Jump to content
Reborn fórum

Herní­ klient


Recommended Posts

Guest betr

Ahoj, mam dotaz udelal sem vse co jste tu zatim psaly a je pravda ze tu chybu s dll. souborem uz mi to nehazi akorat mi hra jde jen do ty doby nez ji vypnu ( to mi delalo i predtim) jakmile hru vypnu tak sem skoncil a jediny co muzu udelat je nahrat RO znovu abych mohl zase dokud hru nevypnu hrat... nevite co s tim ??(mam Win 7 jen informativne) predem dekuju :megalol:

Presneji definuj co se stane. Popr. si nech poradit pres irc/icq/...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Presneji definuj co se stane. Popr. si nech poradit pres irc/icq/...

 

Nestane se nic ... kdyz to pustim pres reexe tak se nic nestane , kdyz to pustim pres patcher tak mi nabehne patcher se slovy "zadne nove patche.muzes spustit hru" a kdyz dam spustit hru... patcher zmizi a nic :megalol:

 

jo a ikona reexe je jina (vizualne) nez predtim jako kdyz odmazu nejaky dulezity soubor bez kteryho hra nepujde(to sice asi k nicemu neposlouzi ale proc to sem nenapsat kdyz uz stejne nvm co s tim):in_love:

 

proste hra mi jde jen v dobe od nahrani hry do doby nez hru vypnu (bohuzel pro me nemuzu zustat online porad:))

Edited by Khalien
Link to comment
Share on other sites

máÄ ve složce s ragnarokem soubor reborn.grf? Jestli ne tak zapni patcher, prostřední­ tlaÄí­tko - nastavení­, prostřední­ záložka - řeÄení­ problémů, resetovat patche.

(PřesnÄ to se mi stává když Äachruju s grfkama a zapomenu tam nechat reborn.grf)

Jeslti ho tam máÄ tak bych zkusil znovu stáhnout clienta (možná se ti něco nestáhno, něco buglo, včichni přece známe windows :megalol:)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

A dival ses pres task manager, jestli ti bezi proces reexe, nebo jestli se pri tom tvym spousteni aspon na okamzik spusti?

Jeste zkus nainstalovat RO mimo program files, nejlip treba na flashku a spustit odtamtud.

Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ bych doporučil mrknout do setup.exe ... jestli tam nemáÄ zaÄkrtnutou grafárnu a rozliÄení­ hry, tak je to jasné. Taky jsem s tí­m mÄl občas problém.

 

Grafarnu sem sice nastavenou mel a rozliseni 1366... ale je to bezezmeny ikdyz to dam na default nebo na minimum ... asi me nezbyde nic jinyho nez to neustale instalovat dokola :megalol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest rodix-

Zdravim,zacinam hrat Ragnarok. Stahl jsem si to CZechRo ten pack,ale chtel bych jit hrat na reborn. Slo by to nejak prepsat? neco jako realmlist?:) nebo musis stahovat znovu cely reborn pack? Tnx :)

Czechro a Reborn sa u vela ludi nemaju moc v laske. Jeden je aegis, druhy je eathena. Odporucam ti stiahnut cely reborn klient...predides mnozstvu problemov a komplikacii :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Doporucuju vsem opatchovat RO pres Reborn.exe. Potrebuju ozkouset, jestli i po opatchovani pojede hra vsem dal bez problemu.

PS: Pokud to budete ignorovat, muze se v pristich dnech stat, ze uz jinak nez s opatchovanym klientem hrat nepujde.

 

Diky.

Link to comment
Share on other sites

Doporucuju vsem opatchovat RO pres Reborn.exe. Potrebuju ozkouset, jestli i po opatchovani pojede hra vsem dal bez problemu.

PS: Pokud to budete ignorovat, muze se v pristich dnech stat, ze uz jinak nez s opatchovanym klientem hrat nepujde.

 

Diky.

Kenny a od kdy to nepujde, ja jsem totiz na navsteve a nejde mi opatchovat. pac nemam pristup jako admin compu? abych si jeste zahral vubec.Tak jestli muzu poprosit 1,9 uz budu doma:)

Link to comment
Share on other sites

Jde jen o odzkouseni. Nevadi pokud to ted nemuzes ozkouset. Jde mi jen o to aby to vyzkouselo co nejvic lidi, aby se objevili pripadny problemy s tim updatem co jsem udelal a nemuselo se to resit az to vratit uz nepujde.

Link to comment
Share on other sites

Jde jen o odzkouseni. Nevadi pokud to ted nemuzes ozkouset. Jde mi jen o to aby to vyzkouselo co nejvic lidi, aby se objevili pripadny problemy s tim updatem co jsem udelal a nemuselo se to resit az to vratit uz nepujde.

Mame testovat neco konkretniho?

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkusil spustit Reborn.exe vyhodilo mi to chybové hlášení s neplatným voláním v core.dll a hra už nejde žádným způsobem zpustit! Takže stahuji znova klienta z webu :listen:

 

Edit: reset patchů pomohl zpustit hru, přesto ale preventivně stáhnu znovu a zkusím přeinstalovat!

Edited by Mars
Link to comment
Share on other sites

Tak jsem stahnul noveho klienta ze stránek reborn.cz a Reborn.exe tam není­ vubec obsažen. Hru spouÄtí­m přes Patcher.exe a patche stahuji přes Opatchuj-RO.exe, jaký je tedy ten správný postup? AktuálnÄ mi vÄe funguje v pořádku, rád bych ale předeÄel pří­padným problémům :)

Link to comment
Share on other sites

Jej, moje chyba... samozrejme hra se spousti pres Patcher.exe... to ze ma nekdo soubor Reborn.exe je chyba... to je stara, jiz nepouzivana verze patcheru. Doporucuju temhle hracum stahnout hru znova z nasich stranek. A starou slozku smazat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...