Jump to content
Reborn fórum

Ninja - Buildy


mkadlec

Recommended Posts

de to expit pres slash....jen musis mit sp regen a treba i ninja combo....ja tak likvidoval gea 4K crit 2 rany a je dole a kunaje se hodi terba jen skill na 1 uplne vsude a skoro proti cemukoliv a navic trefis prakticky cokoliv a kohokoliv fakt i na 1 to v pvp hodne muze pomoct a na zacatcich s expem

Link to comment
Share on other sites

MÄl bych stejný dotaz jako Heliodor... to tady važnÄ nikdo neví­? :)

Myslí­te že se dá shadow build (cca 100str, 90vit, 40dex) expit čiste přes final a shadow slash nebo je lepči mí­t Throw Kunai. Dí­ky

testovano cca pred mesicem na testu: cikada se vyhodnocuje prvni a nasledne by se mel odecitat mirror. ovsem priznavam ze jsem se mohl splest.

 

aktualne na to nemam moc casu, takze si to overovat nebudu. osobne jsem se beztak rozhodl vyradit mirror z buildu a zaradit misto nej huuma shurikeny kvuli variabilite do pvp. pokud tam budes strasit porad jen s 1-2ma skillama, tak se lidi casem nauci te vyndavat, nebo te to proste omrzi.

Link to comment
Share on other sites

testoval jsem to zas....plati to -funguje dohromady jak sjem rekl

aha, tak to jo, muze byt.

ale opakuju, do buildu mi mirror nevesel, a myslim ze pro nej neni misto v zadnem smysluplnem buildu. ne ze by to byl skill nejak spatny, nebo nepotrebny jako slow poison, ale proste se mi zda ze ninja ma kam ty body rozdelit ucelneji a vyhodneji. i kdyz ja jsem uchyl do throw/shadow hybridu, tak je to na tom znat :beg:

Link to comment
Share on other sites

Taky momentalne jedu throw/shadow ninju... muzu se zeptat jak planujes staty + eq?

Ja bych to videl tak na max str, vit neco dex a int. Do eq kombo odin + vali + vidar pak nejakou kartovanou dyku (asi main guache nebo gladius). Accesary a capka bych rekl ze jsou celkem jasny.

Link to comment
Share on other sites

Taky momentalne jedu throw/shadow ninju... muzu se zeptat jak planujes staty + eq?

Ja bych to videl tak na max str, vit neco dex a int. Do eq kombo odin + vali + vidar pak nejakou kartovanou dyku (asi main guache nebo gladius). Accesary a capka bych rekl ze jsou celkem jasny.

hunty, exp, nebo pvp?

jinak equip je u me: ninja suit s porceliem [pvp marc], shinobi sash do komba [v dobrem kissu throw kunai za 0sp], shackles+BSB [alternativa botky na HP/SP+vesper core/ring of muscle, do pvp hiding clip], fousy, str kafra dollka/marioneta [do pvp alice+maskarada]. shield samozrejme redukcni a plast podle chuti, zrejme raydric nebo valis, pripadne pro majetne giant whisper. jako zbran muzes vzit okartovany gladius/IP/grimtooth nebo okartovany morning star shuriken [s vyssi dex].

 

v pvm je neuzivanejsi skill throw kunai [na kasach to pekne leze, staci ti tahac, stringy+kiss, navic kunaie prenasi i efekt ice picku, tak se s tim da zablbnout vsude tam kam si dokazes dotahnout stringy], v pvp zase slash/FS/huuma shuriken [jsem zjistil ze lexovanej shuriken je mnohdy jistejsi, bezpecnejsi a levnejsi nez FS :)]

 

no a staty vazne neprehanet, neni treba. staci neco jako str 90+, vit+-75, dex +-75, par bodiku dle chuti do agi/int [int na SP, agi zase na hazeni ze stringu, do obou staci neco do 20ti], presne to zalezi na tvych zamerech s tim charem a na chuti. ale vazne bych to neprehanel s tou str.

