Jump to content
Reborn fórum

Pohar sesti poringu - letní­ event 2014


Guest Jamie

Recommended Posts

 

Evidentne jsi nepochopil jak se pocitaji vysledky. To ze nekdo ziska v jedny dispicpline miliardu a v ostatnich nic znamena tak akorat ze nejspis vyhraje odmenu za danou disciplinu, ale v celkovem poradi bude hodne nizko. Serad si lidi vlevo podle celkoveho poradi a pak si secti jejich body za jednotlivy discipliny. ;)

 

 

jj ale vsecky discipliny zbytecne premrstuje o desetitisice u vsech disciplin z 35 aktivnich postav je 6 zajimavy event a další dva to chcou prozatimne zabalit ma to cennu ? kazit zbytecnyma bodama navic hru ostatnim ?

 

Fairytail

 

o trosku vis mas odpoved zbytecne prebodovani jen pod zaminku vyhry kazis zabavu ostatnim ano pak jsi labilni protoze napsat jinemu hracovy klidne to zvednu na miliony a vyhraju za kazdou cennu nebudu spat atd z tebe normalniho cloveka nedela

Link to comment
Share on other sites

za tretie kolo odmena dosla postou od GM pre vsetko :icecream:, ale klasika o novej/neprecitanej sprave pri (re)logu ziadna hlaska a kde je odena za druhe kolo netusim, mozno bude musiet Jamie poslat dalsiu spravu a pridu obe naraz (tento workaround funguje spolahlivo)

Link to comment
Share on other sites

Guest Symphie

Vyhodnocení 3 kola již proběhlo. :-) Pokud máte problémy s odměnou za druhé kolo napište mi a vyřešíme to společně.

Link to comment
Share on other sites

pekne zlomyselne, citat viem, pouzil som skill aby som zabil tien a kym som ho nacastil tak sa mi tam prichomietli najake moby a cudzi tien takze mam minus desiatky bodov:(

 

mozem len odpoporucit ostatnym, ze ak tuto disciplinu vynechaju budu na to lepsie ako ked ju budu robit, 0 bodov za necinnost je pre sucet poradi vyhodnejsia ako co aj -1

 

btw mam nejaky bonus za to ze som niekomu prizabil jeho tien? alebo som len pomohol konkurencii?

 

a dalsia vec bude potrestany hrac, ktory tam necha svoj tien? so suport charom lvl +-85 asi tazko zlozim 160/50? a co maju robit pesochodni novici?

 

 

Edited by borco
Link to comment
Share on other sites

co se 3. discipliny tyce tak to byl jeden velky propadak. Apeluji na Baalberitha, aby po skonceni eventu ten bug odstranil, sam vidi co to dokaze. Pokud by byl zajem, mohu ukazat co to svede napr. v endlessu. Rikal jsem o tom uz pred eventem, k tomuto nemuselo dojit. Po 20 minutach trapceni jsem si rekl ne tohle neni nic pro muj zaludek. Nebudu v takove mire zneuzivat ocividneho bugu, i kdyz vim, ze me to bude stat sanci na dobre umisteni v eventu. Ano priznavam, ze napr. do toho endlessu to na minimalne 1 postave mame, ale snazime se to nevyuzivat.

Edited by Lord Excalibur
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

co se 3. discipliny tyce tak to byl jeden velky propadak. Apeluji na Baalberitha, aby po skonceni eventu ten bug odstranil, sam vidi co to dokaze. Pokud by byl zajem, mohu ukazat co to svede napr. v endlessu. Rikal jsem o tom uz pred eventem, k tomuto nemuselo dojit. Po 20 minutach trapceni jsem si rekl ne tohle neni nic pro muj zaludek. Nebudu v takove mire zneuzivat ocividneho bugu, i kdyz vim, ze me to bude stat sanci na dobre umisteni v eventu. Ano priznavam, ze napr. do toho endlessu to na minimalne 1 postave mame, ale snazime se to nevyuzivat.

 

Povedzme to tak - O tomto bugu som nevedel, zistoval som to od hracov az par dni po zacati 3. discipliny. Riesenie vypnut tento sposob by zvyhodnilo ludi, co to pouzili. Je skor k podivu, ze to zacalo pouzivat x ludi a nikto nebol ochotny nieco take nahlasit. Za to kazdopadne dakujem...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

myslis to zruseni save pointu?

