Jump to content
Reborn fórum

Fanarts&Fanfictons


Thror

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Taky suge ^^ Malování­ pastelkama není­ zrovna moje silná stránka, takže ten nÄkdo aÂť je to kdo chce, má můj obdiv xP

 

A já tu mám pro zmÄnu request od naÄí­ drahé a milované At, že At? XD Respektive, ona zažádala sebe jako HW a to co stojí­ vedle, to berte jako podpis autorky Ä. 2 xD (Ä 1 je to vpravo, co kdosi přeÄetl jako Sklo 7, z Äehož jsem mÄla málem smrt x___X)

 

Takže Xolanovic rodinka xD

Link to comment
Share on other sites

Taky suge ^^ Malování­ pastelkama není­ zrovna moje silná stránka, takže ten nÄkdo aÂť je to kdo chce, má můj obdiv xP

 

A já tu mám pro zmÄnu request od naÄí­ drahé a milované At, že At? XD Respektive, ona zažádala sebe jako HW a to co stojí­ vedle, to berte jako podpis autorky Ä. 2 xD (Ä 1 je to vpravo, co kdosi přeÄetl jako Sklo 7, z Äehož jsem mÄla málem smrt x___X)

 

Takže Xolanovic rodinka xD

 

uz jsem chvalila vcera ^^... jinak... ta HW nebude brzo jen na obrazku... urcite! XDD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Já už jsem se vyjadřovala...ostatní­ nemají­ slov jak vidí­m :( Imouto, kawaii *hugs*

 

 

 

Rozhodla jsem se postupnÄ nemalovat vÄechny chary sweetkillů... přinejmenÄí­m jeden od každého hrají­cí­ho hráÄe... tak tady jsou první­ dva... každý mi zabral pár hodin a přestávek ve Äkole... tak snad se budou lí­bit :(

 

Belialka - jako stalker :)

 

Tohle nikdo neznáá... XDD ta liÄka je Kitsu, btw :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dalsi ne moc povedeny rozdelany art ^^... Tentokrat to byla rychlovka na prani... Dotycna si to snad jeste pamatuje ^^

 

Succubus ^^

 

 

Dokonaly ^^ Jak, jestli Jí si to pamatuju? XD Pokud ví­m, mÄl se zapamatování­m problém nÄkdo jiný :)

 

 

Po dlouhé dobÄ jsem si hrála s Photoshopem - kdyby nÄkdo znal můj DA flek, asi to už vidÄl (vysoce nepravdÄpodobné) - nicménÄ tady je menÄí­ pří­hoda na jedné známé mapÄ xD

Link to comment
Share on other sites

Dokonaly ^^ Jak, jestli Jí si to pamatuju? XD Pokud ví­m, mÄl se zapamatování­m problém nÄkdo jiný :)

Po dlouhé dobÄ jsem si hrála s Photoshopem - kdyby nÄkdo znal můj DA flek, asi to už vidÄl (vysoce nepravdÄpodobné) - nicménÄ tady je menÄí­ pří­hoda na jedné známé mapÄ xD

 

 

ja za to nemuuzuu ^^" mam v hlave moc infromaci a moje kapacita mozku je plna... potrebovala bych reinstal XD

 

jinak muj komentar uz znas XD...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

 

pekne, jen nevim, jestli to je porad k RO O_o nicmene nejhorsi na tom vsem je ten prouzkovany papir T_T...

 

ale prijde mi, ze to tu trochu upada, v teto sekci ^^ treba by se nekdo navnadil, kdyby se vyhlasila treba nejaka soutez nebo tak...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no, tak ozivit.. to by spis chtelo treba nejaky ten eventik nebo neco podobneho... vyhlasit nejakou soutez o fan-art nebo podobu rebornu a treba neco za to obrzet v RO... idkyz teda... nemam dobre napady xD

 

 

Ale jo! xD Treba Hat of the sun god x3 Valkyrie's helm xDD Nebo Neko mimi XD *zasni se* nebo tu draci hlavu xD nebo neco xD

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...