Jump to content
Reborn fórum

Pohar sesti poringu - letní­ event 2014


Guest Jamie

Recommended Posts

Ked si nieco poviete v gilde, tak je to uz zname a mozeme to vsetci beztrestne pouzivat? Hmmmmmm....

 

nie prisiel s tym niekto vtedy uplne cudzi a ano ked mi povie gm ze je to ok tak to asi mozem pouzivat kym sa nepovie nieco ine

Link to comment
Share on other sites

...

hned som krical na main a abbott ktory vtedy robil afk kontrolu napisal nieco v tom zmysle ze je to asi ok a ze nemam jacat, tak som to nechal tak a dalej nehlasil

 

nie prisiel s tym niekto vtedy uplne cudzi a ano ked mi povie gm ze je to ok tak to asi mozem pouzivat kym sa nepovie nieco ine

 

Pred 2 hodinama to bylo "neco ve smyslu asi ok" a ted uz je to cisty "ok" - kdypak jsi to resil?

To npc tam je od zacatku brezna kdy probehla posledni vetsi aktualizace, nebo od kdy?

Link to comment
Share on other sites

 

Pred 2 hodinama to bylo "neco ve smyslu asi ok" a ted uz je to cisty "ok" - kdypak jsi to resil?

To npc tam je od zacatku brezna kdy probehla posledni vetsi aktualizace, nebo od kdy?

 

huh od kedy je tam to npc neviem, ale kedysi davno som mal na crusovi res este od vystupenia z novice zony v izlude, tak sa mi podarilo na to npc klinut a odklikat ten dialog cely, najskor som si myslel ze to nespravilo nic a potom som od vraku lode krical na main, ze mi nefunguje navrat na res point a vazne ma to jedovalo...

a ano som si myslel ze je to ok, pretoze ak sa mi hned ozvalo gm, ze je to asi ok a potom sa nic nedeje, teda ani mu ani bu, ze nemame cas taku prkotinu teraz riesit, pripadne nepouzivajte to, tak je to podla mna ok a pouzivat som to zacal naozaj na endless az ked som na bayovi bol uz lvl 160

casovo to lepsie urcit neviem :( takze suma sumarum to npc tam snad bolo vzdy a vadne je asi od zmeny/zrusenia map

a riesit cim toje som to zacal az teraz ked to zrazu vadi a niet nikoho kto by sa priznal ze kedy to objavil on(a)

Edited by borco
Link to comment
Share on other sites

 

Nie, urcite by sme robili event, ktory by slo vyhrat tym, ze klikas na respawn cely cas...

da se nekde najit historie IRC chatu? nekde bych tam urcite nasel post kde jsem to nahlasil. a jsem si jisty ze to nekdo z GM tymu cetl. stalo se mi to hned prvni den co jsem se vratil ze se mi ressovala postava, sem si myslel ze se mi to buglo a opravil si to ulozenim save. presto jsem odexpil spoustu procent diky tomu :( no par dni se mi to stalo zas tak sem si rikal to neni jen tak a po chvili sem prisel co to dela a bezprostredne pote nahlasil. jeste jsem se na IRC ptal kam hlasit bugy, bylo mi receno ze klidne tam.

 

a samozrejme nechapu proc to nenahlasil nikdo jiny. (ano, opravdu by byla schvalne nasazena feature, ktera nahradi tokeny, atd)

 

citace z pravidel:

 

 

3. Je přísně zakázáno zneužití/zatajování herních chyb (bugů, chybných nastavení v ekonomice, dropech atd.) i jejich šíření mezi hráče.

 

- Pokud si nejsi jistý jestli si objevil bug, konzultuj to s někým z adminů serveru.

 

Edited by Lord Excalibur
Link to comment
Share on other sites

 

Nie, urcite by sme robili event, ktory by slo vyhrat tym, ze klikas na respawn cely cas...

