Jump to content
Reborn fórum

Gunslinger


Jammore

Recommended Posts

a to bude na zbrane doj rucne ci ne ? a este kde by sa to dalo expit ?

vsechny zbrane u guna jsou obourucni. Nenapsal jsi jake jedes skilly doporucuji do 15-35 metaly, 35-75 gea, za predpokladu ze by jsi mel desperado 75-85 zenorc, nebo muzes expit na sealech, HO, bathorky, stingy. Doporucuji si udelat endow, jelikoz gun nema elementarni munici jako archer.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ano to npc tam je.. ale nic nedela.. kliknu ze chci treba jeden "zasobnik" a nic. uvidim potom. treba se nademnou usmiri)

Zkus mit u sebe 500 naboju a 500 zeny a jit za nim s tim ze chces jeden zasobik :] zbytek je uz jenom o nasobilce

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest White Sniper
tak na wiky toho je malo a je to nekopletni:P

 

 

Byl jsem u roznch gild FF , Lemoni, RNR, DA, Body Legion- u posledni gildy jsem byl max pred hradem pac nejakej zapometlivej clovek nekoupil licenci -takze jsem odesel:D

 

Byla tu gilda Bloody Legion :)

Já jsem tu licenci koupil.. ale jedno GMko ji zapomnelo pridat. :) kdybys pockal par minut, tak jsme koupili dalsi od Ellianny a mel bys GW :)

Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Sak ja jsem tu 2. den... jen jsem mu to vysvetlil. Na reborn se nedostanu, tak jsem to udelal prostrednictvim forka :)

A aby jste si o me nemysleli, ze neumim ani objednat licenci :)

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Tak to ja ete neumim :)

Ale stejne bych to neudelal prez PM. Jeste by si nekdo myslel, ze neumim objednat licenci :) tak sjem to vyvratil ! :)

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

Tak to ja ete neumim :)

Ale stejne bych to neudelal prez PM. Jeste by si nekdo myslel, ze neumim objednat licenci :) tak sjem to vyvratil ! :)

predtim to byla guilda... jedna z bambilionu ted uz vime ze ten kdo nekoupil licenci jsi ty ;)

MLCETI ZLATO!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Co si myslí­te o tutom buildu - vÄe je základ, equip nemám jeÄtÄ vymyÄlenej:

GUNSLINGER - Rifle

 

STR: 20+4

VIT: 1+1

AGI: 69+1

INT: 8+2

DEX: 77+9

LUK: 84+9

 

Lever Action Rifle +50 crit

 

bez boostu a se dvema Lunaticama v Rifle by mel mit 81 crit coz predpokladam vytahnu equipem na 99 EDIT: s Äí­mž bych potřeboval poradit od nÄkoho kdo má s crit charama už nějaké zkuÄenosti *

ASPD 160 s berserkem - to je min nez bych si pral, uvidim kolik napocitam equip na + crit a mozna prehazet neco do AGI

 

Je to takovej hogofogo pokus :) ale hraju vetsinou single a nechci se spolehat na cizi skilly. Dualovani se mi prici, takze mi jde o single guna s 99 crit.

 

Co vy na to pane Karfí­k.

 

 

* Předpokládám, že assasiní­ equip je mi k niÄemu, spí­Ä bych to vidÄl na crit Smithe, jestli tu nÄkdo má, co za equip se hodí­ k tomu, dostat se do highCrit hodnot. Dí­ky

 

EDIT2: Kdyz sem tak zbezne projel DB, nevite jestli Drosera C v Lever Action funguje? reps. jestli sou GSkovo utoky taky LongRanged - ze scriptu to nevyctu a abych je nenakoupil a nebyly jenom pro hunta - diky za info.

 

EDIT:

 

Tak to je přesnÄ to co sem potřeboval slyÄet (Äí­st) :) dí­ky moc, du se vyplakat do kouta a zamyslet se nad sebou a pak možná zkusim něco z tvých rad na testu abych nestrávil pří­Ätí­ století­ expení­m kraviny :) DÄkuju.

