Jump to content
Reborn fórum

Herní­ klient


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na www.reborn.cz jsem se v sekci Instalace hry snažil stáhnout kompletní­ soubory a...

odkaz první­ ( z tohoto odkazu ) mi po povolení­ certifikátu a zaÄátku stahování­ nahlásil že je to nedostupné/neexistují­cí­!

odkaz druhý ( Mirror ) mi překvapivÄ rychle stáhl soubor na instalaci, který když jsem spustil, zaÄal spokojenÄ instalovat.. až nahlásil chybu, že je soubor poÄkozen a zavřelo se to... nainstalovalo to jen složku BGM a neíşplnou AI ...

 

Obávám se, že něco je ÄpatnÄ ... :)

Link to comment
Share on other sites

Na www.reborn.cz jsem se v sekci Instalace hry snažil stáhnout kompletní­ soubory a...

odkaz první­ ( z tohoto odkazu ) mi po povolení­ certifikátu a zaÄátku stahování­ nahlásil že je to nedostupné/neexistují­cí­!

odkaz druhý ( Mirror ) mi překvapivÄ rychle stáhl soubor na instalaci, který když jsem spustil, zaÄal spokojenÄ instalovat.. až nahlásil chybu, že je soubor poÄkozen a zavřelo se to... nainstalovalo to jen složku BGM a neíşplnou AI ...

 

Obávám se, že něco je ÄpatnÄ ... :)

A zkouÄel si to ví­cekrát nebo jenom jednou ? S jiným prohlí­žeÄem nebo v jinou dobu ? Skus třeba to pomůže :)

Link to comment
Share on other sites

odkaz Ä. 2 ovÄřeno.. nefunkÄní­ nainstaluje jen BGM a AI složky, ke vÄemu prázdné ( obÄ )

odkaz Äí­slo jedna teÄ sosám...

 

nemám Mozillu takže jen přes Internet Explorer...

 

Nejví­c mÄ Ätve že to nemůžů přenést ani přes fleÄku protože sdata.grf se mi na ni nevleze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vyzkousejte exe ze vcerejska:

 

http://server.reborn.cz/reexe_081224.zip

 

PS: promazte si adresar data a dejte tam jen ty 2 soubory z archivu. Taky tam je upravenej dinput.dll (aka mouse freedom), kterej by uz nemel shazovat klienta ve vistach (neovereno). Pro jistotu si zalohujte svuj mouse freedom. Pro ozkouseni musite vypnout spustenej RO_MF.exe, jinak vam dinput.dll nebude fungovat.

 

EDIT: tak dinput.dll shazuje, ikdyz ne tak casto. Proto na vistach pouzivejte tu exe verzi

 

Diky :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj :) Kvuli nejakym zmenam v paketech u petu bude treba updatnout exe a server. Tady davam na otestovani novy exe (opet bacha co mate v adresari data, nechte tam jen ty dva soubory z archivu):

http://dupeto.cz/~kingkoca/reexe.zip (obsahuje uz nove trade okno)

Momentalne tam naleznete chybu pri odebirani vybavy a vraceni peta do vejce - vybava se v inventari neukaze, vejce pribyvaji po dvou apod. Klient spatne ukazuje data. Na serveru je ale vsecko v poradku a relog zminenou chybu resi. Tahle chyba je zpusobena prave zmenou komunikace a pri updatu serveru uz to bude v poradku, jen pro zmenu tuto chybu budou vykazovat vsechna starsi exe. Pokud byste do zitrka nasli v novem exe jinou vaznejsi chybu, tak se update pozdrzi, neni to nutnost.

 

Dalsi vec: S novou epizodou a pribyvajicimi predmety se oficialni databaze dostala do konfliktu s nasi (ID nekterych predmetu, muzete to videt v db napriklad na predmetu rum - oficialne jeho misto nahradil Immature Acorn). Proto se se zitrejsim restartem presune pres 70 nasich cusom predmetu do volneho rozsahu IDcek. Konkretne jde o predmety 12345 - 12428. Znamena to pro vas, ze se zitrejsim restartem bude treba opatchovat klienta, jinak vam budou custom predmety shazovat hru. Behem zitrka dopoledne do hry umistim NPC, ktery bude celou nedeli a pondeli v intervalech jedny hodiny hlasit (GM broadcast) o nutnosti update klienta. Restart je planovanej na zitrek odpoledne, mezi 13. a 17. hodinou. Spis bych to videl kolem ty jedny, ale muze se to zpozdit, pokud do toho neco prijde.

Link to comment
Share on other sites

Myslim ze se to resilo v tomhle topicu asi na treti strane, mam stejny problem ted takze si muzu vybrat mezi praktickou nehratelnosti dualu nebo nepritomnosti skillu v skill oknu. (A nebo muzu menit grf pokazde kdyz budu potrebovat rozkliknout joby nebo zmenit BM :) )

 

stejný problém :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Myslim ze se to resilo v tomhle topicu asi na treti strane, mam stejny problem ted takze si muzu vybrat mezi praktickou nehratelnosti dualu nebo nepritomnosti skillu v skill oknu. (A nebo muzu menit grf pokazde kdyz budu potrebovat rozkliknout joby nebo zmenit BM :devil2: )
Jo aha, na tohle sem už dávno zapomnÄl. To nový exe u mÄ nemÄlo vliv, sekalo se to před ní­m i po nÄm.

