Jump to content
Reborn fórum

Buildy - Názory/Otázky


Ebachan

Recommended Posts

Hi,

expím si Biochemista a zajímalo by mě, jestli je toto dobrý build. Chci s ním umět vařit a pomáhat svému homunovy. Většinou expím sólo. Je i dobrý equip?

 

pic01_zps0046acb3.jpg

 

Jako boty si dodatečně volím Diabolus Boots [1]

 

Co mám po přestupu na Geneticta více zvyšovat - INT/DEX/LUK a jaká hodnota se vám osvědčila?

 

Žádný equip nemá kartu, mám rozhodnutou jen Pupa Card do brnění a Zipper Bear do zbraně. Nějaké návrhy?

 

Skilly (Genetic):

http://irowiki.org/~himeyasha/skill4/gen.html?20JbGKAKHSrA1cAGBeA1broxafaohkakwY

 

Special Pharmacy (10) => Thorn Trap (5) => Thorn wall (5) => Crazy Vine (10)

=> Blood Sucker (4) => Hell Plant (5)

=> Spore Explosion (4)

Change Material (1) => Sling Item (1)

Mixed cooking (2) => Bomb Creation (2)

 

Jaké máte s novými skilly zkušenosti? Viděla jsem je na YT, ale to byl snad iRO server, tak nevím, jak si vedou tady.

 

Taky mě zajímá skill Halucination Drug. V simulátoru je totiž jediné místo, kde jsem se s ním setkala. Žádný výpis skillů je nemá.

 

Za každou radu budu velmi vděčná, Eba-chan

Edited by Ebachan
Link to comment
Share on other sites

guláš. nevím co přesně bych s tím dělal ... eqp je guláš staty též

 

skill Hallucination Drug, stejně jako např. No Limits u Rangera je z edice pro job lvl 60 u 3rd classů, který ani nevím, či je vůbec někde nasazený

Link to comment
Share on other sites

A to nevyužíváš skill acid demonstration? Nebo proč to vlastně expíš tohle? Novej homun je takovej zabiják, že mu ani nemusíš pomáhat a popř. pomáháš mu tím, že ho healuješ.

Navíc, nechápu ty staty, co s tím creatorem teďka děláš? Stojíš a čekáš až homun všechno zabije? Nebo mu pomáháš tím, že mlátíš moby po hlavě sekerou/mečem atd..? Nebo cástíš nějaké skilly ( bolty apod.)?

Nebo s tím plánuješ vesměs jenom vařit? Pak se nabízí otázka co s tím navařeným "jídlem" budeš dělat?

 

Jinak jeslti to má bejt build primárně na vaření tak ti chybí kompletně větev na full chemical protection, které ovlivňují úspěšnost vaření genetica. Dále ovlivňuje nejvíce genetické vaření postupně INT & LUK > DEX.

 

Pokud s tím chceš naopak nakopat zadek MvPčkům, silným mobům, apod. chybí ti větev na hromadné Acid demonstration (Demonic Fire + Fire explosion). Mimochodem nechápu jak někdo v téhle době nevyužívá creatora k bombění MvPček, opravdu je to zatím nejrychlejší způsob expení, který můžeš v klidu doplnit o hombotění.

 

Moc nechápu proč jedeš plošný potion pitcher ( Aid Condensed potion)? Na co ho používáš? Expíš někde v partě kde pravidelně držíš kemp naživu házením plošných potionů?

 

No závěrem bych ti poradil ať se zamyslíš nad tím co s tím geneticem budeš chtít opravdu dělat a jet prostě 100% build a ne nějaké hybridy a kompromisy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dodatkovy Kompromis Chcces Vařiče udelej si Killera ktery to pres Demo naexpi rychle

pak znova resetni jelikoz tento jak uz bylo receno Gulas Nevyuzijes nikde a udelej si varice ale upozornuju te diky tomu jsi bez resetu

Link to comment
Share on other sites

A to nevyužíváš skill acid demonstration? Nebo proč to vlastně expíš tohle? Novej homun je takovej zabiják, že mu ani nemusíš pomáhat a popř. pomáháš mu tím, že ho healuješ.