Edited by Zaxx
Link to comment
Share on other sites

co takhle to první­ domyslet i s eq a zarovnat staty... jinak tu rovnou můžeÄ napsat "co myslí­te o tom, že si udÄlám gunslinera?"

 

No spí­Ä sem Äekal že mi třeba nÄkdo poradí­ i ohlednÄ toho equipu - ale i pálkovací­ post je post, Äí­slo pod obrázkem ti to zvedne, to je fakt.

Edited by Zaxx
Link to comment
Share on other sites

 

zakladni rady:

1. nedelej si crit guna. je to opravdu slaby char, budes se spis trapit. i kdyz si vemes archera a guna, das jim srovnatelny equip, rovnaky element a vemes nvm kuprikladu na geo, tak ten archer porad udela vetsi dmg. jedine dva duvody proc hrat guna tak aby to byl opravdu gun a ne jen takovy archer s lepsim skinem jdou:

a) full burst [pvp nebo stringy only]

b) a to predevsim: desperado, coz je pro me osobne nejlepsi gunuv skill s kterym se da i vyborne expit

critama nikdy nevytahnes ani jen srovnatelny dmg, ale kdyz na nich trvas tak:

 

2. aspd je dulezitejsi nez critical velkou [kdyz ne majoritni] cast dmg zpusobis normalnima ranama a ne kritikalem, pokud ovsem nechces expit na high def potvorach typu zelvy, sleepri a spol [ale myslim ze na ne jsou precejen lepsi jine chary], proto ber crity ne jako nutnost, ale jako bonus navic ktery se pokusis zuzitkovat. stejne bych ale luk stahnul o dobrych 20-30, mozna i 40 bodu a ziskane stat pointy prerozdelil do agi a predevsim dex kterou mas zalostne malou a pritom je to primarni zdroj tveho dmg. jako crit stat build si predstavuju neco jako toto [s agi+ bless]:

Str 1 +14, Agi 93 + 24, Vit 2+1, Int 9+12, Dex 97 +33, Luk 30 + 7

proste pointa je ta ze ty kriticke rany musis davat predevsim rychle a silne:) to co ti bude chybet na luku, nazenen radsi equipem.

 

3. kazis si zbran, kdyz uz si chces prznit zbran tim ze do ni nacpes critove karty a ne karty na dmg, tak vyuzij radsi drosery [ano funguji, netestoval jsem to sice, ale nevidim jediny duvod proc by fungovat nemeli, moje roguna s nima beha bezne], jsou mnohem lepsi. a kdyby i nefungovali, tak soldier skeleton je 9% jistych za kazdych okolnosti.

 

4. ostatni crit equip. morrigane set je porad vyborny a je fuk jestli sin, smith nebo gun. cepice, acesorka a plast ti dohromady prida 19% crit a 11 luk, nehlede k bonusum na atk, co ale nevyuzijes je ta str z nej. daji se pouzit i alternativy s tema bych to videl takhle:

hlava: sunflower hairpin [5%]

zbran: 2x drosera [30%, pokud trvas na puske i kdyz pistole maji lepsi aspd tak si pricti 50%]

plast: chung E card [v +7 plasti je to 7%]

acesorka: critical ringy [5+5%]

armor: asi porcelko, rozhodne bych tam crity necpal, stejne tak boty budou lepsi na HP/SP, prinejhorsim agi [fricco shoes]

100% crit by to melo dat i s tema skeleton soldierama [pocitam muj navrh na 30 luk]. jeste se da ale premyslet o tom ze do pusky narves paper karty [2x20% vetsi dmg kritikalem] ale ty se blbe schaneji, musel by si si pockat nebo to huntit, coz je o nervy.

