Jump to content
Reborn fórum

Mora Enchants


smash

Recommended Posts

Zajímalo by mě, jestli někdo na serveru zkoušel enchantovat mora equip a zároveň se mu podařilo vyenchantit vysněnou schopnost, popř.stat.

Je to hlavně z důvodu toho, že jsem dělal rychlý průzkum po internetových diskusích a na vysněný jeden kus equipu spotřebovali hráčí cca 200 mora coinů a více.

Nebo všeobecně se pochlubte enchantovaným kusem equipu, který se Vám nejvíce povedl.

Tuto diskuzi jsem založil hlavně proto, že jsem do enchantování mory equipu pronikl nedávno a stále se mi nedaří vyenchantit první slot tak jak bych chtěl.

Link to comment
Share on other sites

AGI +3 AGI +4 FLEE +12 white wing manteau

double VIT +2 White Wing Boots

double DEX +1 White Wing Brooch

armor me nezajimal, ale nekde na dualu mam

double LUK +3 Sharp1 (=crit6, hit2) White Wing Suit

 

nicmene treba pri pokusu na Curelvl1 enchant Light of Cure jsem spalil zatim asi 190 coinu (zvlaste protoze to dava random ring, ne primo chteny)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Tak jsem po půl roce konečně stvořil Empowered wand of aflection, oproti irowiki je jen lvl3 zbran a na +10 SoR zas tak velký nárůst healu bez celýho moraeqipu nemá. Z mýho pohledu škoda hromady moracoinů. Zato prstýnek na snížení delay u HH mohu jen vřele doporučit, jen škoda že namá slot.

Edited by Epi de Mie
Link to comment
Share on other sites

Tak jsem po půl roce konečně stvořil Empowered wand of aflection, oproti irowiki je jen lvl3 zbran a na +10 SoR zas tak velký nárůst healu bez celýho moraeqipu nemá. Z mýho pohledu škoda hromady moracoinů. Zato prstýnek na snížení delay u HH mohu jen vřele doporučit, jen škoda že namá slot.

hm kvůli phenovi a svatbě že? zajímalo by mě zda by bylo možné udělat s wedding ringem totéž co kdysi v enriched :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...