Jump to content
Reborn fórum

Classic Reborn New!!!


Guest Darael

Recommended Posts

Guest Darael

Ahoj :) Sem prosím vkládejte vše, co Vás napadne, týkající se nového Classicu. Prosím, Pokud budete mít více chyb, sepisujte to do jednoho svého commentu. Ne že jeden člověk zaspamuje 10 řádků !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

-Taekwon nedostava boosty od poringa

-pridat letni hunty

 

ad1

-nefunguje pet merchant? mam 11bodu a furt mele ze mam malo

 

ad2

-bude mit moznost TK ranker spamovat jeden kop stale dokola? co si pamatuju drive na klasiku mohl

 

ad3

-pridat oznameni o teto sekci do novinek

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

Taky naleju trošku vody na kolo.

 

- chci pochválit interakci GM s hráči :-)

 

- máme tu vychytávky jako isisku,merce atd... (z mého pohledu jsou až moc OP, ale už jsou tu takže odebrat je by nebyl dobrý nápad ale rozhodně je zakázat do endlesu), vzhledem k těmto vymoženostem bych ocenil zavedení autolootu aspoň částečného:

1.) na věci řekněme pod 1% (bohužel bude zvedat i trash věci)

2.) na karty (nebude zvedat to co chcete , treba Giearth kartu místo elvenů)

3.) rental/event/cash shop předmět dávající autoloot

4.) na jednu věc kterou si půjde zvolit

osobně bych byl rád za možnost 4, neboť si člověk bude muset vybrat co chce vlastně sbírat (v hodně lokacích je více monster která mají užitečné dropy či karty třeba baylan atd. ), tak aby se nedalo autolootit úplně vše použitelné najednou.

 

- odstranit 2x drop ikonu z buffu (muffler ho stejně nedává a jen to tam straší)

 

- teď možná střelím od boku protože jsem si to neověřoval ... ale zrušit rachelskej poplatek (pokud tu tedy je)

 

- reseter s omezeným počtem resetů (řekněme že 3 na char zní rozumně)

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Souhlasím že ty Isisky a mercenary sou opravdu OP. Na nějaké solo expy/huntění je to v pohodě. Ale zakázal bych to do instancí, thana tower a ostatních těžších dungeonů, ať se využije plný potenciál všech charů, takhle je například úplně zabitý professor.

 

Je to reálné?

 

Proč nelze vytvářet gilda i přes empo? Quest dobrý ale bral bych to jen jako alternativu když nechci huntit emperium.

 

Autoloot bych neřešil, osobně mi stačí že se vypisuje drop pod 1% aby mě to upozornilo, ostatní si seberu :)

Edited by StormBreaker
Link to comment
Share on other sites

Guest Darael

Taky naleju trošku vody na kolo.

 

- chci pochválit interakci GM s hráči :-)

 

- máme tu vychytávky jako isisku,merce atd... (z mého pohledu jsou až moc OP, ale už jsou tu takže odebrat je by nebyl dobrý nápad ale rozhodně je zakázat do endlesu), vzhledem k těmto vymoženostem bych ocenil zavedení autolootu aspoň částečného:

1.) na věci řekněme pod 1% (bohužel bude zvedat i trash věci)

2.) na karty (nebude zvedat to co chcete , treba Giearth kartu místo elvenů)

3.) rental/event/cash shop předmět dávající autoloot

4.) na jednu věc kterou si půjde zvolit

osobně bych byl rád za možnost 4, neboť si člověk bude muset vybrat co chce vlastně sbírat (v hodně lokacích je více monster která mají užitečné dropy či karty třeba baylan atd. ), tak aby se nedalo autolootit úplně vše použitelné najednou.

 

- odstranit 2x drop ikonu z buffu (muffler ho stejně nedává a jen to tam straší)

 

- teď možná střelím od boku protože jsem si to neověřoval ... ale zrušit rachelskej poplatek (pokud tu tedy je)

 

- reseter s omezeným počtem resetů (řekněme že 3 na char zní rozumně)

Isisku a pety už jsem psal v pondělí, že bych chtěl aby nešly vyvolat v instancích ( domluvíme, zařídíme )

Autoloot na jeden item.. why not, ale nevím jak se to zrobí :D Ale jouda je šikovnej, ten splácá všechno, Tius nebo Knot taky :P

Rachel poplatek - netuším vůbec

Reseter - 100% bude, tak jak píšeš nejspíš. 3 resety za život postavy

 

 

EDIT: Už aj my přemýšlíme o zkrouhnutí mercenary proffky. Té snad to SP nedochází nikdy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Darael

Souhlasím že ty Isisky a mercenary sou opravdu OP. Na nějaké solo expy/huntění je to v pohodě. Ale zakázal bych to do instancí, thana tower a ostatních těžších dungeonů, ať se využije plný potenciál všech charů, takhle je například úplně zabitý professor.