 

umyselne asi nie :D nahradanym riesenim bolo/je privolavat sa cez manzelku a dieta, naklikas skill nechas sa zabit a kym ta privola si mrtvy a rovno utekas tych par policiek aby si bol zabity kym ta to privola a dokolecka, je to pomalsie ako klikna dve okna, ale ked mas dve postavy na privolavanie aj marriage partnera aj dieta ide to trochu rychlesie :D asi ani takto to nebolo planovane, ze? a nefunguju adopcie, takze taketo ani nemoze pouzit kazdy :( a od klikania na respawn sa toto moc nelisi naozaj ste urobili disciplinu kde vyhra trpezlivec co nema co ine robit ako do zblbnutia klikat res alebo tie skily

 

Link to comment
Share on other sites

Trosku sa bojim, ze tu to nepojde inak, ako vsetko, alebo nic .. to by bolo zas kriku, preco mne zobrali a jemu nie...

 

A čo takto dať nakoniec za zneužitie bugu nejaké tie mínusové body v kolonke bonus (podľa toho, koľko majú bodov z tretej disciplíny) ;) To by buggerov v celkovom hodnotení odrovnalo. :)

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

A čo takto dať nakoniec za zneužitie bugu nejaké tie mínusové body v kolonke bonus (podľa toho, koľko majú bodov z tretej disciplíny) ;) To by buggerov v celkovom hodnotení odrovnalo. :)

To nechaj na GM. O trestoch sa nebavime..

Link to comment
Share on other sites

 

A čo takto dať nakoniec za zneužitie bugu nejaké tie mínusové body v kolonke bonus (podľa toho, koľko majú bodov z tretej disciplíny) ;) To by buggerov v celkovom hodnotení odrovnalo. :)

 

vieš, že ani nie :) súčtom poradí v šiestich disciplínach s celkom zaujímavým celkovým súčtom bodov: mínus sto miliónov víťazí...

ťažko s ľuďmi čo nečítajú resp. čítajú len čo sa im hodí :( pozri si aktualizáciu "pravidiel" eventu...

Link to comment
Share on other sites

huh prave som sa dozvedel, ze inym ludom sa npc poringovia bavia so vsetkymi postavami nie len s jednou tou co prva klikla na takeho poringa ako mne, wtf?

 

 

vyriesene, na baalovu radu som s postavou znovu zabehol k nastenke do rachel a po velmi dlhom case prenastavail pocitadlo mobov,

teraz sa uz so mnou tie npc poringy bavia a miznu... doporucenie (pre)nastavit si pocitadlo mobov sa tym padom zmenilo na povinnost

Edited by borco
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Konečne som pochopil, o čo v tejto časti eventu ide (aspoň dúfam). A ešte niečo - úplne som žasol, čo všetko by som dokázal, keby som bol šikovnejší ;). Zatiaľ pokladám túto časť eventu za vcelku zábavnú, len časovo náročnú - len jedna vec ma stále desí, že náhodou urobím niečo, čo ma vrhne do mínusu ...

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

k odměně za tu druhou čast pokud je hodnocení stejne jako za první část a asik i třetí část tak bych se rád přípoměl byl jsem na uzavěrku osmy (škoda teď jsem nějaký 13-tý :-D ) takže pokud odměna platí pro prvních 10 nic jsem nedostal ;-)

 

 

4 část Eventu je mimo moje Gusto škoda neziskám tam ani BOD na druhou stránku když mi Poring v Pronteře řekl hlášku ,, Všechny chytit mám (či máš),, vzal jsem všecky Tamingy na Poporingy Dropsy a Poringy a šel chytat (konečně jsem se donutil nachytat pár petu ) škoda ani bod takže než jsem pochopil o co jde byl jsem úplně mimo mísu a bojkotoval to nc mé rozhodnuti ale už se těším na další část snad bude super a zapojím se

Link to comment
Share on other sites

Taak už třetího poringa v řadě získává..... Luke fon Fabre, podle mně tolik čepic nepotřebuje, takže se pěkně pochlapte a převezměte otěže, zbývají ještě dvě disciplíny:)

 

5. Disciplína: Art poring

 

Disciplína jak dělaná pro ty, kteří moc nezabodovali v předchozích disciplínách. Projevte svoji kreativitu a ztvárněte poringa nějakou rádoby uměleckou cestou.

