Jump to content
Reborn fórum

Nintendo DS


Chrasty

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

PSP rulez:)

Neviem este som sa nintende nehral moze to bit dobre ale grafika sa mi nezdala taka dobra ako na PSP.

Ale ma to par peknich featur ako dva displeje a zevraj to reaguje aj na Hlas nie len na dotik.

BTW mas tich pokemon psov Nintendogs vypada to haluzne:)

Link to comment
Share on other sites

PSP rulez:)

Neviem este som sa nintende nehral moze to bit dobre ale grafika sa mi nezdala taka dobra ako na PSP.

Ale ma to par peknich featur ako dva displeje a zevraj to reaguje aj na Hlas nie len na dotik.

BTW mas tich pokemon psov Nintendogs vypada to haluzne:)

10725[/snapback]

ty pejsky fakt nemám :clap:

Link to comment
Share on other sites

Dokud na to neni nejaka rozumna hra FF/ Pokémon tak to nechci :-)) Me docela vyhovuje muj Advance. Mam FF Tactics,Pkmn Saphire,FF1a2 a Golden sun a hraju to v jednom kuse-porad me to neomrzelo. :P

10731[/snapback]

vÄechno co pí­ÄeÄ kromÄ ff1,1mám taky :) golden I i II mám :) musim ří­ct že je to to nejlepÄí­ co sem kdy hrál^_^ naprosto geniální­ grafika,questy a pří­bÄh.....první­mu dí­lu bych dal 10/10 a druhému 15/10 u obou sem na konci ;):P:P pokémoni saphire......jj taky super pařba :clap: 9/10....FF tactics :P vydobil sem si ten druhej kámen u bosse a skončil jsem :) 8/10

Link to comment
Share on other sites

Final Fantasy Tactics si na Pal PS 1 nezahrajes... vyslo to jen v americe a japonsku, takze... evropskou verzi nesezenes a nezbyde ti nic nez nelegalni hrani na emulatoru na pc :)

11276[/snapback]

k Äemu evropskou? ;) si může stáhnout americkou a "nějak vypálit" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...