 

Je to reálné?

 

Proč nelze vytvářet gilda i přes empo? Quest dobrý ale bral bych to jen jako alternativu když nechci huntit emperium.

 

Autoloot bych neřešil, osobně mi stačí že se vypisuje drop pod 1% aby mě to upozornilo, ostatní si seberu :)

Vytvářet guildu z Emperka asi ne, přece jenom máme ten quest jako reborn feature :P A tu guildu neděláš zas tak často, 1-2x se to přežít dá :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Darael

U Vášova běhu chybí NPC Yoko, ra_fild04 - 188,287.

Npc Yoko se nachází na mapě kde bylo předtím.

 

Jedná se o mapu ra_fild09 - souřadky 62 , 157 :)

Link to comment
Share on other sites

Rachel poplatek - netuším vůbec

(Kdysi to tak fungovalo a na Classic #1 to tak funguje pořád)

Cestování kaprou stojí 750zeny (do starých měst) a 3750 (do nových měst - třeba Rachel), které se slevnit o 250, 500, 750 pokud člověk splní první, druhý případně třetí kapra quest.

Do Rachelu se dá cestovat zdarma jakmile má postava 200 bodů u Vaana (do Veinsu je to od 5750 bodů)

Link to comment
Share on other sites

Takze autoloot na 1 item nebo takzvany alootid rozhodne ne zvyhodneni hunteru nikoho jineho kdyz uz tak arealoot sebranu lootu nazemi kvuli 100x ohnuti kdyz uz by se neco pridavalo. Naka anketa ohlede woe kdyz se uz otom bavilo ve hre. Uprava dropu z hradu aby drop hradu byl nasledujici den po gw pak uz ne jinak gilda ktera zabere hrad ziska neomezenou zasobou zakladnich itemu co se tyce shoes boots a podobne. Kdyz to bude vyrovanne tak klidne standartne a take velikost gildy by se mela upravit na serveru nejraje az tolik lidi aby byli gildy po 20 a podobne 10-12 idealne Pri poctu lidi okolo 100 bez alianci samozrejme

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ahojte

 

spolu s pár kamarády jsme se vrátili na reborn po téměř 10 rokách. Počítali jsme s tím, že to bude jak starý classic reborn, jak to je taky v názvu a taky jak se o tom psalo.

 

Ale co to jako má být? Isis která dává asump + nekonečný heal? Hned pro 2-2 class? Hned po startu, když to někdo vyhrál na eventu? Vážně?

Kdyby to dávalo jen abčko, neřeknu ani slovo.. Ale neomezený heal + asump je teda dost přehnané...

 

Další věc, merce = nekonečné sp

 

V kombinaci s Isis to je pro solového hráče easy udělat auru hned nebo zabíjet bossaky. To jako vážně má být starý reborn low rate?

 

Další věc, předmět Token of siegfried....

Nikde není napsané, že se to dá použit a jak. Nováček zůstane ochuzen o také věci. Další věc která dává najevo, že toto není starý dobrý reborn low rate !

Hádali jsme se na mainu s Tiusem. Gmko říkalo, že tento token už je na rebornu více jak 10 roků, ještě za doby kdy gmko byl balb + kenny. Nakonec teda uznal, že ne, že to je nějak od roku 2011 nebo kolik.

 

Těšili jsme se, ale velké zklamání teda. Server je udělaný pro solo hráče. Přitom ragnarok je team play, tak sakra lidi, proč neudělat server, kde lidi musí spolu spolupracovat, hrat jako guilda, huntit expit jako guilda? A né žádné isisky merce??

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

Nazdar, taky odpovím na několik dotazů:

1) autoloot - máte lootovacího peta, který stockuje itemy, takže se stačí jen rozhodnout, jestli chcete loot nebo isisku na boosty.

2) isiska - v počáteční fázi hry může působit přebůstěně, ale postupem času se vam vic vyplati HP v partě.

- dá se získat klasicky nebo za daily questy (@daily) a za 10 bodů koupit v Prontě vedle pet groomera jako ostatní peti

3) mercenary se ještě budou opravovat

4) token byl zaveden ještě před renewalem a měl pomoci novým hráčům, aby se rychleji vyexpili. Vzhledem k tomu, že se dá používat jen do 50. base levelu, tak není tak strašný.