 

5. nezapomen na bod cislo 1 :), navic plati ze pistole>pusky, hunter>gunslinger bez desperada a skilly>crit.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Pokud chce tak nutne obchazet Def a vit def....a chces i nutne pusky:

 

Piercing Shot-kdz si vems dvouslot pusku a narves tam 20% karty na dmg mas to cca 1600-1800 na zasah za pouhých 15 sp

(+- elementy s fire na geo to samozrejme bude 2x tolik atd)

 

-vyhody : pokud budes mit hodne agi a dex de dosahnout i instant nebo skoro instant( u tebe spis) jako u MS:)

a muzes i normal strilet:) celkem hodne pusek bostuje i aspd a muzes to klidne nakombinovat i s madnesem kdyz chces ale na to potrebujes trosku skusenosti:)

 

nevyhody: pokud uz agi aspd tak muzes byt rychlejsi s pitolema 50% na 2 nasobny vystrel a Tripl akcion muze a je rychlejsi a ucnejsi nez DS(zadnej cast a s 190aspd i delay) ikdyz musis pak nahodit mince+pokud to delas pres gatling dostanes i masivni bosty do aspd a dmg a mince jsou za 1-2 sekundy z5 nahozene tzn je lepsi si vzit pistole a gatling + rife vetev po adjust na flee pri despu na vlacky

 

tzn budes Dex/agi build agi od 86 do 96 dex na max nebo 96-99 a vem si k tomu pistole nebo FB (a s tim de i skvele expit )nebo oboji i to de... zbytek statu dej do int a drobecek i do vit na zaokrouhleni hp xD

 

Otzaka je na co toho guna vubec chces? Spis ti doporucuju si udelat na testu par kombinaci i s eq a vyskouset to:)

Link to comment
Share on other sites

Pokud chce tak nutne obchazet Def a vit def....a chces i nutne pusky:

Nechci nutne obchazet Def a vit def - spí­Ä sem vycházel z toho, že když jsou puÄky s crit + 50 že tí­m možná bylo myÄleno, že Gun by mohl bejt v shooting pohledu k Huntovi to, co je v blade pohledu ass k rougovi. A navic ke crit charům tí­hnu a přitom se mi ass nelí­bí­ :)

 

Otzaka je na co toho guna vubec chces? Spis ti doporucuju si udelat na testu par kombinaci i s eq a vyskouset to:)

Chci ho hlavnÄ na MVP - hraju málo a chodim spí­Ä poexpit a pokecat než že bych nějak aktivnÄ ÄaÄkoval na GW (vÄem GW ÄaÄkům se omlouvám :) myslí­m to v klidu)

Tohle asi stopro udÄlám, páÄ už ho mám troÄku rozhejbanýho, ale je fakt, že hraju tak málo, že odexpit nějakou sr...ku na 80lvl a zjistit že je tak na stří­lení­ poporingů bloody bulletama se mi nechce :)

 

Dí­ky za tipy, vyzkoučim i toho gatlinga, to mÄ celkem zají­má.

Link to comment
Share on other sites

zkus si na testu crit build, ale nezapomen si otestovat i desperado build. dej tomu full dex, mrte vit, neco str a trosicku agi [na aspd delay ze stringu], zkus si s tim vlackovat a snad zjistis co je neucinnejsi gunuv skill. jak jsem napsal vyse, pro me osobne je to jediny duvod proc jet guna. a kdyz si to otestujes, zhodnotis a napises sem postrehy, tak budu jen rad. treba obevis jiny build ktery je efektivnejsi :)

Link to comment
Share on other sites

... zhodnotis a napises sem postrehy, tak budu jen rad. treba obevis jiny build ktery je efektivnejsi :D

Ok dobra, navnadil si mne :) Lepsi nez brouzdat s merchem po kaktusech a zdraht pred hunter-flykama - prijemne zpestreni.

BTW Desperada mam rozjetyho z dob pred velkou pauzou (moji paouzou hrani RAGNAROKU) a je fakt ze se hraje skvele, ale na testu to budu moct proverit v high-lvl sférách.

A zkuÄenost sem postnu, aÂť si know-how nesyslim pod polÄtářem :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...