Jump to content
Reborn fórum

Sraz Brno - 2.12


Ifka

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Ashitaka

Hmm co je to za den? (sobota?) :D

Nejspis budu mit hokej ... A stejne bych tam jel asi jen kvuli mexicky skupince (oni vedi :D ) a par dalsim lidem (fejk a spol :) ) To si radsi pockam az zas dorazite do ty mexicky :D

Link to comment
Share on other sites

Sem myslel že na dalÄí­m srazu už koneÄnÄ budu a zase mám práci. Tak třeba pří­ÄtÄ se trefí­ do volnýho dne :D

 

takova Äkoda sem se tÄčil na nové staréznámé tváře

Link to comment
Share on other sites

Fajn, sice 21 je docela pajzl. Ale co uz :D

 

 

drakar byl horÄí­ a to tam bylo kotel lidí­

a to že se to nelí­bý tobÄ to neznamena že to musí­ být Äpatné

Link to comment
Share on other sites

to porad neva... byla jsi tam nekdy? :D je tam asi tak 4x vic mista dve patra .. vice sedacek mega bar ... ruleta sipky xD dole je disco :D

 

2 Patra? Ve hruhym patre sou 4 zidle a jedna sedacka co ja vim..

A zase 4x vic mista tam neni, je tam plno hernich automatu, ruleta, dostihy, rekl bych ze je to mozna i mensi co se tyce mista na sezeni.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

edit: Hmm a těch 80 lidí­, z kterejch podle nicku znám Qewu, Reload AO, Rivvyl a Oggiho? Určitě strašná zábava :/

Že by si na mě taky někdo pamatoval? :)

to porad neva... byla jsi tam nekdy? :) je tam asi tak 4x vic mista dve patra .. vice sedacek mega bar ... ruleta sipky xD dole je disco :)

Aspoň někdo vypadá spokojeně :)

 

 

Prozatimní­ seznam:

10) Kurosaki Ichigo, Pecoslav, Qewa, Shipo, Laila Rurouni, Zoldak21, Zombie, Uherak, Prcka, LodK

20) Keruack, Wolf 4D, Absorb, Wade, Liborac, ReloadAO, Mision, Quistis, Rivvil, Fraya

30) Yuna, Chris, Gedzitka, Ertai, k33p, Z-Champ, Robeqe, Resident Evil, Wiki, Sir Crocodile

40) Aria, Myjuška, Oggi, Spl!te, Jamamoto, Iblis, Vlad, M Luke, Kalis3k, Destroyer

50) Nestea, Tidus, Mitar, Rogi, MiKy, kamarádka Mision :), Enterprase, Montik, Yukista, Skopi

60) Překvapení­, Pan tajemný, Fisch, Fejk, Tulpik, Kaplan, Const, Golda, Frost, ensi

63) Xardas, Kenny, Iscar

 

...pří­padné chyby prosí­m omluvte a ohlašte

Edited by Qewa
Link to comment
Share on other sites

Neprijedu. Ja vas znam - vy byste se me snazili ozrat v cele s Mithem a Iscarem. Navic je to pro me daleko + bych se urcite nekde ztratil. Snad nekdy jindy az bude neco bud v Usti nebo v Praze.

To by me zajimalo kdo ti prozradil nas tajny plan !! Kdo mluvil? hm? :) Jeste je cas te prekecat a neboj budu se o to snazit :)

Link to comment
Share on other sites

_Signature:

CzechRo je matka Rebornu. Moc dÄtí­ v pubertÄ nemá rádo své rodiÄe a vidí­ na nich jen chyby. Proto vám nikomu nezazlí­vám, že CzechRo pomlouváte._

nepomlouvám ale každej má možnos volby nehledÄ na to jak se občas taky pomlouvá reborn.. jinak jako gellana řikal něco o tom že prej tam klidnÄ pojede hned druhej den po kalbÄ pří­mo z mostu.. já to ale neudÄlám :)

Link to comment
Share on other sites

_Signature:

CzechRo je matka Rebornu. Moc dÄtí­ v pubertÄ nemá rádo své rodiÄe a vidí­ na nich jen chyby. Proto vám nikomu nezazlí­vám, že CzechRo pomlouváte._

nepomlouvám ale každej má možnos volby nehledÄ na to jak se občas taky pomlouvá reborn.. jinak jako gellana řikal něco o tom že prej tam klidnÄ pojede hned druhej den po kalbÄ pří­mo z mostu.. já to ale neudÄlám :)

Me se ta signatura nahodou libi... a plne sni souhlasim... ja na Czechru nikdy treba nehral takze nemuzu ani pomlouvat :)

Link to comment
Share on other sites

jinak jako gellana řikal něco o tom že prej tam klidnÄ pojede hned druhej den po kalbÄ pří­mo z mostu.. já to ale neudÄlám :)
No a teÄ jak to bylo ve skuteÄnosti .. řikal sem, že mi nevadí­ hned druhej den nÄkam jet, ale jelikož to je czro sraz + pár lidí­ z rebornu, který stejnÄ neznám, tak nejedu.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...