Napište příběh, pohádku, básničku ve které bude poring hrát ústřední roli. Namalujte obrázek poringa. Vytvořte svého vlastního poringa (z papíru, látky, vlastně to jde z čehokoli, co jde přetřít na růžovo). Udělejte poringovský komiks, složte poringovskou písničku, udělejte fakt hrozně pěknej screen poinga, zahrajte poring divadlo, natočte video o poring class (a pojměte ho jako telenovelu, cestopis, kowbojku, detektivku nebo naučný dokument.) Napište článek o porinzích, nebo poringovský horoskop, nebo třeba nějakou poring hru či aplikaci. Pokud se vám ani jedna z možností nezdá, napište a určitě příjdem na tucet dalších. Fantazii se meze nekladou.

 

Máte šest dnů, během nich posílejte svá dílka na: GMJamie@seznam.cz, poté oboduju (s hodnocením mi pomůže zbytek GM týmu), všechny zůčastněné a předám poringa za disciplínu. Po tomto obodování ale můžete posílat své výtvory dál a získat tak další body do celkového poháru.

 

Můžete poslat i více prací, získáte tak více bodů. Ale rozhodně si ceníme spíše kvality než kvantity.

 

Jestliže zjistím, že nejste autorem práce, kterou jste mi zaslali, budete samozřejmě automaticky diskvalifikováni z celého turnaje.

 

 

Těšte se, nebojte se a zdravím navrátilce, určitě ještě není pozdě se přidat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Taak už třetího poringa v řadě získává..... Luke fon Fabre, podle mně tolik čepic nepotřebuje, takže se pěkně pochlapte a převezměte otěže, zbývají ještě dvě disciplíny:)

 

5. Disciplína: Art poring

 

Disciplína jak dělaná pro ty, kteří moc nezabodovali v předchozích disciplínách. Projevte svoji kreativitu a ztvárněte poringa nějakou rádoby uměleckou cestou.

Napište příběh, pohádku, básničku ve které bude poring hrát ústřední roli. Namalujte obrázek poringa. Vytvořte svého vlastního poringa (z papíru, látky, vlastně to jde z čehokoli, co jde přetřít na růžovo). Udělejte poringovský komiks, složte poringovskou písničku, udělejte fakt hrozně pěknej screen poinga, zahrajte poring divadlo, natočte video o poring class (a pojměte ho jako telenovelu, cestopis, kowbojku, detektivku nebo naučný dokument.) Napište článek o porinzích, nebo poringovský horoskop, nebo třeba nějakou poring hru či aplikaci. Pokud se vám ani jedna z možností nezdá, napište a určitě příjdem na tucet dalších. Fantazii se meze nekladou.

 

Máte šest dnů, během nich posílejte svá dílka na: GMJamie@seznam.cz, poté oboduju (s hodnocením mi pomůže zbytek GM týmu), všechny zůčastněné a předám poringa za disciplínu. Po tomto obodování ale můžete posílat své výtvory dál a získat tak další body do celkového poháru.

 

Můžete poslat i více prací, získáte tak více bodů. Ale rozhodně si ceníme spíše kvality než kvantity.

 

Jestliže zjistím, že nejste autorem práce, kterou jste mi zaslali, budete samozřejmě automaticky diskvalifikováni z celého turnaje.

 

 

Těšte se, nebojte se a zdravím navrátilce, určitě ještě není pozdě se přidat.

Nezabudnite pridat meno postavy, na ktorej zberate body, inak bude zberat body Jamie na svojej postave ;)

Link to comment
Share on other sites

Taak už třetího poringa v řadě získává..... Luke fon Fabre, podle mně tolik čepic nepotřebuje, takže se pěkně pochlapte a převezměte otěže, zbývají ještě dvě disciplíny:)

 

5. Disciplína: Art poring

 

Disciplína jak dělaná pro ty, kteří moc nezabodovali v předchozích disciplínách. Projevte svoji kreativitu a ztvárněte poringa nějakou rádoby uměleckou cestou.

