DMG co by mel mit neslo by to nejak opravit take jelikoz koukat na nejake Videjka a tam ti Homboti maji na max lvl 2x Tolik vseho co ja je hnus sry ale je to tak

Link to comment
Share on other sites

Skill Change Material ma špatne nastaveni v premene z Soft Silku na Fabriky podle iRO ma měnit z 2KS Soft Silku 10 Fabriku u nas je to jen 5ks FAbriku naposled cca měsic z5 daval z 2 Softu tech 10 Fabriku vcera a Dnes uz to nedava

PS nevsim jsem si toho hned prisel jsem tim o ranec :-(

 

Change Material:

http://irowiki.org/wiki/Change_Material

Link to comment
Share on other sites

Skill Change Material ma špatne nastaveni v premene z Soft Silku na Fabriky podle iRO ma měnit z 2KS Soft Silku 10 Fabriku u nas je to jen 5ks FAbriku naposled cca měsic z5 daval z 2 Softu tech 10 Fabriku vcera a Dnes uz to nedava

PS nevsim jsem si toho hned prisel jsem tim o ranec :-(

 

Change Material:

http://irowiki.org/wiki/Change_Material

________________________________

už jsem to tu někde psal: čtěte tu irowiki pořádně

 

softsilk.png
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...