Jump to content
Reborn fórum

Populace serveru :)


Ar.Ulric

Recommended Posts

Bohuzel je to tak, populace silne proridla. Otazkou je do jake miry na to ma vliv doba prazdnin.

Kdo mel zajem o wipe sel na Czechro. Vsichni vime jak to tam dopadlo a obavam se, ze zde by to nebylo jine.

Na druhou stranu o 3rd classech a mechanice se take dlouho hovorilo, ze se neplanuji ..

 

Link to comment
Share on other sites

Bohuzel je to tak, populace silne proridla. Otazkou je do jake miry na to ma vliv doba prazdnin.

Kdo mel zajem o wipe sel na Czechro. Vsichni vime jak to tam dopadlo a obavam se, ze zde by to nebylo jine.

Na druhou stranu o 3rd classech a mechanice se take dlouho hovorilo, ze se neplanuji ..

 

 

Prazdninama to moc nebude, kdyz lidi odesli jeste pred nimi :)

Link to comment
Share on other sites

Všichni jsou mrtví, Dejve.

 

Za předpokladu, že by zůstaly zachovány 3rd classy a mechanika, nevidím moc rozdíl mezi wipem a současnou situací. Fakt, že pár lidí ma naexpeno a nehrají tu bych nepokládal za důležitý... co přesně na tom wipu je tak ... přitažlivého?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Imho by to mohlo nalákat pár lidí, kdo by chtě začína na takhle rozjetém serveru? Když už by někdo došel, nějaká gilda se vypracuje, začnou nějaké GW, tak se svolá stará parta a nováčci dostanou na prdel, protože nemají tak dobrý equip.

Link to comment
Share on other sites

Zdar lidi, pachatel Ulrik se po dlouhé době podíval zpět na místo činu :)

 

 

Imho by to mohlo nalákat pár lidí, kdo by chtě začína na takhle rozjetém serveru? Když už by někdo došel, nějaká gilda se vypracuje, začnou nějaké GW, tak se svolá stará parta a nováčci dostanou na prdel, protože nemají tak dobrý equip.

 

když se svolá stará parta, dostane na prdel, protože 90% starého equipu je na *poop* a 98% charu má lvl nižší než ti noví budou mít, budou-li se snažit ( a zabíjet mvp, který jsou imho skoro pořád živý až na pár vyjímek )

next - pokud hovoříš o takovém počtu nováčků, že by to vyvolalo GW, opravdu si myslíš, že by stará parta v počtu tak 10i lidí co aspoň tuší, co mít za 3rd skilly a 20i co na to kašlali dávno před renewalem něco znamenala? ( teda krom druhé guildy.. oh wait, říkal jsi gw, takže třetí... )

 

edit: kdyby se někomu zdálo, že jsem sobecky proti wipu. Ano, jsem. Když se někdo šest let snaží na equip, chary a podobně a má o to přijít kvůli šanci na možný přísun blíže neučeného počtu, či snad skupinky nováčků(?, nebo jen zombies?) s vysokou, možná i jednoprocentní šancí, že se na to nevykašlou při zdlouhavém expení na mvp, bude se tomu opravdu bránit. Tím spíše, že by se mu prostě smazalo šest let volného času. ( což samozřejmě časem přijde, že, ale.. s tímto odůvodněním? ... )

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Imho by to mohlo nalákat pár lidí, kdo by chtě začína na takhle rozjetém serveru? Když už by někdo došel, nějaká gilda se vypracuje, začnou nějaké GW, tak se svolá stará parta a nováčci dostanou na prdel, protože nemají tak dobrý equip.

 

Imho si neco takoveho rekli na Czechru a vime kde je ten server ted.

Ragnarok je uz proste zastarala hra, nepocitej s tim ze by se najednou naslo dost lidi, kteri by tohle chteli hrat.

Kdyz uz nekdo prijde a jen porovna grafiku se soucasnejma hrama, tak bez ohledu na vse ostatni nemusi dlouho premejslet ..

 

Link to comment
Share on other sites

 

Imho si neco takoveho rekli na Czechru a vime kde je ten server ted.

Ragnarok je uz proste zastarala hra, nepocitej s tim ze by se najednou naslo dost lidi, kteri by tohle chteli hrat.

Kdyz uz nekdo prijde a jen porovna grafiku se soucasnejma hrama, tak bez ohledu na vse ostatni nemusi dlouho premejslet ..

 

 

Nejdriv se informuj :) ale pokud soudis podle cr, tak zde bylo vzdy male meritko hracu, protoze mezinarodni servery mely co vice nabidnout..

Link to comment
Share on other sites

 

Nejdriv se informuj :) ale pokud soudis podle cr, tak zde bylo vzdy male meritko hracu, protoze mezinarodni servery mely co vice nabidnout..