Napište příběh, pohádku, básničku ve které bude poring hrát ústřední roli. Namalujte obrázek poringa. Vytvořte svého vlastního poringa (z papíru, látky, vlastně to jde z čehokoli, co jde přetřít na růžovo). Udělejte poringovský komiks, složte poringovskou písničku, udělejte fakt hrozně pěknej screen poinga, zahrajte poring divadlo, natočte video o poring class (a pojměte ho jako telenovelu, cestopis, kowbojku, detektivku nebo naučný dokument.) Napište článek o porinzích, nebo poringovský horoskop, nebo třeba nějakou poring hru či aplikaci. Pokud se vám ani jedna z možností nezdá, napište a určitě příjdem na tucet dalších. Fantazii se meze nekladou.

 

Máte šest dnů, během nich posílejte svá dílka na: GMJamie@seznam.cz, poté oboduju (s hodnocením mi pomůže zbytek GM týmu), všechny zůčastněné a předám poringa za disciplínu. Po tomto obodování ale můžete posílat své výtvory dál a získat tak další body do celkového poháru.

 

Můžete poslat i více prací, získáte tak více bodů. Ale rozhodně si ceníme spíše kvality než kvantity.

 

Jestliže zjistím, že nejste autorem práce, kterou jste mi zaslali, budete samozřejmě automaticky diskvalifikováni z celého turnaje.

 

 

Těšte se, nebojte se a zdravím navrátilce, určitě ještě není pozdě se přidat.

Hmm videi dekapitacii je na nete dost, este stastie, ze nestaci premalovat tu hlavu na ruzovo, ale to zas znamena ze treba ist natocit ako lietali havlicky ci telicka v skolke a steny zarazu boli viac ako ruzove? asi nie ze?

takze aky zmysel mam pokracovat v discipline, ked sa neda prist na to co a za kolko bodov bude, alebo v domacnosti nie je dieta (spravu autorskych prav vykonava rodic :D) to nakresli, vymodeluje prosto vytvori poringov celu armadu

tych nedostatkov vidim viac, ale dufam, ze smerovanie je jasne, neexatne pravidla => nezname bodovanie => koniec vierohodnosti tabulky...

uz som to pisal viac krat naozaj dajte ceny komu sa vam paci uz teraz a skoncime event :( ked bude treba dotatocne pridelte body, tak aby to bolo statisticky ok, toto je pre to naozaj discplina ako sita...

 

a este otazka ake poradie sa bude zaratava ludom ktory v danej discipline ziskaju 0 bodov, vsetkym najnizsie mozne s danym poctom bodov, alebo najvysie, alebo priemer, alebo ten random ktory vrati db, alebo ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taak už třetího poringa v řadě získává..... Luke fon Fabre, podle mně tolik čepic nepotřebuje, takže se pěkně pochlapte a převezměte otěže, zbývají ještě dvě disciplíny:)

 

5. Disciplína: Art poring

 

Disciplína jak dělaná pro ty, kteří moc nezabodovali v předchozích disciplínách. Projevte svoji kreativitu a ztvárněte poringa nějakou rádoby uměleckou cestou.

Napište příběh, pohádku, básničku ve které bude poring hrát ústřední roli. Namalujte obrázek poringa. Vytvořte svého vlastního poringa (z papíru, látky, vlastně to jde z čehokoli, co jde přetřít na růžovo). Udělejte poringovský komiks, složte poringovskou písničku, udělejte fakt hrozně pěknej screen poinga, zahrajte poring divadlo, natočte video o poring class (a pojměte ho jako telenovelu, cestopis, kowbojku, detektivku nebo naučný dokument.) Napište článek o porinzích, nebo poringovský horoskop, nebo třeba nějakou poring hru či aplikaci. Pokud se vám ani jedna z možností nezdá, napište a určitě příjdem na tucet dalších. Fantazii se meze nekladou.

 

Máte šest dnů, během nich posílejte svá dílka na: GMJamie@seznam.cz, poté oboduju (s hodnocením mi pomůže zbytek GM týmu), všechny zůčastněné a předám poringa za disciplínu. Po tomto obodování ale můžete posílat své výtvory dál a získat tak další body do celkového poháru.