 

...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
myslí­ že vÄude u ninjy a expandedů obecnÄ + SN pí­Äe, že tyto postavy nejsou urÄené uplným zaÄáteÄní­kům, ale když je nÄkdo ..., tak je nÄkdo ...

tak ninja se snadno expi a s tema cyfarama se nad nim nekdo mozna slituje

Link to comment
Share on other sites

Caw hele on je novej patch na to ze kdyz si udelam ninpou training (Ways of the blade) na 10 tak si uz nemuzu udelat ty nej kouzla?? Ja jen ze na wiki je napsano ze jo a tak sem to udelal a vono to nejde...nevite proc??

Link to comment
Share on other sites

Caw hele on je novej patch na to ze kdyz si udelam ninpou training (Ways of the blade) na 10 tak si uz nemuzu udelat ty nej kouzla?? Ja jen ze na wiki je napsano ze jo a tak sem to udelal a vono to nejde...nevite proc??

na kamaitachi, raging fire dragon a falling frozen krystal ti nestaci jen training ale i prereq (crimson fire blossom + formation, Lightening spear, hidden water, windblade+lightning strike of neco )

mas i ty prerekvizity?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mam otazku, vyplati se vubec invetsovat do Illusionary Shadow ? kdyz mam cikadu a tatami ? ja ze bych ty usetreny body investoval treba do ninja mastery na sp regen :P popr bych si vytahl huumu

dik :)

ja resil podobne dilema a zvolil jsem huumu.

Link to comment
Share on other sites

ja mam skilly nakonec takhle:

 

Throwing Mastery Level 8

Throw Shuriken Level 5

Throw Kunai Level 5

Reverse Tatami Level 1

Mist Slash Level 5

Shadow Jump Level 5

Shadow Slash Level 5

Cast-off Ciceda Shell Level 5

Illusionary Shadow Level 10

Ninpou Training Level 5

Soul Level 5

Final Strike Level 10

 

ted jen proto hledam vhodny rozlozeni statu.. kdyby ste meli nekdo radu piste :)

Link to comment
Share on other sites

Throwing Mastery Level 7(proc 8? zbytecne....)

Throw Shuriken Level 5(ok)

Throw Kunai Level 5(tady bych to nechal nebo dal za 4 -s tim si vystcis pokud planujes ninja combo ikdyz za 5 mas acca 1/3 vysi vydz pri 900sp+)

Reverse Tatami Level 1(ok)

Mist Slash Level 5(ok)

Shadow Jump Level 5(ok)

Shadow Slash Level 5(ok)

Cast-off Ciceda Shell Level 5(ok)

Illusionary Shadow Level 10( kdyz tak uz na 9...jedine co zí­skas na 10 je 20 sekund navic...k nicemu protoze cast a kryti je na 9 i 10 stejne)

Ninpou Training Level 7-10( 5 je MALO!!! tzn idelne asi 8 a kuanje na 4 pak to jak sjem to tu napasal vychazi presne na 70 p.sp regen by mel byt 40 na 99levlu)

Soul Level 5(ok)

Final Strike Level 10(ok)

 

 

Btw jetli ses to ty koho jsem potkal a planujes to vyssi flee a hazeni tak ano ilusionary uz ma nejaky vyznam.(kdyz te netrefi ilusioanry ti to neveme vydrzi dlouho nikam te neodpikne a de dat i pres cicadu(uz odpinkne ale mas 2 uhnuti k dobru na miste) a nezere ke jak cicada:)

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Asi myslis Shadow ninju:) Taijutsu tomu nikdo moc nerika protoze vicemene de a nejde o boj na blizko:D

Ja osobne tomu rikam historický ninja :D pac to vrha surikeny kunaje boda ze stinu nejde to trefit dela to zmatek v nepratelskych radach a az na fs je to prakticky to co delali ninjove:)

 

 

A odpoved mame:) Treba Tenten chan:) primarne str sekundarne agi tercialne vit a pak malinko int a dex:) Skily jsem prakticky napsal uz vys:)

 

Kam s tim muzu? No pokud mas vybavu kamkoliv:) I v zakladu muzes expit skoro vsude..

Zmeny? nic zasadniho:D

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

DÄkuji Alulim, ale moc jsem se toho nedozvěděla =))

 

Šlo mi o to expení­, mÄ se zdálo že není­ moc praktickej. Ten delay po házení­ byl vražednej...

 

Zkusim ho schválnÄ obléct a podí­vat se jak to s ní­m je...už jsem ho dvakrát svlí­kla a odstavila.

