Jump to content
Reborn fórum

Ninja - Buildy


mkadlec

Recommended Posts

Záleží­ jestli to bude jen na házení­ nebo házení­ + shadow vÄtev. Pokud jen házení­ tak str dex agi vit int, popř přehodit prioritu dex a agi. Pokud kombo tak str dex vit int- nemas throw zeny tak je ti agi nanic...

 

U ninjy vit? Na co? A u házecí­ho agi omfg?

Link to comment
Share on other sites

No já mÄl dojem, že sí­la long-ranged íştoku závisí­ na DEXteritÄ, asi je to u nindži jinak..

A taky sem mÄl dojem, že AGI zvedá attack speed, asi je to u tohoto charu taky jinak. :D

 

Já ví­m Segnale, že si tÄ zabije jakejkoliv Creator a vaÄe vÄeobecný hláÄky typu: "VIT? Na co?!" sou dost mimo, pokud nemáÄ VIT máÄ stun, silence... Takovej stun je svinÄ - žádný nebo témÄř nulový redukce, vÄechno tÄ ukouÄe raz dva.

Link to comment
Share on other sites

Ninjovi, aspoř tomu házecí­mu je agi vcelku nanic, háže dost rychle a pokud se nemýlí­m, tak agi neovlivřuje rychlost házení­ kunaí­, shurikenů etc... a že flee? Na co? DyÂť na dálku uhází­Ä moba ani k tobÄ nedojde, takže je třeba jen namaxovat ten atk a to dex a str.

Edited by Sh4d0w
Link to comment
Share on other sites

U ninjy vit? Na co? A u házecí­ho agi omfg?

 

Vit na smrdÄní­ v pvp a taky na omezení­ instantů od monster, popří­padÄ vÄtÄí­ poÄet HP na killing strike :D TuÄí­m, že jeden z házecí­ch skillů je ovlivnÄn aspd a naví­c flee se hodí­...

 

ÂŤulpí­ku rozdí­l např. mezi hunterem a throw ninjou je v tom, že ninja nemá luk ale melee zbrař kterou ovlivřuje ví­c str než dex, dex je zas na cast time. Naví­c pokud člověk staví­ hybrida tak určitě pro shadow slash se ta str hodí­.

Link to comment
Share on other sites

Vit na smrdÄní­ v pvp a taky na omezení­ instantů od monster, popří­padÄ vÄtÄí­ poÄet HP na killing strike :) TuÄí­m, že jeden z házecí­ch skillů je ovlivnÄn aspd a naví­c flee se hodí­...

 

ÂŤulpí­ku rozdí­l např. mezi hunterem a throw ninjou je v tom, že ninja nemá luk ale melee zbrař kterou ovlivřuje ví­c str než dex, dex je zas na cast time. Naví­c pokud člověk staví­ hybrida tak určitě pro shadow slash se ta str hodí­.

 

On se ptal na házecí­ho ninju... ne na final strike build. Ale chápej, podle mÄ je ta vit fakt zbyteÄná, už že je to "házecí­" ninja, tak je asi ranged, tí­m pádem se mu moc mobů na tÄlo nedostane. A kterej teda z tÄch házecí­ch je ovlivnÄnej aspd? Já to už zkouÄel na testu nejdří­v s 99 agi a pak s 10 agi, ale nějak sem v tom nepoznal rozdí­l. S ninjou se moc v pvp smrdÄt nedá, max tak na wizzny bez thary :D

 

Já ví­m Segnale, že si tÄ zabije jakejkoliv Creator a vaÄe vÄeobecný hláÄky typu: "VIT? Na co?!" sou dost mimo, pokud nemáÄ VIT máÄ stun, silence... Takovej stun je svinÄ - žádný nebo témÄř nulový redukce, vÄechno tÄ ukouÄe raz dva

 

Tyhle kecy si nechej do GW topicu laskavÄ, tady na to asi nebude nikdo zvÄdavej, btw, tvoje demo sem myslim přežil o.O :)

Edited by Sh4d0w
Link to comment
Share on other sites

Dost ste mi pomohli, ani sem necekal ze se tu to tak rozproudi. Jinak s tim jestli pure hazece nebo nejaky to kombo se shadow sem si rikal, ze kdyz namaxuju hazeci skilly, tak mi i tak zbyde celkem dost bodiku tak by se nejaky mohli narvat do shadow vetve. Mimoto asi nepojedu vubec throw zeny pac mi to na PvM prijde jako vyhozeny prachy a v PvP smrdet nebudu. A jelikoz teda hlavni staty na hazece i na shadow sou str a dex tak v tom nevidim problem.

Edited by Khamul
Link to comment
Share on other sites

ninjovi staci 1 int a ninja mastery (ways of the blade) na 5, s throw kunai a vvvs zbrani muze klidne na geose cca na lvl 3x (a to jsem mel ninju jen s +-10 dex, ways of the blade lvl3, throw kunai lvl5 a vvvs damascus)

 

u final strikoveho ninji se nemusite bat nechat dex 9 (jen je to trosku drahsi expit (jenom kunaie))

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Jedna vÄc... agi a luk na 1 nedáÄ zároveř, budeÄ mezi to muset rozdÄlit nÄkolik bodů na základní­m hexagramu. A imho bude lepÄí­ str equip mí­sto dex equipu. Naví­c je vÄtčinou zbyteÄnost dávat jakýkoli stat na 99 pokud tí­m nezí­skáÄ bonus. Btw. pve myslí­Ä player vs emperium?