- Aktivuje se napsanim @revive po smrti

5) pokud se vám server nelíbí, klidně zkuste udělat vlastní a rád se tam přijdu podívat, jak vám to jde

Děkuji za pozornost, Tius :)

Edited by Lordikin
Link to comment
Share on other sites

23:40:+- OZNAMENIE NA SERVERI O GW SPOSOBOM: "skončila anketa, zajtra su GW"


2017-05-20 23:42:41 (Main) 'nobody' : zitra 20-21, od dalsich dame anketku

2017-05-20 23:43:09 (Main) 'Tvoja mater' : dobry oznam o 23:43 den predtym

2017-05-20 23:43:22 (Main) 'nobody' : vyhrala streda, ja ji nevybral

2017-05-20 23:43:33 (Main) 'Aira' : by si nebyl ty, kdyby sis nerejpnul :D

2017-05-20 23:43:38 (Main) 'Tvoja mater' : lebo

2017-05-20 23:43:45 (Main) 'Tvoja mater' : toto je jedina streda v zivote

2017-05-20 23:43:50 (Main) 'n a v' : a jak to bude s hradama? Jen 1 nebo vsechny ?

2017-05-20 23:44:01 (Main) 'oolsll' : ze by to bylo tim ze skoncila anketa? :D

2017-05-20 23:44:30 (Main) 'Tvoja mater' : je 23:44 neni tu ani 50% ludi co tu hrava, tak je to vyborny oznam

2017-05-20 23:44:50 (Main) 'Tvoja mater' : a za menej ako 24 hodin sa niekto aj stihne pripravit na tie gw :D

2017-05-20 23:44:58 (Main) 'Aira' : najednou jsi ochrance druhych? :D

2017-05-20 23:45:04 (Main) 'nobody' : no a? zbytek je gramotnych a precte si to v novinkach, nebo na rozdil od tebe ma kamarady kteri jim

2017-05-20 23:45:14 (Main) 'Tvoja mater' : ja niesom ochranca nikoho

2017-05-20 23:46:12 (Main) 'Tvoja mater' : anketa 1 den, oznam "zajtra budu gw" :D komedia

2017-05-20 23:46:54 (Main) 'nobody' : uz ma mute na main



To že si ty nevybral stredu je pekne, hrajú tu ale ludia čo su do 16/18tej v práci a o gw sa dozvedia tak 19:30, určite sa stihnú nachystať a pôjdu na tie GW -> výsledok 1 guilda na GW, pýtame sa ktorá ?


V podstate mne to je jedno, ja ani na GW nechcem chodiť, zas by sme mali všetko a museli by sme sa to snažiť držať. Len nechápem ludí čo tu hrajú a chcu tam ísť že sa z nich nikto neozve.


P.S:

Za mute dík, aspoň nemusim pisať sračky na main ktoré neviete prežiť. Ak sa rozhodneš mi dať ban alebo niečo, tak poprosím len na účet kde je môj hunter, na ostatné sa iba logujem, aj keď som si neni istý či tu oni ostanú hrať keď skončím ja, ale v prípade že áno ide to mimo nich.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím s tím že toto je vážně dost na hlavu... původně se mluvilo o tomto víkendu a najednou se to dozvíme pár hodin předem? Ano lidi si to odhlasovali (s tím se nedá než souhlasit) , ale myslím si že když už, tak to měla být až příští středa. Nejde ani tak o čas na to shánět gear ... třeba já osobně mam tuto středu noční šichtu a vědět to předem mohl bych se podle toho zařídit. Vzhledem k tomu že jsem se to dozvěděl až dnes v dopoledne jsem docela nahraný.

 

PS: začíná mi to tu připomínat severní koreu ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

 

23:40:+- OZNAMENIE NA SERVERI O GW SPOSOBOM: "skončila anketa, zajtra su GW"
...

 

1) Mute si nedostal jenom za tohle... Od začátku serveru se pořád k něčemu vyjadřuješ způsobem, který se nikomu z nás nelíbí. To jen abys věděl. :)

 

2) Souhlasím s tím, že GW takhle narychlo jsou unáhlené, ale chtěli jste je co nejrychleji. ;) Uděláme je tedy jako testovací a od příštího týdne pojedeme na ostro. To však neznamená, že se ještě nebudou měnit.

 

Omlouvám se za nedorozumnění a přeji příjemnou hru

 

PS: Pokud mi slíbíš, že se budeš chovat slušně, tak ti to mute zruším.

Link to comment
Share on other sites

 

PS: Pokud mi slíbíš, že se budeš chovat slušně, tak ti to mute zruším.

 

Ja som slušný (neurážam, nenadávam - nie ako niektorí v hre, mam aj screeny ale nebudem taký chudák haha) akurát sa vyjadrujem ku všetkému čo mi príde nesprávne / vtipné / proste iné ako by malo byť.

Takže mi to asi neruš, ja to prežijem

Link to comment
Share on other sites

Mne zas prijde "na hlavu" a "komedie" ze classic presne v tomto nastaveni je tu nekolik let, ale sotva lidi uvidi "wipe" a "novy server" tak se objevi. Myslim, ze GW to nebyly posledni a budou vzdycky takovy, jaky si je hraci udelaji.

