Jump to content
Reborn fórum

Novy klient 2014-01-15


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

Já se ani k postavám nedostanu, zbuchne to předtím, ale reset můžu zkusit.

 

Edit: zresetována nejaktivnější postava a při přihlášení to zahlásí chybu a k postavám se nedostanu.

Nemusi to byt najaktivnejsia postava, preto sa pytam - na ktoru postavu sa snazis prihlasit? alebo nazov uctu, mne to je jedno:)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim,

mam stejny problem jako"visiotor". Porad dokola vyskakuje nastaveni, hru nejde spustit.

Poprve jsem ji spustil, zmenil jsem skin a rozliseni hra spadla.. Od te doby nejde spustit.

 

vyreseno....

 

otevrit setup jako admin, zmenit nastaveni rozliseni a nastaveni na default, pouzit OK.

otevrit setup jako admin, kliknout dole na symbol registru (takove kosticky), zmenit nastaveni a rozliseni na default, pouzit, OK.

 

spustit reexe.exe, hra by mela nabehnout...

Edited by ren7o
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, můžu poprosit GM o pomoc, nejde mi zpustit jedna postava "Malakai" - už jsem vyresetoval pozici, vzhled i odebral equip, ale pokaždý, když postavu zvolim, jen problikne obrazovka a hra spadne s tim, že je chyba na reexe.exe... Ostatní postavy v pohodě fungujou

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ahoj, můžu poprosit GM o pomoc, nejde mi zpustit jedna postava "Malakai" - už jsem vyresetoval pozici, vzhled i odebral equip, ale pokaždý, když postavu zvolim, jen problikne obrazovka a hra spadne s tim, že je chyba na reexe.exe... Ostatní postavy v pohodě fungujou

Po restarte pojde, viz. novinky

Link to comment
Share on other sites

Skus sa teraz lognut, problem bola postava Saneka a jej farba oblecku :)

 

Tak jsem opětovně zkoušela přehlášení, zjistila jsem, že po pádu se musím přihlásit nejprve na funkční účet a pak mi nezpadne klient hned při přihlášení.

Jinak jak se přihlásím, nedostanu se v postavách dál než k 1-6 a pak 10 a 11. Saneka je na pozici 7 a pokud chci další (osmou) postavu, tak mi klient zase spadne, stejné v případě postupu zpět od postavy 10.

Při dalším přihlášení na stejný účet, klient opět padá.

 

Jinak když pominu to, že se nedostanu na všechny postavy, ve hře jsem nezaregistrovala nic nefunkčního.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

Tak jsem opětovně zkoušela přehlášení, zjistila jsem, že po pádu se musím přihlásit nejprve na funkční účet a pak mi nezpadne klient hned při přihlášení.

Jinak jak se přihlásím, nedostanu se v postavách dál než k 1-6 a pak 10 a 11. Saneka je na pozici 7 a pokud chci další (osmou) postavu, tak mi klient zase spadne, stejné v případě postupu zpět od postavy 10.

Při dalším přihlášení na stejný účet, klient opět padá.

 

Jinak když pominu to, že se nedostanu na všechny postavy, ve hře jsem nezaregistrovala nic nefunkčního.

To budu spatne palety, ale prosim pokial tie postavy nepotrebujes, tak ich zneuzijem na testovanie opravenych farieb, ktore pripravujem dnes:) Tak si prosim neresetuj na tych postavach farbicky:)

Link to comment
Share on other sites

To budu spatne palety, ale prosim pokial tie postavy nepotrebujes, tak ich zneuzijem na testovanie opravenych farieb, ktore pripravujem dnes:) Tak si prosim neresetuj na tych postavach farbicky:)

 

No vyloženě o ně přijít nechci, ale teď ihned je expit nemusím, na to tam mám dost jiných :) Takže jestli se ti hodí, zkoušej, já si je pak převlíknu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

No vyloženě o ně přijít nechci, ale teď ihned je expit nemusím, na to tam mám dost jiných :) Takže jestli se ti hodí, zkoušej, já si je pak převlíknu.

Uz hotovo, mozes logovat, uz to pojde po opatchovani:)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, rád bych poprosil o pomoc, mam takovej problém :) Odlognul jsem mercha s aktivnim stánkem od tý doby mi to pořád hlásí že server stále registruje moje připojení... Jediný, co se mění, že jednou mi to nahlásí hned po zadání hesla a podruhý až při výběru postavy... Po výběru postavi a následnym vykopnutí mi v CP naskočí, že postava je online...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ahoj, rád bych poprosil o pomoc, mam takovej problém :) Odlognul jsem mercha s aktivnim stánkem od tý doby mi to pořád hlásí že server stále registruje moje připojení... Jediný, co se mění, že jednou mi to nahlásí hned po zadání hesla a podruhý až při výběru postavy... Po výběru postavi a následnym vykopnutí mi v CP naskočí, že postava je online...

Ahoj, viem o tmto probleme, vyriesi ti to bud:

1) vykupenie obchodu - pokial predavas lacne veci, mozes si to vykupit druhou postavou.

2) restart - obchodnik sa znova naloguje a uz ti pojde prelogovat

3) zasah GM - kikne ho z hry

Link to comment
Share on other sites

Mohl bych tě poprosit, jestli bys ho vypo ven? - merch AlCapone

 

Vykoupit ho nemůžu ze dvou důvodů - nemam druhej účet, ze kterého bych to udělal a jednak jsem ho zkoušel vyresetovat v CP a teď by měl být u Geffu...

Link to comment
Share on other sites

Mohl bych tě poprosit, jestli bys ho vykop ven? - merch AlCapone

Vykoupit ho nemůžu ze dvou důvodů - nemam druhej účet, ze kterého bych to udělal a jednak jsem ho zkoušel vyresetovat v CP a teď by měl být u Geffu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...