Jump to content
Reborn fórum

SuperBaby


Alpinious

Recommended Posts

To by mÄ taky celkem dost zají­malo :cray: Oba máme lvly se SN 80+ tak proÄ to nezkusit :cray: Na svatbu se prachy najdou :) (žeby první­ svatba SN? :) )

 

SN se myslim nemuzou zenit/brat ..... i kdyz SNmezi sebou by se mohla udelat vyjimka :) ... ty ses chlap ... majda zenska .... proc ne ? :):confused1:

Link to comment
Share on other sites

Pre w.ipem to slo ^^, ale ted SN nemuzou obleknout svatebni saty takze ... to nejde.

 

No tak by se mohla udelat nejaka mala vyjimka ne ? dyt to nicemu snad nevadi :] nejde o svatbu Supernovice s nejakym vetsim Classem kvuli SPckum ... jde o to otestovat SuperBaby :] co vy na to ? :cray::confused1:

Link to comment
Share on other sites

Tak vidis coude :cray: .... hele a kdy ze zacnes hrat at do toho muzem jit ? :confused1:

:cray: Tak už jsme to spáchali :) Celkem chláma, hlavně když jsem dělal quest na Supernovice :) No po ukončení­ questu se ze mě mí­sto Super Baby stal Taekwon, ale tu chybku GM rychle opravili, zacož jim moc děkuji, no a teď máme v provozu Super Baby :) Sice vše co o něm ví­m je, že ho můžou expit rodiče a má staty omezený na 80, ale jaký má exp tabulky a jestli má stejný HPčka jako SN se stejnýma stats to fakt neví­m, nebo jestli má omezenej max lvl nebo max job lvl, takže mám takovej dotaz, jestli o tom nemáte nějaký bližší­ info :)

Link to comment
Share on other sites

Info nemam, adopci pro supernovice opravim co nejdriv, svatby SN povolovat nebudu. Staci pozadat GM (asi jen me...) a mit penize (1.5M).

Tak info jsem taky nenaÄel, ale podle kalkulátoru má baby mí­ř HP a SPÄek :D Což je u ostatní­ch classů celkem blbý, ale zase jako buffer může posloužit dobře :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

jak jako ze se expi rychle?

No ze je muzou rodice expit i kdyz s nima nemaj share(tak to aspon fungovalo ... snad sem neprosvih nejakou zmenu :()..... tzn. kdyz mas rodice treba 90+, tak vytahnou detatko(rekneme lvl 20) na vylet treba do Niffu/etc.(predstavte si jakoukoliv relativne rychloexpici lokaci) a pekne ho poexpi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No ze je muzou rodice expit i kdyz s nima nemaj share(tak to aspon fungovalo ... snad sem neprosvih nejakou zmenu :flirt:)..... tzn. kdyz mas rodice treba 90+, tak vytahnou detatko(rekneme lvl 20) na vylet treba do Niffu/etc.(predstavte si jakoukoliv relativne rychloexpici lokaci) a pekne ho poexpi :)

 

Jj stale to funguje. Bohudik

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Baalberith
Mohl bych se zeptat jestly na Rebornu funguje bug se staty (ze pokud prejdu na baby a budu mit 99nejaky stat, tak ze mi to zustane?)

Neprestupuje sa náhodou na baby z lvlu 1/1 (resp. x/10 novice -> 1/1 baby (staty na 1,1,1,1,1,1))? aspoř tak to bývalo, takže iná možnosÂť, ako so statmi 1,1,1,1,1,1 to neÄlo:) SnáÄ sa to nemenilo:)

Link to comment
Share on other sites

jj, adopce probihaj oficialnim zpusobem. Kazdopadne diky za bugreport, po restartu uz nepujde adoptovat char s jakymkoliv statem > 80.

 

EDIT: ted na rebu nejsou zadny deti se statama > 80, tak si dejte pozor jestli toho chcete zneuzit :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...