Jump to content
Reborn fórum

Najemni system


Mitheress

Recommended Posts

Takze , prenajal som si dom , dynamic program , zabudol som si tam ale dat pri prenajme tool dealera , ten program ma moznost upgradu tak sa chcem spytat ako tam dostanem toho tooldealera , pripadne aj ine sluzby

 

dalsia vec, v alberte to uklada memo do vody ... neda sa tam pohnut

 

prijal by som keby sa na postel dalo aspon posadit , chcel by som zmenit interier svojho domu (nieco na sposob NPC ktore by predavalo nabytok )

 

+ 2 poschodie by tiez nebolo na zahodenie , v izbach by mohli byt truhly s uloznym priestorom (nieco ako kafra )

 

domovna kapra (neviem ci tam je nevsymol som si)

Edited by Morbidus One
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest betr

Mohly by se otevrit nove domecky ? Zjistil jsem ze mi ten muj (nejhorsi barabizna v ro :)) nekdo zabral (zrejme jsem zapomnel obnovit najem) a urcite nejsem sam kdo postada mistecko domova .. ehm .. knizky s dukazni listinou :)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Realitak Kuba - jizne od prontera square.

Jedinej realitak - nejvic Ucek .. domecky maj k uspechum opravdu hodne blizko :/

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
co se Ti nelibi? myslis, ze Jakubicek a realitak Kuba maji neco spolecneho (krome jmena) :)

To je snad soucasti evil planu, ne ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To ví­m.. ale jde mi o to, že skoro každý tu má svého warpovací­ho priesta, takže pak ztrácí­ ukládání­ v domÄ smysl, jelikož stejnÄ musí­ na námÄstí­, kde má uloženo on.

 

Při deseti Älenech už by to bylo vcelku OK, ale tÄch 5 je třeba pro 20 Älenou guildu fakt málo...

Link to comment
Share on other sites

Je pravda, že warpeři můžou klidnÄ zůstavat před domem.

 

Ale hodilo by se to také kvůli Alianci. Když se nÄkam spolu vyráží­ (aÂť na GW, či kamkoliv jinam), dost by to usnadnilo. Pak by nebylo potřeba zvyÄovat poÄet Älenů, ale možnost nastavení­ mí­sto hráÄe guildu (či partu).

Link to comment
Share on other sites

A co tak spravit nejake luxusnejsie domceky pre gildy? Napriklad trosku vacsie, s viac miestnostami alebo tak? :listen:

 

EDIT: A samozrejme drahsie :)

 

 

No guild domecky by mely bejt primo hrady. Ale je pravda ze ne kazda guidla dosanhne na hrad. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
A co tak spravit nejake luxusnejsie domceky pre gildy? Napriklad trosku vacsie, s viac miestnostami alebo tak? :)

Bojim se ze bez podpory kontejneru (nebo alespon no_decay mapflagu) to nema moc sanci na uspech.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
To nechapu co to ma spolecneho ze statickou upravou map, ale asi jsem promeskal neco :)

Nemluvim o staticke uprave, mluvim o tom, co v UO (ze ktere ses naprosto evidentne inspiroval) dela z domku domky, a to jsou kontejnery, do kterych se da davat bordel, nebo alespon moznost nechat veci na zemi a ty nezmizi (dejme tomu minimalisticka, IMHO i realizovatelna varianta, ze alespon nezmizi v dobe mezi restarty))

Link to comment
Share on other sites

Nemluvim o staticke uprave, mluvim o tom, co v UO (ze ktere ses naprosto evidentne inspiroval) dela z domku domky, a to jsou kontejnery, do kterych se da davat bordel, nebo alespon moznost nechat veci na zemi a ty nezmizi (dejme tomu minimalisticka, IMHO i realizovatelna varianta, ze alespon nezmizi v dobe mezi restarty))

Tak to je naproste vyloucene v RO :) Uz vidim ty hrabose jak sbiraji kazdy nesmysl :) Myslim, ze zajem je spis o upravy interieru tak aby byly do jiste miry logicke, pouzitelne a pekne :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Tak to je naproste vyloucene v RO :) Uz vidim ty hrabose jak sbiraji kazdy nesmysl :) Myslim, ze zajem je spis o upravy interieru tak aby byly do jiste miry logicke, pouzitelne a pekne :)

Kontejnery jasne :) na to ani neni podpora v protokolu. ale ten non-decay flag... bordel by to nenadelalo protoze to "uklidi" restart, na druhou stranu je to pro hrace celkem i pozitivni, jen z toho co delam kovani, vareni, prehazovani spousty blbosti...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
hoj chci se zeptat kdyz mam pronajatej dum a mam nastavenej "Dynamic rent" jak si muzu menit moznosti v dome jako kafru kapru a tak ?? dik :)

 

 

Na Wiki je krasne popsano vse, jdi do "Systemu a herni mechaniky" a najdi si najemni system. Uz jen z prikazu v domku !help krasne zjistis prikazy tam. Cele to tu vypisovat netreba, hezky si pocti.

 

Jinak, co se tyce balicku ( hlavne upragu v domcich ), na tom se jeste pracuje, tak vydrzte :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...