Jump to content
Reborn fórum

Hlášení­ bugu Renewal v2


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

A jeste se chci zeptat jak to budes s Refine Safety Ring? :)

Vydrz na update rAtheny, ked dojde k uprave velkej casti itemov na renewal nastavenie

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Dobrá tedy, takže dmg správný akorát comba nesedí. ok. Jinak bych chtÄl připomenout že npc Mendel v Hazy forestu nefunguje.

To je mozne, Mora je cela mierne rozbita, najprv ale potrebujem mat funkcny zvysok...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Opravil som Spiral Pierce, Issen, stitove skilly a par dalsich a su na teste k odskusaniu. Ma este niekto nejaky nefunkcny skill s ohladom na renewal ATK? Pokial nie, rad by som ho nahodil na ostry server.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tak jsem šel trochu testovat a nefunguje mi tam skill Maximize Power :)

 

Edit: Weapon Perfection taktéž nefunguje

Zachvilocku to bude na teste opravene :)

Link to comment
Share on other sites

mno, otazocka ohladom royal guarda a novych vypoctovych vzorcov, shield chain (rapid smiting) - pri pouziti element zbrane sa damage nemeni ->element skilu je neutral, ale element zbrane by mal pridavat nejaky dmg naviac ktoremu sa vnuti nasledne neutral element ,aspon tak som to pochopil (respekt tak nejak to fungovalo povodne), aj ked irocalc tvrdi nieco ine (na druhu stranu, irocalc tvrdi aj to, ze s kartami na atak sa dmg nemeni co je blbost -> na serveri je to ale v poriadku, aspon co som skusal )

 

a druha vec dmg shield press ktory sa javi nejaky maly oproti calcu

 

cize otazka na zaver - vie sa ako to ma byt pri pouziti element zbrane na sch? tak nejak mi pride trosku problematicke stratit cast dmg, ale ak je to v poriadku co uz, idem zhanat race/size karty :D

Edited by Kira Yamato
Link to comment
Share on other sites

Hmmm Acid Demo nebere ATK z nasledovniho:

Cart Boost = 100% Monovent Speed a +50ATK

Equip Celkove je jedno co mam na SobÄ bere jen Weapon EQ

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s obyÄ Morph Combem Davam AD 4,2K zbytek eq je neobsazeny

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s BsB a Snakles davam AD za 4,2K zbytek eq je neobsazeny

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde Uplne bez eq davam AD 4,2K eq je neobsazeny uplne

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s Elemental Swordem davam AD 6,2K zbytek eq je neobsazeny

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s Elemental Swordem a Morph Combem davam 6,2K zbytek eq neobsazeny

To vse odzkouseno na Picky (ID 1050) Kde s Elemental Swordem a BsB +Snackles davam AD 6,2K zbytek Eq neobsazeny

 

Je to hodne špatnÄ ma se do toho zapoÄítavat ATK a MATK z Cart Boostu ma to brat ATK a MATK z EQ ne jen Weapon ATK a MATK.

Pokud je vzorec Poškození = Skill Level x [VIT x (ATK + Matk) / K] x modifikátor

Tak je to takto s nahodnymi cisly Poškození = 10 x [100 x ((200+200) + (200+200)) / 20] x modifikátor(10)

a ne takto stejne nahodne cisla Poškození = 10 x [100 x (200 + 200) / 20] x modifikátor(10)

To co jsem uved ze tak ma byt vychazi jak z iRO calcu tak z iRO forka (hledal jsem to kdysi jak jsem s Gen zacinal)

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych podotknout že nefungují asi pasti jak mají. Dám past, vleze do ní mob. Zcvakne, ale po použití aimed boltu dá dmg jako kdyby v pasti nebyl.

 

A jedna otázka: Ten dmg arrow stormu se bdue upravovat? PaÄ už poslednÄ jak jsme to řešili tak není totožnej s AS na iro calcu. Nebo se proste bude jen upravovat ten dmg s comba a elvenu?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mel jsem na dojmu ze Mobum se DMG nemenil aspon ne tak razantne ale opak je pravdou oproti vcerejsku davam mobum 1/3DMG ale mob mi dava 4x vetsi DMG toto je na palici

Edited by Mergi
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

ZřejmÄ u všch ghost mobů Morroc ghost dÄlá to samé.

Mob Flame skull s elementem glost3 dostava pri pouziti steel sipu (neutral element) dmg.

To je spravne, mrkni irocalc a popis renewal ATK - element sa vztahuje len a len na weapon+equip ATK, status ATK + masteries su bez elementu.

zrejme v realnym dmg-jenom ze zbrani v leve ruce neudeluje dmg mobum,zkusil jsem to na poringach a s 430hit v zakladu ani jednou jsem je netrefil (cross impact z daggerem -lefthand je stejne vysoky jak z holyma pestma)

takze nastavenie je take, ze mas zbran len v lavej ruke?

Edited by Baalberith
nie su neutral
Link to comment
Share on other sites

Guest betr

4. kvÄtna 2013 - Reborn Team

» Bol spusteny Beltine event. Hladajte Smutnu Carodejnicu v Geffene :)[White Paradox] [Kareha]b_edit.png b_drop.png

Sohardcore.jpg

Obavam se ze v dobe kdy se ptal jeste info v novinkach nebylo. ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...