Jump to content
Reborn fórum

Super Novice - Buildy


jump

Recommended Posts

Zakladni dva buildy:

 

1) AGI/STR (alias wanderer)

 

str 85-95 + 5 = 90-100 (s blessem 100-110)

agi 85-99

vit 1

int 1

dex 30

luk 1

 

3 heal

10 Agi

10 Bless

5 divine protection (kvuli bless)

10 improve concentration

1 vulture's eye (kvuli IC)

3 owl's eye (kvuli vulture's eye)

10 sword mastery

10 mamonite (na PvP, WoE/GW, kdyz je dost penez :))

jinak 10 bash (ale zere moc sp)

10 double attack (to je spis kvuli expeni)

8-10 SP recovery (pokud pouzivate heal, bless, agi a improve concentration) jinak mene 5 by mohlo stacit na agi a IC

 

proti agi char

10 envenom (kdyz chcete zasahnout agi char, moznost nahradit kartou 3 envenom) nebo

10 Stone Curse (potrebuje gemy, ma cast time - pak mamonitem (zbran s fire elementem)dat slupku pres hlavicku :))

nebo pouziti karet Mummy s vice dex a owl's eye nebo vic luk + fury + SS card

 

podle chuti ostatni veci

1 ruwach (na odhaleni zkrytych)

1 provoke (preruseni kouzel kdyz to stihnete XD)

8 k pneume (ale je zbytecne proti huntum nebudete stat a si agi buildem vas tezko nejaky monstrum trefi i s lukem :))

2) INT/DEX (alias Instant cast)

str 1

agi 1

vit 1

int 99

dex 99

luk 1

 

5-10 heal

1 agi

10 bless

5 divine protection (kvuli bless)

10 improve concentration

10 owl's eye (10 dex = lepsi rychlost kouzleni ;))

1 vulture's eye (kvuli IC)

10 Stone curse

5 cold bolt

10 Frost drive

10 Lightning bolt

bud FD nebo SC nebo urcita kombinace obou ;)

10 Stone curse

10 Fire bolt

5 fireball

10 firewall

1 sight (kvuli firewall)

Moznost urcite kombinace a dani si i pneumy

1 ruwach

2 teleport

4 warp

1 pneuma

 

To je asi vse..

Vybaveni dle chuti ale vetsinou je potreba mit hp a sp equip :)

Pupa (agi char), roda frog (int char), alarm (300 hp), lude a quve (300hp a 60 sp), willow (60 sp), u dex charu muzete do rod[4] - drops (+1 dex) atd atd :)

 

Nyni uz jen +1 jako stat bonus to meni v zasade buildy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Nechci ti do toho mluvit, ale zapomel si zminit preqizice pro ty veci co mas...

Navic myslim, ze neuskodi Owls Eye 10 (mas vetsi DEX na ty flee chary; usetris skilly za envenom a jeste se ti to vpyplati stabilne (DMG i HIT) a nestoji to SPcka) a encharget weight limit (3-4 cca, uneses pak vic lootu i lahvicek); naopak Mamonite na Low-rate bude nepouzitelnej a bash je opravdu drahej na SP, prisly mi zbytecny oba tyhle skilly.

 

LUK mi prijde k nicemu, ten CRIT +10-40% je sice hezkej, ale preci jen muzes to vyvolavat jen na 99,0 - 99,9% expu; coz NENI moc.

 

Jinak co se tyce Novice GW, tak s DEX 45-50, 2-3x mummy a suportama (a owls eye 10) mas hit tak velkej, ze flee povolani trefis prakticky pokazde a DMG mas takovy, ze zabijes na +-3 zasahy. A pri expeni si vezmes kudlu co pridava DMG a davas rany jako prase...

Link to comment
Share on other sites

Nechci ti do toho mluvit, ale zapomel si zminit preqizice pro ty veci co mas...

Navic myslim, ze neuskodi Owls Eye 10 (mas vetsi DEX na ty flee chary; usetris skilly za envenom a jeste se ti to vpyplati stabilne (DMG i HIT) a nestoji to SPcka) a encharget weight limit (3-4 cca, uneses pak vic lootu i lahvicek); naopak Mamonite na Low-rate bude nepouzitelnej a bash je opravdu drahej na SP, prisly mi zbytecny oba tyhle skilly.

 

LUK mi prijde k nicemu, ten CRIT +10-40% je sice hezkej, ale preci jen muzes to vyvolavat jen na 99,0 - 99,9% expu; coz NENI moc.

 

Jinak co se tyce Novice GW, tak s DEX 45-50, 2-3x mummy a suportama (a owls eye 10) mas hit tak velkej, ze flee povolani trefis prakticky pokazde a DMG mas takovy, ze zabijes na +-3 zasahy. A pri expeni si vezmes kudlu co pridava DMG a davas rany jako prase...