Tak asi jedinÄ stáhnout a zkusit se v tom trochu poÄÂťourat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hola hej :shifty:

 

Kdo budete chtit, muzete tahat novyho klienta, je to tady: https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/r..._2009-03-03.exe

a kontrolni soucet tady: https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/r..._2009-03-03.md5

(vy co pouzivate firefox 3, tak si prectete tu chybovou hlasku driv nez sem budete psat ze to nejde. Ve skutecnosti se vas jen firefox pta, jestli chcete povolit certifikat. Protoze je to zabezpeceny pripojeni, certifikat samozrejme povolte)

Diky jirkanovi za hosting.

 

Kdybyste chteli jen patcher, tak tady: http://server.reborn.cz/Reborn-Patcher_2009-03-03.exe

a kontrolni soucet tady: http://server.reborn.cz/Reborn-Patcher_2009-03-03.md5

 

Kdo byste chtel jen samotny grf + exe, tak to je tady: http://server.reborn.cz/reb_new_grf.zip

a verze s osekanejma efektama plosnych kouzel a asury: http://server.reborn.cz/reb_new_grf_eff.zip

Link to comment
Share on other sites

odkaz Ä. 2 ovÄřeno.. nefunkÄní­ nainstaluje jen BGM a AI složky, ke vÄemu prázdné ( obÄ )

odkaz Äí­slo jedna teÄ sosám...

 

nemám Mozillu takže jen přes Internet Explorer...

 

Nejví­c mÄ Ätve že to nemůžů přenést ani přes fleÄku protože sdata.grf se mi na ni nevleze :devil2:

 

To chce vetsi flesku :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Peace. Neví­m kde bych se stí­m mohl obrátit tak to pí­Äu sem. - snad to nebude off topic :)

 

Mám problém s hrou a nemám tuÄení­ Äí­m to může být. Vždycky kdyý jsme ve hře tak sem mi hra trha a Äí­m ví­c hráÄů na ní­ je tí­m sou seky delÄí­ a častějÄí­ :).

 

Kompem to být nemůže, páÄ sem vklidu rozjel i 3 íşÄty na PC, který je 10x horÄí­. Net mam taky v poho nebo aspoř v jiných mmorpg se mÄ nic netrhá. jedinÄ co mÄ napadá jsou visty, ale nevim proÄ by to ty dÄlaly.

 

Předem dí­ky za odpovÄd. :)

 

 

Pardon za chyby. Pí­Äu to z postele jednou rukou xD

Edited by Kel
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest jirkan
Jirkane, mohl jsi do toho Reborn baliku hodit jeste mousefreedom.. docela by se to siklo ;D

To musi Koca, s tim ja nic nemam spolecneho :)

Link to comment
Share on other sites

Bry vecer :) Pri brouzdani netem jsem nasel novou, znacne vylepsenou verzi souboru dinput.dll (Ted se to jmenuje ROext). V novym provedeni to umi krome klasickyho vyjizdeni z okna i par super veci. Nastavuje se to v souboru dinput.ini. Nektery veci jsou opravdu uzitecny:

 

1) WindowLock - Pokud hrajete ve fullscreenu a stve vas kdyz zmacknete ALT+Tab, tak blika obrazovka, tohle vam roztahne okno (musite hrat v okne) pres celou obrazovku, budete videt jen hlavni panel s nabidkou start. Uz zadny blikani obrazovky

 

2) KeyRemap - Castecna nahrada za battlemode s par funkcemi navic. Pracuje s listou zkratek. Normalne mate otevrenou sadu 1, ale se stiskem klavesy CTRL se aktivuje druha, s ALTem treti. Takhle muzete mackat napr CTRL+F3 a neni to to samy, co F3. Protoze CTRL+F3 vam bere zkratku z druhy sady, F3 z prvni. (ALT+F4 uz neukoncuje hru, prave kvuli teto funkci). Pro ty z vas, kteri nemate radi battlemode, ale chteli byste vice zkratek, je to skvela moznost. Dalsi funkce jsou:

- Break (Pause) + F10-F12 funguji jako F6-F9 nasledujici sady

- Prostredni a dve dalsi tlacitka mysi funguji jako F3-F5 nasledujici sady (potrebuje mit zapnuty Mouse Freedom)

- Funkce F12 se presunula na Shift+Esc

- Funkce F10/F11 se presunula na Alt+Insert/Delete

- Funkce Alt+F4 se presunula na Alt+PrintScreen

 

3) CodePage - Podpora Unicode kodove stranky (toto nastaveni v ini souboru nemente radeji). Znamena to, ze budete moci psat ceske znaky (screen)

 

4) AutoFreeCPU Mela by byt vylepsena podpora vice spustenych klientu, dual by mel fungovat lip.

 

 

Stahujte zde: http://server.reborn.cz/dinput.zip

Staci kdyz obsah rozbalite do adresare se hrou (tam, kde mate reexe.exe). Pred tim radeji vypnete ostatni typy mouse freedom.

Z prvniho testovani to vypadalo stabilne i na Windows Vista. Nevylucujeme ale, ze to bude padat. Snad se vam budou novy funkce libit :) Pro jistotu si zalohujte ale vase puvodni Mouse Freedom, nemame jistotu ze to je naprosto spolehlivy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...