 

Můžete poslat i více prací, získáte tak více bodů. Ale rozhodně si ceníme spíše kvality než kvantity.

 

Jestliže zjistím, že nejste autorem práce, kterou jste mi zaslali, budete samozřejmě automaticky diskvalifikováni z celého turnaje.

 

 

Těšte se, nebojte se a zdravím navrátilce, určitě ještě není pozdě se přidat.

 

YES !!:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Hmm videi dekapitacii je na nete dost, este stastie, ze nestaci premalovat tu hlavu na ruzovo, ale to zas znamena ze treba ist natocit ako lietali havlicky ci telicka v skolke a steny zarazu boli viac ako ruzove? asi nie ze?

takze aky zmysel mam pokracovat v discipline, ked sa neda prist na to co a za kolko bodov bude, alebo v domacnosti nie je dieta (spravu autorskych prav vykonava rodic :D) to nakresli, vymodeluje prosto vytvori poringov celu armadu

tych nedostatkov vidim viac, ale dufam, ze smerovanie je jasne, neexatne pravidla => nezname bodovanie => koniec vierohodnosti tabulky...

uz som to pisal viac krat naozaj dajte ceny komu sa vam paci uz teraz a skoncime event :( ked bude treba dotatocne pridelte body, tak aby to bolo statisticky ok, toto je pre to naozaj discplina ako sita...

 

a este otazka ake poradie sa bude zaratava ludom ktory v danej discipline ziskaju 0 bodov, vsetkym najnizsie mozne s danym poctom bodov, alebo najvysie, alebo priemer, alebo ten random ktory vrati db, alebo ...

Poradie je najvyssie ... 10b, 2b, 2b, 0b, 0b, poradie: 1., 2., 2., 4., 4.

Link to comment
Share on other sites

Poradie je najvyssie ... 10b, 2b, 2b, 0b, 0b, poradie: 1., 2., 2., 4., 4.

 

super, takze prosim, nikto neposielajte svoje vytvory nacas vsetci nula a vsetci na prvom mieste :D hatky za to asi nebudu ale manual by mohol :D

a potom sa predvedte :D trebars na taketo nemam ani keby som to placal mesiac

Edited by borco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

5. Disciplína: Art poring

 

Máte šest dnů, během nich posílejte svá dílka na: GMJamie@seznam.cz, poté oboduju...

 

Tato disciplina a vubec cely event nebyl jeste ukoncen ? :eek:

 

edit: takto to melo vypadat

Link to comment
Share on other sites

ne jen nasel zpusob jak si nahrabat body uz sem mu rek ze jestli to jeste udela dostane trest

 

Ne stale nebyla ukoncena asi navrhnu Ballberithovi at ten event ukonci :-)

 

Ne a to mel cely event skoncit uz tak mesic nebo i vic

Jamie na to evidentne kasle a nevidim duvod ten event mit pro max 2 lidi co ho jeste delaj

Link to comment
Share on other sites

ne jen nasel zpusob jak si nahrabat body uz sem mu rek ze jestli to jeste udela dostane trest

 

Ne stale nebyla ukoncena asi navrhnu Ballberithovi at ten event ukonci :-)

 

Ne a to mel cely event skoncit uz tak mesic nebo i vic

Jamie na to evidentne kasle a nevidim duvod ten event mit pro max 2 lidi co ho jeste delaj

 

Ja mnel za to ze smyslem ukolu je hledat poringa na mape a plnit ukol co zadal,jsou jen 2 bodovane ukoly z cehos kamarad je vypnuty.

Pak tedy asi kapl na poradny bug,ale to mnelo byt nahlasene

Link to comment
Share on other sites

Kamarat je vypnuty? Tak to dobre, že som toto kolo ďalej nerobil ... inak pôvodne boli úlohy 4.

 

Edit: tajne dúfam, že ak potrvá tento event ešte niekoľko mesiacov, prekročím hranicu 20000 bodov v drbaní a kŕmení, ako som si zaumienil :D

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...