Jump to content
Reborn fórum

Pražský zimní­ Reborn sraz 2015


Revy

Recommended Posts

Ahoj,

nejsem sice ta, která většinou něco organizuje, ale tak jsme o tom klábosily s Morgie a já se rozhodla, že teda nějaký sraz zorganizuju. A kdy že by to bylo? Ideální datum, alespoň pro mě a možná i pro pár ostatních, by bylo 14. února v 17:00. Místo zatím není určený a vzhledem k tomu, že nejsem pražská, tak bych ocenila nějaké nápady na lokaci, kde by se dalo zařídit těch pár míst :)

 

PROZATIMNÍ ÚČASTNÍCI:

  • Aimone (?)
  • Crazy Horse
  • Crowley
  • Eremiell
  • IzzY
  • jirkan (?)
  • Mithariel
  • Messayah
  • Revy
  • Taibur

Ráda uvidím jak staré, tak nové tváře, takže feel free to join!

 

Edited by Revy
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Můžu si tě napsat s otazníčkem. Kdyžtak napiš pokud by to nešlo :)

 

3 hodiny cesta tam, 2 hodiny s vama, 3 hodiny cesta zpet a druhej den brzo rano do prace .. no .. ne. Zacit vyrezne driv - treba nekde obedem - to by melo smysl, ale takhle nee.

Link to comment
Share on other sites

 

3 hodiny cesta tam, 2 hodiny s vama, 3 hodiny cesta zpet a druhej den brzo rano do prace .. no .. ne. Zacit vyrezne driv - treba nekde obedem - to by melo smysl, ale takhle nee.

 

Waaah, tak to tě lituju ; A; Tak nic, snad to vyjde někdy jindy. Nevěděla jsem, že pracuješ i o víkendech...

Link to comment
Share on other sites

Škoda nop taky pracuju a Pragl mam hodně z ruky takže nerealný :-(

 

To je mi líto ; A; Max. někdy v Brně pokud by byly peníze a kde zůstat...

 

Já mám perfektní návrh na lokaci... Brno? :D

 

Perthíku, bohužel mám Brno trošku víc z ruky (cca 360 km) a cesta tam i zpátky by mě vyšla na 700 Kč. Max. kdyby se jelo třeba autem z Prahy a tak ve více lidech, ale pochybuju, že by se někomu chtělo. Škodaaa, zrovna tebe jsem chtěla někdy vidět...

 

Králík se dobrovolně přihlásil na pivo a nedělá ofuky?! Jdu taky! :D

 

Uvidíme tak týden před kolik bude lidí, kdyžtak bych zarezervovala Tečku, nebo zkusím přijít na něco většího kolem centra.

 

Yaaaay! Další člověk do party!

A k tomu rezervování - bylo by to skvělý! Nemusela bych si dobíjet kredit a nebo jezdit do Prahy, když ani nevím kde to pořádně je o.o

 

ze bych vytahla jirkana a prismolli s e k vam ?? dokud bydlime v praze.,stejne sme neco planovali na valentyna..

 

Jen přijďte! Alespoň strávíte Valentýna ve společnosti dobrých lidí (tím myslím Crowleyho~) a konverzace snad taky nebude váznout ^_~

Link to comment
Share on other sites

No, sou dve moznosti. Bud budu na konferce (v Praze) a pak bych se moh stavit po ceste domu (asi pozdejc nez v 5), nebo nebudu na konferce a pak bych se asi taky moh stavit. Teda pokud nezaspim nebo tak neco. :)

 

Tak ať už to bude jakákoliv možnost tak se těšíme :3 A snad nezaspíš ; u;

Link to comment
Share on other sites

Nechce být někdo aktivní a založit event na facebooku..? Dotáhla bych další lidi, ale pokud jim to nepípne do ksichtu, nedokopu je. A já jsem líná. :D

 

Tak jsem byla aktivní a založila event na Facebooku. Odkaz zde.

 

napis si ma s otaznikom. uvidim podla momentalnej nalady, ale asi skor ano, uz som dlho v prahe nebol.

zalezi aj od toho, ci tam pojde niekto kto sa na mna pamata :D

 

Dobře! Píšu si tě :3

Link to comment
Share on other sites

Začínám litovat, že tam nebudu...

Koukejte fotit, rád se mrknu jak se ksichtíky některých po těch letech změnily. :)

 

Pokusím se vyhrabat svůj starej foťák a zkusím vyhrabat nabíječku. Při nejhorším někdo bude muset vzít svůj foťák ; u;

Aleeee... už se máš na co těšit! Někdy na jaře až bude hezky plánujeme výpravu za Morgie (čti: Morgie bude nahánět Reborňáky z Brna a okolí do Vačice), takže se snad sejdeme :)

Link to comment
Share on other sites

Někdy na jaře až bude hezky plánujeme výpravu za Morgie (čti: Morgie bude nahánět Reborňáky z Brna a okolí do Vačice), takže se snad sejdeme :)

Oprava:

Špórujte love neb z kraje járu Morgie hókne ať si jdem vyglgat nějaké škopek a pořádně sa nakóřit. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...