Jump to content
Reborn fórum

Homunculus


Silverine

Recommended Posts

taka doplnujuca otazka co sa tyka toho pravidla 1. Je zakázáno jakkoliv (pohyb, použí­vání­ skillů,...) ovládat postavu majitele homunkula pomocí­ LUA skriptů.

moze toto pravidlo nechtiac porusit clovek, ktory nevie co su to LUA skripty a pouziva iba tu AI(a jeho GUI) co je v reborn instalatore?

Nechtí­c asi ne, ono to je určitě nějak oÄetřené aby to neÄlo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

nazdar, mam filira , ale alch mi na nej nechce hazet poty, nevite proc ?

 

Pravidla pro homunculy:

1. Je zakázáno jakkoliv (pohyb, používání skillů,...) ovládat postavu majitele homunkula pomocí LUA skriptů.

 

 

EDIT: Jestli si myslel manuálně házet poty tak si zkontroluj zda daný pot máš v inventáři (ne vozíku) a zda používáš správný skill level

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Hi,

mohu nějak homunovi nastavit, aby útočil na monstra na které útoÄí (určitý) hráÄ z party? Tedy aby hráči pomohl. NÄkde jsem Äetla, že se to nastavit dá (homun friend list nebo tak), ale nevím už, jestli to byl Homunkulus S (Máte již nějaké zkušenosti? AI, typ, vývoj z normálního homuna. Je nějaké doporuÄení (typu H-S) pro určité Alch buildy?) a nebo jestli to jde i u normálních, ale tady na Rebornu to třeba není aktivováno/povoleno. Trochu jsem fórum proÄetla, ale žádnou zmínku jsem nenašla.

 

DÄkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Tedka mam jinej problem, nakonec sem si sehnal homuna i sam a dostal sem Filira, pak Lifku a pak mikenecne padl Amistr (Filira sem nechcel protoze se spatne expi a Lifka ma drahe zdradlo oproti ostatnim a ja sem stejne chcel Vanila nebo Amistra a Smistr se pri vice hodi na Homuna S nez vanil). No a problem mam stim, ze mi sam odsebe neutoci. Filir mi utocil a co ma kamoska Vanile tak ten ji taky utoci sam odsebe. S Lifkou sem to neskousel protoze jsem ji vubec nechtel a tak mne trapi, ze porad musim drzet alt a klikat pravym jak blazen jen aby mi ten homun vubec zautocil a chibi mi to ze on sam beha a zabiji co vidim. nejaky rady co stim?

Link to comment
Share on other sites

Tedka mam jinej problem, nakonec sem si sehnal homuna i sam a dostal sem Filira, pak Lifku a pak mikenecne padl Amistr (Filira sem nechcel protoze se spatne expi a Lifka ma drahe zdradlo oproti ostatnim a ja sem stejne chcel Vanila nebo Amistra a Smistr se pri vice hodi na Homuna S nez vanil). No a problem mam stim, ze mi sam odsebe neutoci. Filir mi utocil a co ma kamoska Vanile tak ten ji taky utoci sam odsebe. S Lifkou sem to neskousel protoze jsem ji vubec nechtel a tak mne trapi, ze porad musim drzet alt a klikat pravym jak blazen jen aby mi ten homun vubec zautocil a chibi mi to ze on sam beha a zabiji co vidim. nejaky rady co stim?

 

Zkus Alt+T (prepnuti z pasivniho do agresivniho modu)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...