To bol predsa ten "bug", ktory sa pouzival na nahnanie kopy bodov za chvilu, nie?

Pobavim sa este s Jamie o tom, ci budeme brat 3. disciplinu do konecneho poradia.

Link to comment
Share on other sites

To bol predsa ten "bug", ktory sa pouzival na nahnanie kopy bodov za chvilu, nie?

Pobavim sa este s Jamie o tom, ci budeme brat 3. disciplinu do konecneho poradia.

 

aha takze nic noveho,na totod jsem si stezoval uz po zapnuti 3 casti

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

aha takze nic noveho,na totod jsem si stezoval uz po zapnuti 3 casti

 

 

Budem citovat tvoje stazovanie, pokial to teda chces povazovat za nahlasenie bugu:

 

 

ja bych rekl ze je to pekna ...+pip,mastering a k tomu perma res,neni divo ze uz rano lidi maji prez 100t bodu,vazne po pul hodince mne to prestalo bavit

 

Nie, naozaj som netusil, co si predstavit pod "perma res", mozno keby si mi napisal PM s tym, ze to ide takto okaslat, tak by som to narychlo vypol, opravil a vsetko by bolo v poriadku este v ten den ... Ked mi trvalo 2-3 dni len zistit, na co sa to vsetci stazuju, tak som uz naozaj nemal chut restartovat celu disciplinu v polovici.. Mate reportovat bugy poriadne. Howgh.

Link to comment
Share on other sites

 

Budem citovat tvoje stazovanie, pokial to teda chces povazovat za nahlasenie bugu:

 

Nie, naozaj som netusil, co si predstavit pod "perma res", mozno keby si mi napisal PM s tym, ze to ide takto okaslat, tak by som to narychlo vypol, opravil a vsetko by bolo v poriadku este v ten den ... Ked mi trvalo 2-3 dni len zistit, na co sa to vsetci stazuju, tak som uz naozaj nemal chut restartovat celu disciplinu v polovici.. Mate reportovat bugy poriadne. Howgh.

 

nj ale to sem netusil ze je to bug,kdyz ve meste stoji npc na toto

 

Link to comment
Share on other sites

To bol predsa ten "bug", ktory sa pouzival na nahnanie kopy bodov za chvilu, nie?

Pobavim sa este s Jamie o tom, ci budeme brat 3. disciplinu do konecneho poradia.

 

No tak mne aspoň 3-4 hodiny trvalo, kým som dal 2274 bodov v tretej disciplíne bez jediného oživenia. Som v tom kole deviaty v poradí a obávam sa, že ak sa toto kolo rátať nebude, uškodí mi to v celkovom poradí. Nemohli by ste iba podľa nejakého vzorca skresať body nad 10 000? Lebo to bolo takmer nemožné dať bez opakovaného oživovania.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

No tak mne aspoň 3-4 hodiny trvalo, kým som dal 2274 bodov v tretej disciplíne bez jediného oživenia. Som v tom kole deviaty v poradí a obávam sa, že ak sa toto kolo rátať nebude, uškodí mi to v celkovom poradí. Nemohli by ste iba podľa nejakého vzorca skresať body nad 10 000? Lebo to bolo takmer nemožné dať bez opakovaného oživovania.

Trosku sa bojim, ze tu to nepojde inak, ako vsetko, alebo nic .. to by bolo zas kriku, preco mne zobrali a jemu nie...

Link to comment
Share on other sites

zacina sa mi to pacit :D

 

co keby ste vyhlasili poradie celeho eventu uz teraz :D aj tak niekto pride na nieco s cim ste neratali a fakt ma nebavi menenie pravidiel za jazdy najskôr zmena bodovania pocas prebiehajúcej disciplíny potom zmena vyhodnocovania poradia, nie sucet bodov, ale poradi a teraz sa mozno jedna disciplina sa nebude ratat, neohlasena polcasova prestavka...

 

ale ked si predstavim kolko s tym bolo roboty na slaktrafenie :D a naviac tolko frflania okolo :(

Link to comment
Share on other sites

O tomto moznem postupu se vedelo prakticky od zacatku, viz nize. Vzhledem k tomu, ze se to nijak neresilo, tak mi prijde divny zacit to resit az ted. Pripomina mi to event kdy desitky lidi sedeli hodiny u jednoho stromu a otrhavali z nej vetvicky a nejaky dalsi veci, ktery odevzdavali npc na stejnym screenu - taky bezducha klikacka, ktera mela celkem uspech (odmenou bylo zvyseni kapacity kafry pro vsechny).

