Jump to content
Reborn fórum

Feel Us [RO movie]


Gips

Recommended Posts

RO - Feel Us

 

9 a pol minutove video v ktorom uvidite ako sa par clenov TurlajDropsa nudilo kym nefungovalo CzechRO na HR serveru Kdr Dark :))

Klasika odomna pekna kvalita obrazu, dufam ze fajn hudba a kvalitny strih a efekty

217 MB, kodek a player v archive...

 

Screenshoty + Download (filefront)

 

http://files.filefront.com/Feel_Us_HadikAr...;/fileinfo.html

 

enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Kvalita dobra, strih vymakany, podkres solidni, akorat... nejak se mi tam nezamlouva, ze 98% je z GW. Toho je mozna docela skoda. Nicmene je to 3/1 na plusy, takze supr.

 

Edit: Jeste jsem si vzpomnel... downloadovat (228MB) z FTP ktery nema podporu navazani rozstahovaneho souboru je docela masakr :) .

Link to comment
Share on other sites

Edit: Jeste jsem si vzpomnel... downloadovat (228MB) z FTP ktery nema podporu navazani rozstahovaneho souboru je docela masakr  :) .

17266[/snapback]

 

mas mit nejakej download manager...

 

Nicmene... Hadiku ten trade jako co? Divim se, ze na tom serveru jeste hrajes.... :) (p.s. nekteri priesti jsou tam asi dooost vypatlany)

Link to comment
Share on other sites

pekne /no1 filmik sa mi dost pacil...hned na zaciatku ste si ma ziskali s Within Temptation (to som ja, fajnsmeker vo vybere metalu :)) a pacilo sa mi celkovo spracovanie, strih a je pravda co tu uz bolo napisane, bolo to dost odlisne od zmatenych czechro filmeckov, v ktorych len aby tam boli niake efekty tak ich davali aj tam, kde posobili rusivo a pod....takze pekne pekne :)

mohli by byt viac takychto filmov.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...