Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith - Equip


Gugi

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
Ahoj , chtÄl bych se zeptat , jaký eq mam použí­t na expení­ v Biu 3 solo? na HW a HPcka?

zbran? Armor aby mi tolik nenakladali?

Nevite?

 

 

Diky za radu

FB/Kocku

Imaterial Sword

Valkac s tharou

Windak s marcem/dokebi

na HPcka GW equip + Cursed watter

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest rodix-

Cau , otazecka

je lepsi na GW Hurricane fury +4 se zipperem , nebo +7 war axe se zipperem a +4 cranial valk shield?

 

Diky

 

 

 

 

 

 

Charllie WS 99/6x

+7 war axe s thorn/HoB ;)

 

Inak na dmg vychadza lepsie +4 HF, ale redukcia je raz redukcia.

Link to comment
Share on other sites

Ví­m, že nÄkteří­ hráči berou i HF, ale já mÄl vždycky nejradči redukce na wsku. WSko je kontaktní­ char a nejdří­v musí­ něco vydržet, až pak může něco dÄlat. A je jedno jestli CT, nebo ploÄný melt

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Jak je to ohledne zbrani na mvp u ws?Konkretne u orc hero, orc lord, rsx, baphomet, doppel, amon ro, pharaoh,turtle general, drake, maya, osiris, tao gunka?

Klidne nekdo zkusenejsi kdyby mi napsal jakou zbran na koho, je to jen cista zvedavost a rozsireny prehled ve hre.

 

Tipuju ale, ze to vzdy bude nejaka jednorucka + redukce(nejlepe v thorn stitu) jako combat,IP,imma sword atd atd v kombinaci s linkou.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Dost zalezi na tom jake mas s tim wskem plany, nicmene bych kazdopadne pouzival +5 str jidlo, je az neuveritelne snadne k ziskani. Dale na mid, bych pocital urcite s enriched glasskami, rozhodne se to vyplati a urcite to stoji za uvahu...napis mi sem jeste jake s tim mas plany a pokusim se domyslet zbytek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...