Edited by Knot
Link to comment
Share on other sites

Mne zas prijde "na hlavu" a "komedie" ze classic presne v tomto nastaveni je tu nekolik let, ale sotva lidi uvidi "wipe" a "novy server" tak se objevi. Myslim, ze GW to nebyly posledni a budou vzdycky takovy, jaky si je hraci udelaji.

Tak lide dojdou protoze na novem serveru maji vetsi sanci se uchytit nez na zabehlem serveru takze logicky vic lidi a gw no zatim neni co komentovat lidi nemaji doexpene a snad to bude lepsi za par tydnu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ahojky,

mám pár dotazů a všechny dotazy jsou na klasik nový .-)

má server svojí CP?

Databáze http://dbc.reborn.cz/ je pro klasik nový? a pokud ano, tak ty dropy (karty na 0.02%) jsou dobre? .-)

Bude mít cash shop?

Budou chodit afk kontroly na homuny? (osobně doufám, že né :-D)

Je někde upravený seznam petů a co umí?

Půjdou tradovat bony?

Bude ten greed clip (co je mi slibován už roky? .-D)

a co okrádání nebo mining a forging?

a dalších milion otázek na které si teď nevzpomenu .D

 

Předem děkuji za odpovědi

 

Ale musím podotknout, že nick na forum je peklo. Registrovala sem se v průběhu let asi 10x a pokaždé si musím dělat nové acc. A heslo mi obnovit nejde... A otázka kolik je 7 na druhou je dost blbá, musela sem googlit .D

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

Ahojky,

mám pár dotazů a všechny dotazy jsou na klasik nový .-)

má server svojí CP?

Databáze http://dbc.reborn.cz/ je pro klasik nový? a pokud ano, tak ty dropy (karty na 0.02%) jsou dobre? .-)

Bude mít cash shop?

Budou chodit afk kontroly na homuny? (osobně doufám, že né :-D)

Je někde upravený seznam petů a co umí?

Půjdou tradovat bony?

Bude ten greed clip (co je mi slibován už roky? .-D)

a co okrádání nebo mining a forging?

a dalších milion otázek na které si teď nevzpomenu .D

 

Předem děkuji za odpovědi

 

Ale musím podotknout, že nick na forum je peklo. Registrovala sem se v průběhu let asi 10x a pokaždé si musím dělat nové acc. A heslo mi obnovit nejde... A otázka kolik je 7 na druhou je dost blbá, musela sem googlit .D

 

Ahoj

1) CP pro nový klasik je https://cln.reborn.cz/

- je tam i seznam huntů od Amálky: https://cln.reborn.cz/hunt2.php

2) ano, databáze je správná. Akorát raty jsou 2/2/4, takže je dvakrát větší drop oproti starému klasiku. (to znamená vynásob si tam vše 2x)

3) Cash Shop nebude!

4) Kontroly jsou a budou. Akorát někteří GM jsou hodnější :)

5) Ano, je to v novinkách: https://classic.reborn.cz/wiki/petsystem

6) Bony spíše ne...

7) Greed clip je připravenej, zatím se nasazení do hry neplánuje, možná jen jako rental odměna za event :)

8) Mining a forging by měl fungovat normálně, tinkering

9) 7^2 = 7*7 = 49 (matematika základní školy...)

Tius

Link to comment
Share on other sites

 

Ahoj

1) CP pro nový klasik je https://cln.reborn.cz/

- je tam i seznam huntů od Amálky: https://cln.reborn.cz/hunt2.php

2) ano, databáze je správná. Akorát raty jsou 2/2/4, takže je dvakrát větší drop oproti starému klasiku. (to znamená vynásob si tam vše 2x)

3) Cash Shop nebude!

4) Kontroly jsou a budou. Akorát někteří GM jsou hodnější :)

5) Ano, je to v novinkách: https://classic.reborn.cz/wiki/petsystem

6) Bony spíše ne...

7) Greed clip je připravenej, zatím se nasazení do hry neplánuje, možná jen jako rental odměna za event :)

8) Mining a forging by měl fungovat normálně, tinkering

9) 7^2 = 7*7 = 49 (matematika základní školy...)

Tius

 

 

Ahojky, děkuji za odpověď.

 

Když nebude cash shop nešlo by dát do Tuzexu za bon třeba 50 kafra karet? a víc Vaanových tabulí? a ty wingy co portnou celou partu? Přece jenom ty bony zas až tak moc nepadají a já mám celkem spotřebu .D

 

Ze základní školy jsem pryč už 15 let a od té doby jsem to nepotřebovala .-D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...