Jump to content
Reborn fórum

Thief-buildy


Guest el_diablo

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply
Jediné na co assassin využije envenom je detoxify když náhodou chytne Poison

Jediná dalÄí­ výhoda - nemissuje je využitelná možná tak na nějaké mini MOBy stylu Anophelese...

když chytneÄ ve hře poison ta kse stejnÄ vtčinou zasmÄjeÄ nad tí­m, že je vÄechno fialové a moc to neřeÄí­Ä :D

Link to comment
Share on other sites

Jediné na co assassin využije envenom je detoxify když náhodou chytne Poison

Jediná dalÄí­ výhoda - nemissuje je využitelná možná tak na nějaké mini MOBy stylu Anophelese...

To, že nemissuje je docela podstatná výhoda. V pvp je s průmÄrným expí­cí­m buildem docela problém trefit ostatní­ thief pří­padnÄ archer classy a proto není­ nic jednoduÄÄí­ho než nahodit nějakou zbrař s veselým statusem (osobnÄ jsem si oblí­bil sword/mailbreaker) a pÄknÄ je emvenomovat.

 

Detox: sice mám ale nevyuží­vám, GP jsou univerzálnÄjÄí­ a proÄ si potom zabí­rat mí­sto v BM jeÄtÄ jednoíşÄelovým detoxem.

Link to comment
Share on other sites

To, že nemissuje je docela podstatná výhoda. V pvp je s průmÄrným expí­cí­m buildem docela problém trefit ostatní­ thief pří­padnÄ archer classy a proto není­ nic jednoduÄÄí­ho než nahodit nějakou zbrař s veselým statusem (osobnÄ jsem si oblí­bil sword/mailbreaker) a pÄknÄ je emvenomovat.

 

Detox: sice mám ale nevyuží­vám, GP jsou univerzálnÄjÄí­ a proÄ si potom zabí­rat mí­sto v BM jeÄtÄ jednoíşÄelovým detoxem.

Nechci moc rejpat, ale pokud si stezujes na hit, nemas lepsi si dat do kataru mummy karty? (Levnejsi moznost je seal c.)

Link to comment
Share on other sites

To, že nemissuje je docela podstatná výhoda. V pvp je s průmÄrným expí­cí­m buildem docela problém trefit ostatní­ thief pří­padnÄ archer classy a proto není­ nic jednoduÄÄí­ho než nahodit nějakou zbrař s veselým statusem (osobnÄ jsem si oblí­bil sword/mailbreaker) a pÄknÄ je emvenomovat.

Ano, nemissovani je vyhoda ale:

na vesele staty ti staci i 3kovy envenom

thief classy ti envenomovani do 3 uderu vesele hidnou

a archer classy te driv zastreli nez bys je envenomem zabil

 

Envenom vyjma sinXu je opravdu jen prekvizita detoxu :D

Link to comment
Share on other sites

Ano, nemissovani je vyhoda ale:

na vesele staty ti staci i 3kovy envenom

thief classy ti envenomovani do 3 uderu vesele hidnou

a archer classy te driv zastreli nez bys je envenomem zabil

 

Envenom vyjma sinXu je opravdu jen prekvizita detoxu :D

 

amen. snad jen s tim ze i detox ma omezene pouziti.

Link to comment
Share on other sites

Jednoznacne jed steal na 10. - viz tabulka pravdepodobnosti ukradeni na wiki nebo nejakym tom steal kalkulatoru,

karty sice uz na rebornu krast nejdou ale rozhodne budes casteji pouzivat steal nez namaxovanej envenom a cloveka tak nejak zahreje u srdce kdyz slohne infiltrator. :P

 

Hlavni smysl envenomu je nasazovani statusu ze statusovych kudel skilem - tzn nemisujicim utokem.

Ovsem je otazkou jestli neni lehci to nasazovat grimem (samozrejmen ze s katarem mas max 4 karty na status a kudlama mas 8 karet tzn 2x vetsi sanci na status ) ...

 

Cech vrahu o prestupovani z 43 jobu rika zhruba toto:

Ten kdo nevytahne tak snadno expitelnou postavou jakou thief z 50 jobu - necht je nazyvan lumou a jeho trestem budiz absence darku pri prestupu na assasina a vseobecny posmech starsich asasinu...

