Jump to content
Reborn fórum

Fanarts&Fanfictons


Thror

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Moje dalsie comiksy, kedze su dlhsie, tak davam iba linky.

Nebijte ma za tu anglictinu :confused1: .

Nadvedzuju troska na seba az sa autor rozhybe, pribudnu dalsie diely.

Ale je mi blbe robit stvrty a piaty diel, ked este neviem, o com bude ten treti :P

 

http://i111.photobucket.com/albums/n159/Akrim13/ROFF2.png

http://i111.photobucket.com/albums/n159/Akrim13/lemon2.png

 

None Hope - Blacksmith lvl 70, luck 70, dex 70 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest Bruky

Jelikož teÄ probí­há na spřáteleném serveru soutÄž o nejlepÄí­ íşvodní­ plochu, tak vás tady obohatí­m o ty lepÄí­ kousky.

 

LaVo Odin 1

LaVo Odin 2

Quistis Odin

LodK Kiel

Deionarra

 

Je to jen výbÄr pro mÄ pÄti nejlepÄí­ch. OsobnÄ se mi teda obrázek od Deionarry hnusí­, ale jelikož dostává hodnÄ hlasů, byla by to Äkoda ho sem nedat :)

Link to comment
Share on other sites

Jelikož teÄ probí­há na spřáteleném serveru soutÄž o nejlepÄí­ íşvodní­ plochu, tak vás tady obohatí­m o ty lepÄí­ kousky.

Je to jen výbÄr pro mÄ pÄti nejlepÄí­ch. OsobnÄ se mi teda obrázek od Deionarry hnusí­, ale jelikož dostává hodnÄ hlasů, byla by to Äkoda ho sem nedat :devil2:

 

ot... V jednoduchosti je sila a me zrovna prijde ten dei nejhezci :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

ot... V jednoduchosti je sila a me zrovna prijde ten dei nejhezci :P

No mÄ ten obrázek niÄí­m nezaujal, neupoutal, prostě v sobě nemá tu správnou jiskru. Ale jak ří­kám, každému se lí­bí­ něco jiného. Já mám rád obrázky, které "vyprávÄjí­ pří­bÄh".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

toto som kreslila ked som sa nudila na intraku minuly rok (link je fischov nelakajte sa) :clap:

 

http://sweb.cz/Fisch.fuck/pristka.JPG

 

Ví´bec som sa nezÂľakla, dokonca sa mi to páči.

Je taká roztomilá, keÄ je vydesená, aspoř tak trocha vydesený výraz má.

Len tak Äalej :clap: , drží­m ti palce.

 

None Hope

Blacksmiht

 

PS - Äo ja by som dala za to, kresliÂť aspoř tak dobre ako ty...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

ten první­ se mi lí­bil nejví­c .. ty barvený mi přiÄly takový divný, pořád dobrej nadprůmÄr a je vidÄt že je to "kvalitni" či jak to lépe vystihnout .. a ta holka to sou autoportréty ? :) nechce mÄ nÄkdo seznámit O:-) jenom ze ji to sekne :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Kdyz ja se tak snazilaaaa TT_TT"

 

em... takhle asi ne... todle jsem nejdrive chtela pouzit, jako vymluvu, ale to bych si protirecila... todle je asi dvaceti-triceti minutovy sketch... fan-arty delat neumim a VIM to XD... Kreslit... no... snazim se, ale furt to nemam poradne v ruce... VIM to XD takze... budte hodni *^-^*

 

Jinak... Puvodne jsem chtela udelat fanart napr HW, ale nakonec mi do ruky padl GM... a k nesrovnalostem... Kreslila jsem to asi ze trech artu kvuli detailum, takze vim, ze tam budou... treba na nejakem byla ta taska pres rameno, na jinem zas ne... Mate to X_x

Budu z toho delat lineart a pak to snad a vybarvim, takze hlaste chyby... krom tech anatomickych (musim dokreslit poradne ten nos XD)... tech tam je asi mnoho, ale takhle hold kreslim XD

Jinak... toho pisma si nevsimejte O.o... to asi stejne vygumuju XD

 

Game Master

 

EDIT: kvality si nevsimejte... je to focene ^^"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...