Jump to content
Reborn fórum

Fanarts&Fanfictons


Thror

Recommended Posts

Tak toto je ÄalÄí­ z topicov, Äo mi tu chýbal :) Na íşvod sem postnem dva obrázky:

macrosafiguresmall4wy.th.jpg macrosexilesmall3ty.th.jpg

budem sem postupne hádzaÂť Äalčie :) SnáÄ prispejíş aj ostatní­, mí´žme spraviÂť aj menčiu galériu :) (btw, ospravedlřujem sa za kvalitu papiera, robil som to v Äkole do zočita :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Sikula. Mas neco v barve nebo kresleny na pc? :)

bohužiaÂľ...v kreslení­ na pc som docela drevo :) a Äo sa farby týka...preferujem len čisto kresbu, ak už vyfarbovaÂť, tak len ceruzkou a použí­vaÂť rí´zne Ärafíşry a tak...sí­ce je mi jasné, že niektorí­ Âľudia považujíş čisto ceruzkou nakresleníş vec za nedokonÄeníş, ale mne sa to tak proste páči :)

Link to comment
Share on other sites

Kdybys radči Äel spát :angel_not:

VaÄe koÄka (i s tí­m jední­m poloslepým okem) určitě udÄlá křivou (kulatou?) Äáru plynulejÄí­ (rovnÄjÄí­? křivÄjÄí­?) než já, straÄnÄ se mi třese ruka :) A vůbec, já jsem varoval předem, že to je dÄs, bÄs a hrůza :)

Link to comment
Share on other sites

naše kočka nemá poloslěpý oko :angel_not: .. ale jak to tak vidí­m tak taky něco schválně nakreslí­m a bude to na téma guild a flame war..takže nejspí­š zprzněnina nějakejch flejmařů .. až se mi něgdy bude chtí­t... a spát pudu.. právě teď si jdu ospočinout na 3 hodiny :) pak si udělám sní­dani a sedám zas k PC a k RO :)

 

vlastně nemám čim skenovat takže naštěstí­ se tomu vyhnu:X:D

Link to comment
Share on other sites

Tohle jsou moje pokusy, už zveřejnÄné na czechru....

 

fanart15zj.th.jpgkartakopie3br.th.png

 

 

 

mne sa to paci :laughing1: .. ten styl je podobny ako GoblinArt len ten bol kusok farebnejsi :flirt:

 

edit: pre tych co nepoznaju mala ukazka:)

 

 

No Ellesi ;DD Já si to asi hodim zas do podpisu ;D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...