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

caute, zacal som na reborne po nejakom case znova hrat a to thiefa smerujuceho na critical assasina. momentalne som job level 44 a rozmyslam o prestupe, stat build vyzera takto:

str 50+4

agi 50+5

vit 10+2

int 1+1

dex 22+3

luk 28+4

 

skilly:

envenom 10

DA 10

ID 10

steal 10

detox 1

hide 2 (kvoli cloakingu)

 

mozte mi to niekto okomentovat co je zle a co je dobre? budem velice rad ked mi nekto pomoze, nerad by som to pokazil :)

Link to comment
Share on other sites

caute, zacal som na reborne po nejakom case znova hrat a to thiefa smerujuceho na critical assasina. momentalne som job level 44 a rozmyslam o prestupe, stat build vyzera takto:

str 50+4

agi 50+5

vit 10+2

int 1+1

dex 22+3

luk 28+4

 

skilly:

envenom 10

DA 10

ID 10

steal 10

detox 1

hide 2 (kvoli cloakingu)

 

mozte mi to niekto okomentovat co je zle a co je dobre? budem velice rad ked mi nekto pomoze, nerad by som to pokazil :)

Jsi až z 50. jobu aby ten Hide aspoř nějak vypadal, crit sin v dobÄ Vanberka je ponÄkud zvláÄtní­, spí­Ä jeÄ ví­c STR, DEX aspoř 42, a přidat AGI, předpokládám že na GW se nepohrneÄ

Link to comment
Share on other sites

Jsi až z 50. jobu aby ten Hide aspoř nějak vypadal, crit sin v dobÄ Vanberka je ponÄkud zvláÄtní­, spí­Ä jeÄ ví­c STR, DEX aspoř 42, a přidat AGI, předpokládám že na GW se nepohrneÄ

 

ten build bol mysleny skor na PvM, s tym ze sanca na critical bude s vecmi tak vysoka ze dex sa mi neoplati zvysovat lebo neskor nebude mat moc vyznam, ale rad si necham poradit... ma ten hide na vyssom leveli nejake vacsie vyuzitie v PvM?

 

snazim sa nejak dodrzat tento build, na par vynimiek - nechcel som ist taky vysoky str ale viac agi kvoli flee, a pod...

Link to comment
Share on other sites

Dnes je vic moderni grim sin (zadna luck), ale takovej je urcite dobrej na high def monstra a pri hunteni s nim bude urcite vetsi sranda. Jinak ja mel hide taky na 2 a v pvm ti to v klidu staci. Jeste k tomu pomeru str a agi zalezi na tom jestli chces tahat priesta, pak bych se nebal jet vysokou str, ale jestli chces solovat tak bych taky urcite volil radsi vic agi.

Link to comment
Share on other sites

Dnes je vic moderni grim sin (zadna luck), ale takovej je urcite dobrej na high def monstra a pri hunteni s nim bude urcite vetsi sranda. Jinak ja mel hide taky na 2 a v pvm ti to v klidu staci. Jeste k tomu pomeru str a agi zalezi na tom jestli chces tahat priesta, pak bych se nebal jet vysokou str, ale jestli chces solovat tak bych taky urcite volil radsi vic agi.

 

uz mi chyba len nejakych 20% takze dam hide na 3 a spravim prestup, tie staty si este necham prejst hlavou, dik :)

Link to comment
Share on other sites

uz mi chyba len nejakych 20% takze dam hide na 3 a spravim prestup, tie staty si este necham prejst hlavou, dik :)

BudeÄ li mí­t solidní­ aspd a trefí­Ä vÄtčinu MOBů, staÄí­ Äepice s Vanberkem a crit poleze i kdyby nechtÄl

Link to comment
Share on other sites

co si myslite o investovani par bodov do int? uvazoujem ju dat tak na 10, kolko SP mi to da?

 

 

nemyslim si ze by to byl dobrej napad

Na sp jsou tu boty - vidarky, nebo boty ze sohee na regen, nebo brnko s roda frogem, nebo pet na magnificat a uplne nejlip 2x moonlihght dager => se solidni asp mas ful sp do 50s. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...