Link to comment
Share on other sites

No expeni...

 

Asi nejcastej to delam takhle...novice v zakladu nastavim na str agi a dex...dex vitahnu na 16-18 tzn asi lvl 9(to udelas s huntama v novic zone)

pak vemu priesta horkotezko zabiju prvniho wolfa a jak mas surikeny je to pohoda. Pak samozrejme kunaje vzhledem k tomu ze nikdy nemisnou muzes rovnou na gea:)

 

Ty prodlevy po hazeni asi myslis u kunaju:) to by mela byt vzdy 1sekunda coz de - hlavne ze zacatku (porad rychlejsi a silnejsi nez kdybys to delala magii :laughing1:)

Kazdopadne to de hezky zredukovat stingama(idelne s hodne int) ve folow -ja to treba v moskovii jeste doplnuji o dancku takze jedine co te limituje je pocet kunaju.

(s hodne str nevyuzijes ani ab pokud mas na mosk 1 kudlu/hummu)

 

No jak vytahnes str a doplnis int dex tak jedu na agi:) a na zaver vit ... pokud mas agi mas slusne aspd jako zbrane na exp se moc hummy proto nehodi a idelni jsou +7 trislot gladiusy treba s hydrama na lidi a surikenama + endow se moc pekne expi v moskovii 3 staci si dat jednou za 30 minut avak/popripade hodit berserkr a nahodit endow a pravidlene si chodit pro ab. tohle taky muzes delat v new worldu nebo chodit na anoliany (staci kudla endow(sage)a bard- priest neni povinej:D kuanje- tzn nepotrebujes endow nebo surikeny+endow-tady saurikeny moc nedoporucuji.)

 

V new worldu a na geach to nejcasteji kombinuju se slashem bud mas kudlu se skorpionama nebo vyplusovanou ohnivou hummu s hummou davas asi 4-5k max(a treba dorazis kunajem) Ja si udelal vybavu do new worldu na ty male zenelene potvurky tam davam slahe za 7-8k bez blesu 6.5-7.5k takze 2slahe a konec nebo je probodam surikenama cca 1100-1500 na hod zalezi jake pouzivas a eq to same o dmg plati v mosk 3 akurat slahe jsou od 5-7.5 ta nejak

 

V torchu tezsich lokacich se neviplati brat sebou suporty(bard dnacerka ) pokud nemas nekho do party idelne priesta takze jen nahodis bosty a des -surikeny ti setri spoustu sp a slahe pouzivam vedsinou na vic nepratel najednou nebo kdyz neni pohodlne byt z hidu venku-treba srsni(nebo co to je) v new wordlu.

 

S vysim levlem taky muzes tahat valacky vseho mozneho a nemozneho mas flee ilusionary cicadu...je fakt ze to musis trochu umet ale je to pohoda. Pokud mas hp co utahne kasy...volba je jasna stingy do kempu zbran s hodne velkym atakem popripade primo delana na kasy + water kunaje a de se na vec :rolleyes:

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Na vysim levlu ses defakto omezena jen vybavou...trefi/odpikne te maloco diky relativne vysoke agi a eq mas dost flee, mas minimalni prodlevy po slashy . Kunajema surikenama trefis cokoliv s bostama a eq to same plati o slashy(cca na 90%) +obejdes def. Pokud mas icepik -tak jeho efekt,atak se prenasi na surikeny/kuanje- idealni na hunteni gn atd.

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

No já už ho mám 77 asi, ještě jsem to teda nezkoušela, ale jsem spíš pro old school style, tzn. za zadkem max priest...expit ještě další suporty nemám čas ani chuť =) Což už je ovšem můj problém :)

 

Přiznám se nepokrytě, že se mi líbí ninja vzhledově i skilové a mrzí mě, že je takovej podružnej =(

 

Každopádně díky za ten popis, to se může hodit každému =)

Edited by Leela
Link to comment
Share on other sites

Staci ty stingy a priest pro rychlej exp:) sp regen ma koneckoncu ninja uplne skvelej:) Sgingy urcite nevyuzijes jen na ninjovy:) jak ses vysi levl muzes treba that potvory nekomu v New worldu-adventka to zabiji 10k na ranu moc dlouho neustoji ale ty ses v klidu idelne se smokacem(pet i karta):)

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...