78[/snapback]

 

Jo psal jsem to v rychlosti opravim ty skill aby se dostali k tem dalsim:)

Owl eye ti je na nic u agi char pokud nemas vyslovene hodne dex nebo oni maji strasne malo agi... navic existuje hodne moc buildu jen jsem je chtel zminit co se tu priblizne pouzivalo resp. co ja pouzival agi/str navic neni primo sitej na GW nebo PvP na to jsou jine a lepsi esli bude chut a cas vyzkousim si je :)

 

Crit resp. Fury muzes kouzlit kdyz mas nasobky 10% exp viz zacatek dalsiho topicku. Takze muzes vyuzit na agi chary, jak tu zminujes mummy, zrovna tak fury a SS karta a kapanek toho Luk a critical okolo 50 s klidem :)

99%-99,9% si pletes s Mental strength a to musis umrit aby jsi ho dostal :)

Link to comment
Share on other sites

Uni hral ty si vubec SN ? :)

Mamo je skill kterej pokud budou GW dvakrat do tydne bude dat uzivit a ta DMG je tak velka ze vetsinu Novicu zabijes na 1-2 rany(pokud nebude dotycny lvl 99 aby mel bonus 2k HP). Bash bych si nedal uz z duvodu ze u nej nemuze mit Novic Stun effect a moc SP.

Owl Eye bych si dal v pripade ze chci mit Uber rychlej cast time ale na DMG to nema az tak velky vliv a 10 (7 pokud mate IC) bodiku jinam muze rozhodnout v souboji

Enlarge Weight Limit je dobre, ale podle me spis jenom pro maga protoze agi char. ma dost vysokou Str

 

Jinak co se tyce Novice GW, tak s DEX 45-50, 2-3 mummy a suportama

Jestli rikas ze mamo je drahej tak chci videt koli novice bude mit v driv jak do pul roka 2-3 mummy karty. :) A flee je na GW snizeny takze bych to s tou Dex tolik nehrotil, protoze furt tam jsou magove a ty dokazou Agi char vyridit raz dva i na mensich lvech.(O tom neco vim B) )

Link to comment
Share on other sites

Cruiser card pridava dmg u crit o 10% + crit+7 u brute monster. 1 dex a 1 int davala na freye :)

106[/snapback]

 

njn opravim :)

btw psal jsem do bugu ze nefacha uplne dobre ten Fury a uz vubec ten MS aspon teda u me ne... :)

Link to comment
Share on other sites

Uni hral ty si vubec SN ? :)

83[/snapback]

Hral :) Pokud davas jinyho SN s MAMO na 2 rany, pak fakt nechapu, s dobrou dykou ho das na 3-4 a nic te to nestoji :) Neni to spis 1-2, pri tom nasobku damage, co Mamo ma? A trefis se jim do flee sina?

A flee je na GW snizeny takze bych to s tou Dex tolik nehrotil

83[/snapback]

Hmm... Co jsem se informoval, na GW neni snizene flee, cili byc h to hrotil :)

 

Jinak za zamenu 10x angela a 99+ angela se omlouvam, ze me jeste nebyl implementovanej ;)

Link to comment
Share on other sites

Hm tak to mamo jsem testovali Dual atakem mi dal Xeri 200 a mamonitem 534, ale mamonite se da davat rychle zasebou takze nalozis daleko vic DMG.

Pouzil dyku se stunem a ja mam na sobe Tharu + eqp s malou def.

Spuntik mi jeho dykou dal az za 1500 s full equipem.( coz je celej HP pri plnem Eqp pod lvl 99)

 

K dex: stejne bych si ale nedaval Owls Eye to je podle me plejtvani skill bodu

Link to comment
Share on other sites

Hm tak to mamo jsem testovali Dual atakem mi dal Xeri 200 a mamonitem 534, ale mamonite se da davat rychle zasebou takze nalozis daleko vic DMG.

Pouzil dyku se stunem a ja mam na sobe Tharu + eqp s malou def.

Spuntik mi jeho dykou dal az za 1500 s full equipem.( coz je celej HP pri plnem Eqp pod lvl 99)

 

K dex: stejne bych si ale nedaval Owls Eye to je podle me plejtvani skill bodu

119[/snapback]

 

Jj ale to bylo s hydrama str 85+15 :P

navic jde o to ze kdyz dam mamo a sejmu jednoho maga ktery se objevi u warpu tak muzu hned sejmout dalsiho,.. nez kdyz budu pizlat jednoho tak me ten druhy sejme :D respektive ostatni kdyz jich je vic jako ze jich na gw vic bylo :D

 

Edit: Navic stacili pak 2-3 magove u empa a ja proste neprosel dali FW z vrchu mi davali FD a kdyz jsem pomoci hide dosel k jednomu tak jsem byl rad ze jsem dal rychle Mamo a hide abych mohl pak dobehnoaut za dalsim

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Omlouvam se ze s tim otravuji ale chtela jsem se zeptat kde bych se dozvedela co vsechno ma SN za skilly, bonusy do statu za job atd. proste vsechno co se o tom dozvedet da ;o))) dekuji ;o))

1492[/snapback]

 

na webu :)

bonus staty +5 na kazdy

skilly ma skoro vsechny co 1st class, jen double strafe, shower arrow a twohanded sword nemuze jinak tusim ze ostatni jo

 

btw: mrkni se do meho podpisu jsou tam dva odkazy jeden k foru o SN a druhy na skill tree k SN

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Chtel bych se zeprtat, jak je to se SN joby. Protoze pokud jsem si cetl vetsinu buildu na netu tak se tam pocita s 90 jobem, nekde i s 99 jobem a naroempire.com pisou, ze supernovice uz nema jako driv 70 jobu nybrz 99 a taky je tam napsan kolik expu na 99 job potrebujes....nekdo vsak tvrdi ze je tu jen 70 jobu....muzu se teda zeptat jak to ted je?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...