Jump to content
Reborn fórum

Novice - Equip


Draxlith

Recommended Posts

Devine Protection of Angel skutecne existuje na kRO. Na eathene existuje taky.

 

dava:

 

+20 MDEF

 

Pokud NENI equipnuta zadna z nasledujicich veci: Angel Guard[1], Second Advent of Angel[1], Novice Manteau[1], Angel Kiss[1] dava i:

 

900 HP

100 SP

2% sance ze se na hrace vykouzli Assumptio lvl 1

 

(pouze pro novice, od lvl 40+, 4 def, 1 slot)

12556[/snapback]

 

Kde se to na rebornu da sehnat? V RedornDB jsem to nasel ale v dropu to nema nic. Nejaky NPC? Slouct to z jinych itemu?

Pripada mi ze je to MustHave kazdyho SN chce li byt neco platnej.

 

edit: prolez jsem NPC ze svn 4004 ale neni to tam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Devine Protection of Angel skutecne existuje na kRO. Na eathene existuje taky.....
ja vim ze tyto veci jsou v DB jak uz jsme psal v jinem postu ( docela me bavi stourat se v DB a nachazet tyhle zajimavosti )

 

Me spise slo o toho 2nd class novice .... pokud to ale neni custom uprava tak bych ho chtel videt :D, (predstava sacri novice s 5k HP max :))

 

 

Edit:

Pripada mi ze je to MustHave kazdyho SN chce li byt neco platnej.

Muzu s klidem rict ze to neni nutnost pro SN ten si vystaci i se zakladnim equipem :) (i kdyz je pravda, ze pred [ /omg ]em tu byla spousta veci, ktere mohl nosit a nebyli mu urcene ... to myslim ted uz u vetsiny z nich nejde )

Link to comment
Share on other sites

a co takto gift boxy... na serveru z ktereho jsem utekl se poradali ruzne akce... nebo i bylo kolo stesti ktere dalo nahodny item ze hry (za 2 emperia 1 gift box, nebo za 12 OBB gift box 2 lvl)... porad jsou sic treba minimalni sance jak se k vecem dostat, ale to uz neovlivni hraci, ale prizpusobilost a ochota adminu

Link to comment
Share on other sites

a co takto gift boxy... na serveru z ktereho jsem utekl se poradali ruzne akce... nebo i bylo kolo stesti ktere dalo nahodny item ze hry (za 2 emperia 1 gift box, nebo za 12 OBB gift box 2 lvl)... porad jsou sic treba minimalni sance jak se k vecem dostat, ale to uz neovlivni hraci, ale prizpusobilost a ochota adminu

12750[/snapback]

zklamu te, ale ja v tomhle ochotu nevidim. spis opijeni nebo uplaceni hracu rohlikem namocenym v rumu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
podle me nej vybava ktera je ete relativne levna je koupit si v lighthauzenu equip vse je slotove (krome hatky) a treba manteu dava 10% odolnost proti normalu a boty +5% hp  :wub:

16356[/snapback]

Njn, ale problém je v tom, že pokud jedeÄ Dex/Int build, tak potřebujeÄ Rodu a Willow, abys mÄl dost SPÄek, nebo nějakou jinou (jestli existuje) na SPÄka. No Novice Hat [1] se huntí­ celkem blbÄ. Ikdyž vyhuntit takovou SS kartu, nebo dokonce whispera je asi o nÄÄem jiným :wub:

Link to comment
Share on other sites

Njn, ale problém je v tom, že pokud jedeÄ Dex/Int build, tak potřebujeÄ Rodu a Willow, abys mÄl dost SPÄek, nebo nějakou jinou (jestli existuje) na SPÄka. No Novice Hat [1] se huntí­ celkem blbÄ. Ikdyž vyhuntit takovou SS kartu, nebo dokonce whispera je asi o nÄÄem jiným :wub:

16364[/snapback]

 

Na spÄka je eÄte dobré Quve+Lude card kombo, obe síş do accesory...

Link to comment
Share on other sites

Z osobni zkusenosti se mi zda nejlepsi maxovat SP ....protoze tech nema SN nikdy dost. Pred [ /omg ]em jsem za GW vychlastal vic nez za priesta jak WP tak BP(i kdyz dost dlouho jsem pouzival Honey dokud jsem ho mel dostatek :)).

16654[/snapback]

Njn, ale zkus si to teÄka v ostrým provozu. Chlastat za nÄj jeden pot za druhým :) No aspoř mí­sto WP může mí­t heal.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

wim ze to sem nepa a nejsem si jistej esi to tu nekde nebylo... ale jak dat dex 150?

vychazi mi: 99+10 OE+10bless+10 (tim si nejsem jist) IC+3 aoa+2rocker neco+4 quad. dex rod+8 2x zerom glove (tim si taky nejsem jist esi je muze nosit)... a ty zbyvajici +4? nejsem si jist esi ma SN nake bonusy dodex...

Link to comment
Share on other sites

99+5 dex + 4 (dorpse v rodce) + 6 (za 2 zeromy v clipech) + 10 Bless + 10 za Owls Eye + 13 dex za IC = 99 + 48

 

SN hat +1 ke vsem statum a rockera do armoru .... 99 + 50 (mozna 51 s IC)

 

Edit: AoA novice nemuze stejne jako Gloves

Edit2: rocker dava 1 dex pokud vim

Link to comment
Share on other sites

a co takhle k tomu pripocitat i jidlo? takz mozny battle chant :bye:)

28584[/snapback]

Jop o jidle vim ale ja jsem to psal ciste z equipu. Jinak bych rozhodne nahradil rockera a dropse za jidlo :P precejenom je to rozdil 1100 HP :cool:( pupa + 4 fabre)

Link to comment
Share on other sites

Jop o jidle vim ale ja jsem to psal ciste z equipu. Jinak bych rozhodne nahradil rockera a dropse za jidlo :) precejenom je to rozdil 1100 HP :)( pupa + 4 fabre)

28587[/snapback]

 

No jo ale problem je ze ja uz kdyz mam treba hul 4x fabre ze Peltaka nezabiju najednou :) ... musim mit tu hul pro Supernovice :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Je sice hezky chtit u SN luk jenze si musis uvedomit ze je DEX je jedinej stat kterej SN muze dat na 150 .. tim padem byl nikdo nehraj nic jinyho nez archera, protoze by daval nejevtsi dmg jednou ranou. (i bez DS by ta dmg byla hodne vysoka) navic mam tuseni ze nektere skilly od 1st classu jdou pouzivat i s lukem, aby je mohl pouzivat rouge s intimidate.

 

edit:int/dex SN by asi lidi hrali ale nemeli by moc duvodu hrat agi /str, kdyz by agi /dex byl silnej si a jeste na dalku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...