 

Rad se od tebe necham presvedcit o opaku. :)

A ano, soudim dle CR, sry ale spanelsky, rusky ani cinsky neumim. ;)

Link to comment
Share on other sites

Co vice mezinarodni servery nabizi? Ja jen abych vedel, o co jsem prisel. :)

 

 

Nebudu plivat na server, na kterem jsem par let hral a uzil si to. Ale par veci mi vzdy vrtalo hlavou..proc je reborn oznacovan za cepickarsky server, kdyz se gmka boji vetsinu z nich vypustit anebo je na ne quest, ktery zabere mesic? Kdo ma proboha rad questy? -_- Dale na co se na server nahazovaly nove ucesy, kdyz pak nebyly stejne dostupne, krom velice vyjimecnych situaci..sakra jde jenom o blby vzhled postavy ktery nic neovlivni. Je toho vic, ale pro me osobne to uz nema smysl resit. Muj hlavni duvod proc jsem odesel byli lidi...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nebudu plivat na server, na kterem jsem par let hral a uzil si to. Ale par veci mi vzdy vrtalo hlavou..proc je reborn oznacovan za cepickarsky server, kdyz se gmka boji vetsinu z nich vypustit anebo je na ne quest, ktery zabere mesic? Kdo ma proboha rad questy? -_- Dale na co se na server nahazovaly nove ucesy, kdyz pak nebyly stejne dostupne, krom velice vyjimecnych situaci..sakra jde jenom o blby vzhled postavy ktery nic neovlivni. Je toho vic, ale pro me osobne to uz nema smysl resit. Muj hlavni duvod proc jsem odesel byli lidi...

 

Tim chces rict ze mezinarodni servery nabizi vice ucesu a useless emo cepicek, ktere jsou snaze dostupne a proto tam hraje vice lidi vcetne mnoha byvalych reborn hracu? :eek:

To bych od tebe opravdu necekal. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jsem nerekl, ze to jsou moje duvody :P i kdyz i ja si jednou za rok nejakou tu cepicku udelam :) kazdopadne me to vzdy fascinovalo. A dokonce to platilo i na ciste gw serverech ;) Proste lidi neco chteli, neco co nemohlo serveru nijak ublizit anebo to ovlivnit a rok se nic nestalo. Tak sli nekam, kde to dostanou..

Link to comment
Share on other sites

Mne byly cepicky taky vzdycky uplne fuk, ale v dobe kdy jsem RO jeste hral bylo funny jak na pure GW serverech bylo X ucesu, cepicek apod nad kteryma slintali i lidi co to jinak moc neresili(aneb nezapomenutelna scena z PandaRO kdy jsme tam poprve prisli jako Ekirei a lidi si ze vseho nejdele upravovali image postavicky a to lidi ktere to na Rebornu nikdy ani nenapadlo :D ).

 

Kazdopadne jeden z duvodu proc RO porad upada neni jen manga grafika, ale taky to jak nizky je v nem skillcap. PvE i PvP je o spamovani 2 tlacitek a to kazdeho po chvili omrzi.

Link to comment
Share on other sites

Mne byly cepicky taky vzdycky uplne fuk, ale v dobe kdy jsem RO jeste hral bylo funny jak na pure GW serverech bylo X ucesu, cepicek apod nad kteryma slintali i lidi co to jinak moc neresili(aneb nezapomenutelna scena z PandaRO kdy jsme tam poprve prisli jako Ekirei a lidi si ze vseho nejdele upravovali image postavicky a to lidi ktere to na Rebornu nikdy ani nenapadlo :D ).

 

Kazdopadne jeden z duvodu proc RO porad upada neni jen manga grafika, ale taky to jak nizky je v nem skillcap. PvE i PvP je o spamovani 2 tlacitek a to kazdeho po chvili omrzi.

 

bez ucesu se neda tarotkovat

 

btw v tomhle je renewal posun, uz nespamujes nic ( diky castu a tomu jak je par spamovatelnych veci strasne slabych )

Link to comment
Share on other sites

Mne byly cepicky taky vzdycky uplne fuk, ale v dobe kdy jsem RO jeste hral bylo funny jak na pure GW serverech bylo X ucesu, cepicek apod nad kteryma slintali i lidi co to jinak moc neresili(aneb nezapomenutelna scena z PandaRO kdy jsme tam poprve prisli jako Ekirei a lidi si ze vseho nejdele upravovali image postavicky a to lidi ktere to na Rebornu nikdy ani nenapadlo :D ).

 

Kazdopadne jeden z duvodu proc RO porad upada neni jen manga grafika, ale taky to jak nizky je v nem skillcap. PvE i PvP je o spamovani 2 tlacitek a to kazdeho po chvili omrzi.

 

Kdyby to na rebornu fungovalo, tak to mas to same i tady :P bohuzel, takove drobnosti se po case projevi a maji vliv na rozhodnuti hrace. Samozrejme, ze posledni slovo musi mit GM, ale ono by to chtelo trosku vic naslouchat hracum..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...