Link to comment
Share on other sites

Jedna vÄc... agi a luk na 1 nedáÄ zároveř, budeÄ mezi to muset rozdÄlit nÄkolik bodů na základní­m hexagramu. A imho bude lepÄí­ str equip mí­sto dex equipu. Naví­c je vÄtčinou zbyteÄnost dávat jakýkoli stat na 99 pokud tí­m nezí­skáÄ bonus. Btw. pve myslí­Ä player vs emperium?

a jo na to agi/luk sem zapomnel (spletl jsem si to s advanced class)

pozdeji upravim i equip

a pve: player vs environment (vlastne to samy co pvm (player vs monster))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Prosí­m vás, na Äem závisí­ DMG final striku a v jakém asi rozmezí­ se pohybuje? A taky jak je to s tí­m throw shuriken, throw kunai a throw huuma shuriken? Zavisí­ to jako long ranged íştoky na dex nebo se to u ninjy poÄí­tá ze str? Předem dÄkuji za jistÄ vyÄerpávají­cí­ odpovÄdi :(

Link to comment
Share on other sites

Prosí­m vás, na Äem závisí­ DMG final striku a v jakém asi rozmezí­ se pohybuje? A taky jak je to s tí­m throw shuriken, throw kunai a throw huuma shuriken? Zavisí­ to jako long ranged íştoky na dex nebo se to u ninjy poÄí­tá ze str? Předem dÄkuji za jistÄ vyÄerpávají­cí­ odpovÄdi :(

 

DMG final striku závisí­ na str, respektive atk a momentální­ho poÄtu HP ninji a ovlivřují­ ho racial/size/element karty, mÄl by i element zbranÄ. Throwing skilly ninji se váží­ na equipnutou zbrař tedy se dá ří­ct jistá podobnost s assasinem a throw venom knife... melee zbrař v ruce-> atk ovlivřuje hlavnÄ str, dex jen ÄásteÄnÄ jako u jiných melee postav. Tedy dex má pro throw skilly prakticky "jen" hit/cast time využití­. Když už jsme u toho tak nÄkteré throw skilly mají­ instantní­ hit a neovlivřuje je hit vůbec. DMG final striku se může pohybovat řádovÄ i v desetitisí­cí­ch v pvm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Ahoj! Postnu sem svuj "for fun" build hybridna mezi hazecim a shadow ninjou...

Staty pocitane bez boostu (jen soul), protoze se potloukam sam a s idealnim equipem.

 

STR 99+11

AGI 79+11

VIT 19+1

INT 14+10

DEX 41+4

LUK 6+4

 

Equip: Hot-blooded headband

Evil/Angel wing ears

Ninja suit + Shinobi sash combo

Muffler s Dragon Fly

Boots s Chonchonem

Slotted ring se smokiem

 

Skills: Dagger Throwing Practise 10 (8)

Throw Shuriken 8 (10)

Throw kunai 5

Throw huuma shuriken 5

Flip tatami 1

Shadow leap 5

Vanishing slash 5

Shadow slash 5

Ways of the blade 5

Soul 5

Cicada skin shedding 5

Illusionary shadow 10

 

Jen porad nevim, ktery z tech dvou prvnich skillu dam na 8 ... DTP asi ovlivnuje atk

vsech throw skillu ze? ... jestli jo tak DTP 10 ...

 

Pozn: V ruce drzi Huuma shuriken beneki => zapocitano -2 dex a -1 agi

Edited by Jawor
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kdo ma prosim nejake zkusenosti s Final Strike ninjou? Premyslel jsem, udelat pure PvM build a to STR a VIT 99. Hodil sem to pak do kalkulacky a na ragnasimu mi z ni vyletely neuveritelne cisla (napr male valkyrii bych udajne dal jednou ranou s jakz takz eq a full HP - cca 9k za 1,7M dmg). Tudiz bych se chtel poptat, jaky dmg tak final strike ma?

Link to comment
Share on other sites

Kdo ma prosim nejake zkusenosti s Final Strike ninjou? Premyslel jsem, udelat pure PvM build a to STR a VIT 99. Hodil sem to pak do kalkulacky a na ragnasimu mi z ni vyletely neuveritelne cisla (napr male valkyrii bych udajne dal jednou ranou s jakz takz eq a full HP - cca 9k za 1,7M dmg). Tudiz bych se chtel poptat, jaky dmg tak final strike ma?

Hmm zla kalkulacka. Doddler ukazuje 12k (bez equipu), co je podla mna tak priblizne realne cislo. A popravde tiez som sa kedysi zamyslal nad tymto buildom, ale nejak mi z toho vyslo, ze bez tao gunka karty to asi nema nejaky extra vyznam...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...