Jump to content
Reborn fórum

icq vir...


k3dT

Recommended Posts

ok uz som sa docitala ze avast ho este nepozna a ze sa da zrusit pomocou bla bla bla ale co ked mam stary pocitac a win98 :) na tom ten program avenger ci ako sa vola (nechce sa mi otvarat znova tie stranky) nefunguje ide iba na win 2000 or XP...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no vcera som na ten odkaz klikla a ked som si stiahla avengera a spustila napisalo mi to hlasku ze funguje iba v 2000 alebo XP odklikla som ok a ono sa to vyplo...

 

ja si myslim ze mam pretoze mi potom icq asi 2x 3x padlo ed mi niekto pisal proste hodilo chybovu hlasku

Link to comment
Share on other sites

no vcera som na ten odkaz klikla a ked som si stiahla avengera a spustila napisalo mi to hlasku ze funguje iba v 2000 alebo XP odklikla som ok a ono sa to vyplo...

 

ja si myslim ze mam pretoze mi potom icq asi 2x 3x padlo ed mi niekto pisal proste hodilo chybovu hlasku

 

uz to vyresila ... smazala icq a dala si mirandu :):)

Link to comment
Share on other sites

No lol, to snad ani neni mozny... No Comment.. :)

tulpiku ja sem dotedka duveroval vsem svejm kamosum co mam v icq protoze nejsou zadny svine ze by me poslaly nejakej vir nebo neco takovyho tak sem se nebal a otevrel to, jako antivir mam jenom avg 7.0(ktery to nezjistil) protoze dotedka sem nemel ZADNY problemy s virama a stacilo me to a nepotrebuju aby si na me nekdo jako ty zvysoval svoje ego ze je nejak super zbehlej v PC a nic takovyho se mu nemuze stat

 

btw co ten virus vubec mel delat? ja sem nezjistil nic jinyho nez ze se sam rozeslal po icq lidem z myho CL dal nic jinyho s kompem se me nestalo

Edited by pogy
Link to comment
Share on other sites

tulpiku ja sem dotedka duveroval vsem svejm kamosum co mam v icq protoze nejsou zadny svine ze by me poslaly nejakej vir nebo neco takovyho tak sem se nebal a otevrel to, jako antivir mam jenom avg 7.0(ktery to nezjistil) protoze dotedka sem nemel ZADNY problemy s virama a stacilo me to a nepotrebuju aby si na me nekdo jako ty zvysoval svoje ego ze je nejak super zbehlej v PC a nic takovyho se mu nemuze stat

 

btw co ten virus vubec mel delat? ja sem nezjistil nic jinyho nez ze se sam rozeslal po icq lidem z myho CL dal nic jinyho s kompem se me nestalo

Ale zase to neber na sebe, ja sem to myslel obecne.

Kdysi jsem mel takovej nazor na tuhle vec, mozna se ti bude zdat prehnanej.

 

Clovek, kterej se neumi o svuj pocitac postarat tak, aby tam nemel svinstva, nema pravo za ten pocitac sedat.

Je to jako v aute, pokud nemas ridicak, nemas pravo to auto ridit..

To nebylo mireny na tebe, ale obecne..

 

Jo a jeste k tem kamosum a svinim :)

Pokud to beres takto, je to docela fajn uvaha, protoze presne na tomhle je ten cerv zalozenej.

A kdyz ti pride odkaz z binarkou, nemuzes ji prece otevirat.. Me teda jeste nikdo odkaz na binarku v zivote neposlal..

To jen tak mimochodem :) Neber to tak, ze si zvedam ego, jen ti vysvetluju jak to je.

Link to comment
Share on other sites

To je marný, většina lidí­ bude raději pořád hrát (nebo se jinak bavit) než by obětovala hodinku dvě a nastudovala něco o bezpečnosti pc připojeného k inetu.

 

Teprve až jim to nepůjde vůbec nebo jim někdo vykrade bankovní­ íşčet, tak teprve potom si seženou někoho kdo jim počí­tač zabezpečí­ a začnou trochu vážně brát jeho rady co a jak.

Link to comment
Share on other sites

Tak nam vir paradne zmutoval... ted vypada jako obrazek :) Maji ho i lidi co tvrdili ze nejsou tak hloupi aby se na to chytili :) (jo Pogy ty ho mas znova taky)

 

odkaz vypada +- takhle: http://il.tuijdnerionksadewin.com/images/fghj/lufa/34532.jpg

 

Ve skutecnosti to obrazek neni (je to exe skryty pres htaccess) a porad to po vas chce aby jste ho spustili. Ma ho tak 5x vic lidi nez tu prvni verzi :)

Link to comment
Share on other sites

jo tohle me dneska ve 12:50+- poslal spoluzak na icq a nic k tomu nenapsal tak sem na to ani neklikal a s timhle uz koncim s icq a du si dat mirandu nebo neco jinyho

 

edit: nainstaloval sem si Kerio personal firewall a misto icq pouzivam uz qip snad to pomuze

Edited by pogy
Link to comment
Share on other sites

Hnus, taky jsem ho dostal, ale nastesti jen par hodin pred reinstalem systemu. Problem byl v avastu a v tom, ze jsem to dostal od cloveka, kteremu absolutne verim :) No a pak jsem se divil, ze mi rezident scan na emaily bleje tisice odeslanych za hodinu. Btw, rozesila se to jen pres icq klienta, nebo i pres jeho alternativy?

Link to comment
Share on other sites

Uz mi to prislo taky (odkaz), ale jeste ze o tom vim odsud...viudel sem jeste jednu verzi podobny ty co postnul k3, ale uz ji nevim...

No Mozilla ani Firefox ten exe nespusti, takze v klidu, jinak by me tak nejak zajimalo: Kdo tady jede ve woknech pod adminem? Kdo pod Power User? Kdo pod obyc userem? (ja samozrejme obyc user) :P

Link to comment
Share on other sites

Tak se rozjizdi dalsi vlna :P Zprava uz ma text:

 

>> 17.10.2006 14:44:17 Busva napsal:

>> Look, a new office killer game. Go download and join the rest of us!

>> My nick there is Miril!

>> http://gq.quiqindeshkinmas.com/programs/lkncs/xior/msdfg.zip

 

Tak si dejte bacha a neklikejte na to. Odkaz jsem radsi trosku upravil.

 

Omfg! 10.10-20.10. sem byl v Egypte...

a to sem se jeste pri jejich dial-upu tesil,ze maji nainstalovaneho nejakeho icq klienta... :P

neduverovat net cafe... /wah

Edited by busva
Link to comment
Share on other sites

Aha ja myslel ze staci kliknout...Ukazte mi blbce kterej to stahnul a nainstaloval :)

 

tak napr. moje matka ... hlavne, ze jim porad rikam at nic nestahujou a nic neinstalujou ... fakt jak u blbejch ...

nakonec se mi ten vir dostal do takovy faze, ze se mi po par minutach vypinal sam pc s hlaskou, at ukoncim vsechny aplikace ze pc bude za minuty vypnut ...

 

a kdyz se vam behem GW pri bitce vypne pc, kvuli tohuhle tak to neni zrovna prijemna situace ...

takze warning :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...