Jump to content
Reborn fórum

SuperBaby


Alpinious

Recommended Posts

  • 1 year later...
Guest rodix-
smazání­ dí­tÄte je prerekvizita rozvodu ne?

Uz som ti povedal, ze som rad, ze niesom tvoj syn? :megalol:

Link to comment
Share on other sites

Z vlastní­ zkuÄenosti - 2 jsou spolu, pak se něco posere a už spolu nejsou (chyba ve scriptu, GM rozvod, jeden z parteru byl smazaný, ...) a dí­tÄ zůstane : konkrétní­ pří­klad manželka umřela - byla smazáná a dí­tÄ zůstalo pouze manželovi. Manžel s vzal jinou a ona se stala nevlastní­ matkou dí­tÄte, proto skill o neztrácení­ expů funguje pouze pro manžela stejnÄ jako přivolaní­ a manželka si dí­tÄ přivolat nemůže. Taktéž tento manželský pár nemůže mí­t dalÄí­ dí­tÄ. Ale jestli zabijou - smažou dí­tÄ tak mohou adoptovat nové, které bude mí­t skilly pro oba z rodiÄu.

Link to comment
Share on other sites

Když se rozvedeÄ,dí­tÄ ti zustane na krku,ale nevim jestli mu funguje jeste ten skill...

já mÄl dí­tÄ a po rozvodu rodiÄů a následném kenikovÄ čistÄní­ postav mi zmizlo a bylo to odůvodnÄno tí­m, že než sirotek, tak nic :megalol:

rodix: Äak moje dÄcka budou vycepované až to hezké nebude :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest jirkan

Info nemam, adopci pro supernovice opravim co nejdriv, svatby SN povolovat nebudu. Staci pozadat GM (asi jen me...) a mit penize (1.5M).

Prosim prosim smutne koukam plati to porad? (ze za prislusnou cenu je mozna svatba dvou *novice a mit superbaby? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...