Navíc, nechápu ty staty, co s tím creatorem teďka děláš? Stojíš a čekáš až homun všechno zabije? Nebo mu pomáháš tím, že mlátíš moby po hlavě sekerou/mečem atd..? Nebo cástíš nějaké skilly ( bolty apod.)?

Nebo s tím plánuješ vesměs jenom vařit? Pak se nabízí otázka co s tím navařeným "jídlem" budeš dělat?

 

Jinak jeslti to má bejt build primárně na vaření tak ti chybí kompletně větev na full chemical protection, které ovlivňují úspěšnost vaření genetica. Dále ovlivňuje nejvíce genetické vaření postupně INT & LUK > DEX.

 

Pokud s tím chceš naopak nakopat zadek MvPčkům, silným mobům, apod. chybí ti větev na hromadné Acid demonstration (Demonic Fire + Fire explosion). Mimochodem nechápu jak někdo v téhle době nevyužívá creatora k bombění MvPček, opravdu je to zatím nejrychlejší způsob expení, který můžeš v klidu doplnit o hombotění.

 

Moc nechápu proč jedeš plošný potion pitcher ( Aid Condensed potion)? Na co ho používáš? Expíš někde v partě kde pravidelně držíš kemp naživu házením plošných potionů?

 

No závěrem bych ti poradil ať se zamyslíš nad tím co s tím geneticem budeš chtít opravdu dělat a jet prostě 100% build a ne nějaké hybridy a kompromisy.

 

 

Skilly jsem vypisovala jen z Genetica, AD samozřejmě chci používat. Je to první alchemist, kterého mám a s Homun-S nemám žádnou zkušenost, jelikož jsem teprve Biochemist a status pointy si střádám tak jako skill pointy. Na Wiki o nich moc není a na forum taky ne.

 

Creatora ještě nemám a z INT/DEX/LUK jsem dostávala na kalkulátoru 70+ šanci na vaření (s blessingem a glorie pokud vím), což není špatné (aspoň si to nemyslím). Dřív s alchem jsem pomáhala z dálky (Kvítka, acid) a občas i zbraní. Samozřejmě házím i poty. Vařit chci i Creatorská jídla a buď je využiji já/parta/guilda a co ne, to prodám.

 

Jak vaření ovlivňuje daná větev? Zrovna jsem si přečetla všechny její skilly zde na Wiki a není tam nic o zvyšování/ovlivnění úspěšnosti. Tak teď nevím.

 

Na wiki bylo Luk, Dex, Int pro Alcha, je to pro Genetica trochu jiné? Nebo je to jen starší informace, která se změnila?

 

Jak říkám, je to první pokus, tak i přes samostudium toho moc nemusím vědět a v popisku to může znít hezky nebo hezky vypadá testovací video a nemusí to odpovídat Rebornu. Takže větev Thorn Trap není dobrá?

 

Plošný pot se mi zdál dobrý pro příležitost na bose a tak. Byl to jen návrh, klidně si ho dávat nemusím.

 

Chtěla jsem sním umět slušně vařit (min 70%) a umět i sólo ničit spolu s homunem.

 

Díky za názor.

Link to comment
Share on other sites

Vařit chci i Creatorská jídla a buď je využiji já/parta/guilda a co ne, to prodám.

this ^^ ;)

 

Acid Demonstration Genetic:

STR, INT, LUK (dex?)

 

Acid Demonstration + Fire Expansion (aka plosne demo) Genetic:

STR>INT> vit ~ dex > (luk)

 

Vařící dex luk int, tam ti lépe poradí Mergi který se v tom vrtal.

 

Aid Condensed Potion má cast time až z pekla. Nedávat.

 

Rozhodně nedělej hybrida.. rozhodni se co chceš, na to udělej build... míchanice nic neřeší, jen způsobí katastrofu v jakémkoliv směru.

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...