Zmeny jsou a budou, komu se to nelibi tak ma 2 moznosti, bud se prizpusobi, nebo skonci (tak jako kvuli zavedeni 3rd, ale to je jina pohadka).

 

Novinky:

6. srpna 2014 - Reborn Team
» Spustena tretia cast letneho eventu. [baalberith]

Irc:

[00:00:00] --- Thu Aug 7 2014
[14:08:43] <Baalberith> mozes sa sustredit na drbanie poringov:)
[14:08:50] <Baalberith> teda poringa v pronte:)
[14:09:18] <mib_lpwnl2> tak aspon ted v tom mam jasno :-)
[14:25:55] <borco> takze k tomu resu na mieste v izlude je npc ktore vs posle na vasu kopiu 2-5 a tyn spravi res na mieste nefunguje potom samozrejme
[14:26:30] <borco> butt wing ani dalsie take a acco clasu to prespise home warp na izlude ale nefunguje resuejsa na mieste
[14:27:19] <borco> a rusi sa to save pozicie na lubovolnom mieste
[14:27:47] <mib_lpwnl2> a to ste nemohli rict rovnou ?
[14:28:13] <borco> je to vseobecne znamy fakt :D
[14:28:29] <borco> mas si preklikat npc :D
[14:28:53] <mib_lpwnl2> muzes me ho ukazat prosim :-)
[14:29:17] <borco> dobre na chvilusa k nemu zakempim :D pod izlude
[14:37:04] <Baalberith> co je vasa kopia 2-5?
[14:37:28] <Baalberith> no to sa mi moc nepaci
[14:48:20] <Baalberith> no spravit je to jednoduche
[14:48:25] <Baalberith> ale co s tymi co maju kopu bodov uz
[14:48:29] <Baalberith> to by zas bolo nefer
[14:48:57] <mib_lpwnl2> jn
[14:50:15] <mib_lpwnl2> asi bych to nechal pres event a dat to do novinek nebo nevim by to mohli zas vsichni
[14:54:03] <Baalberith> no vsetci to mozu, ked si na to pridu:)
[14:54:15] <betr> copak se resi ?
[14:54:55] <mib_lpwnl2> jako v endelesu nebo tak to musi byt budtal pouzit :D
[14:56:17] <Baalberith> betr: event:)
[14:56:29] <betr> to mi doslo :)
[14:56:44] <Baalberith> a NPC, co ti ulozi memo na miesto, kde si umrel
[14:57:10] <betr> jasny, uz vim, ale to nekdo zminoval uz driv to vymazani savepointu
[14:57:29] <borco> inak uz sa tesim na disciplinu ked nebudu 100k bodov :D bude vobec taka? :D
[14:57:38] <Baalberith> no, bude:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

btw pozrel som pred chvilou zdrojaky je to skutocne bug chybaju nam mapy :D

 

predtym som to bral ok, pretoze ked sa mi to stalo prvy krat na chare maleho lvl tak som sa nemohol dostat prec od "zlych" mobov co ma furt zabijali :D

hned som krical na main a abbott ktory vtedy robil afk kontrolu napisal nieco v tom zmysle ze je to asi ok a ze nemam jacat, tak som to nechal tak a dalej nehlasil

a potom niekto prisiel s tym, ze preco si to nezapinam pri endlesse takze to bolo zname a mame to tak asi od prechodu na renewal => povazujem to za skor feature nie bug :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

btw pozrel som pred chvilou zdrojaky je to skutocne bug chybaju nam mapy :D

 

predtym som to bral ok, pretoze ked sa mi to stalo prvy krat na chare maleho lvl tak som sa nemohol dostat prec od "zlych" mobov co ma furt zabijali :D

hned som krical na main a abbott ktory vtedy robil afk kontrolu napisal nieco v tom zmysle ze je to asi ok a ze nemam jacat, tak som to nechal tak a dalej nehlasil

a potom niekto prisiel s tym, ze preco si to nezapinam pri endlesse takze to bolo zname a mame to tak asi od prechodu na renewal => povazujem to za skor feature nie bug :D

 

 

... potom niekto prisiel s tym, ze preco si to nezapinam pri endlesse takze to bolo zname ...

Ked si nieco poviete v gilde, tak je to uz zname a mozeme to vsetci beztrestne pouzivat? Hmmmmmm....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...