Jump to content
Reborn fórum

Najemni system


Mitheress

Recommended Posts

Ahojky, chci se zeptat, da se nějak rychle nÄkde zjistit které domky jsou volné? Nebo to musí­m prostě vÄecko obejí­t? Jo, eÄtÄ něco, ve kterých mÄstech jsou ? :mellow:

Edited by weruu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahojky, chci se zeptat, da se nějak rychle nÄkde zjistit které domky jsou volné? Nebo to musí­m prostě vÄecko obejí­t? Jo, eÄtÄ něco, ve kterých mÄstech jsou ? :D

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?map=pr...mp;script=12908 a http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?npc=se...p;iname=vyveska

 

edit: pokud by te zajimalo info k domeckum: http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:najemni_system

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Já mám také dotaz:) Už kolik mÄsí­ců mám domek, vystří­daly se v nÄm mnohokrát vÄechny důkazní­ listiny až na jednu, tu k panenkám. Je jen v nějakých domcí­ch a musí­m si najmout jiný nebo...? :D

Link to comment
Share on other sites

Já mám také dotaz:) Už kolik mÄsí­ců mám domek, vystří­daly se v nÄm mnohokrát vÄechny důkazní­ listiny až na jednu, tu k panenkám. Je jen v nějakých domcí­ch a musí­m si najmout jiný nebo...? ;)

 

Odhaduji ze se dukazni listiny generuji nahodne, mne spis mrzi ze se mi dost casto stava ze zadkou knihu nenajdu i dva dny po sobe :D

Link to comment
Share on other sites

Já mám také dotaz:) Už kolik mÄsí­ců mám domek, vystří­daly se v nÄm mnohokrát vÄechny důkazní­ listiny až na jednu, tu k panenkám. Je jen v nějakých domcí­ch a musí­m si najmout jiný nebo...? :D

Myslim ze tato listina se ve hre vubec nevyskytuje. V db nema obrazek, viz: http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=s...isort=printname a dle CP se nikdy zadna neprodala. Nekde bude asi spatne nastavena promenna, jelikoz tato listina ma nejvyssi id (zeby klasicka chyba +-1).

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Vim ze ve hre se vyskuje, nebo vyskytovala, kamarad mi rikal ze uz mel i cest ji pouzit, ale ucko nema, asi mu chybela nejaka panenka

Screenshot, or it didn't happen. Mal som niekolko mesiacov 3 domceky, kopu listin som predal a este ich vyse stovku mam, ale [Jako dite] som nevidel.

Link to comment
Share on other sites

Nepridam, protoze duvod je ten, ze chcete listiny a ne bydleni :unsure:

 

No ja mam vyhlédnute domecky v nekolika lokacich...jeden v nifu(to mi nepovolis kvuli nemu:D -takze nic) druhy nad lighthazenem a 3 pod hugelem:) ale uplne nejvic bych chtel ten co mam vyhlednuty nad Amatsu:)

 

-listiny nechcu klidne si je nech:D(ucka beztak delam jen tak mimochodem)

-chci jen hezkej ineterier a exterier + fukce a aby se na zilde postel dlalo sednout:D(prakticky de jen o vzhled:D)

-klidne si nejakou mapku k domecku udelam pokud mi reknete jak at s tim nemas praci...a klidne bych upravil i nekolik stavajich domku co vypadaj uvnitr otresne, jen chci prosim domecek nad Amatsu:))

 

-konec koncu ne kazdy chce domek jen kvuli listinam...a je fakt ze u stavajicich domku jen 1 a hradek v gefenu za neco stoji a ikdz nebyli listiny-tihle 2 byli vzdy obsazene:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest betr
chtelo by to nejakou reakci...

Popravde .. GM nemaji cas ani na opravovani zavaznych bugu natoz na nejaka vylepseni "ptakovin" a nikdo jiny to neudela.

Link to comment
Share on other sites

Popravde .. GM nemaji cas ani na opravovani zavaznych bugu natoz na nejaka vylepseni "ptakovin" a nikdo jiny to neudela.

 

 

Ten kdo si mysli ze nejde neco udelat by nemel stat v ceste tomu co to chce udelat.

 

Alulim: Bez se domluvit na IRC, myslim ze kdyz se naucis s tim editorem ze by GM nebyly proti kdybys hromadu tech domku vylepsil.

Link to comment
Share on other sites

Neví­m v Äem to dÄlají­ naÄe GM a ani neví­m v Äem to dÄlají­ jiní­, ale pokud by byl zájem můžu napsat návod na browedit k naÄí­ wikinÄ.

 

PS: Když teda GM nemají­ Äas, mohl bych pomoc nascriptovat nějaké questy. Znalosti eAtheny + broweditu mám takové...střední­ :D

Link to comment
Share on other sites

ono jde o to, ze na jedne mape je vic baraku. kdyz si nekdo upravi jeden barak a nekdo dalsi jinej barak na ty mape, tak by musela bejt pro kazdej barak jina mapa, coz je uplne zbytecne. Nemluve o tom, ze upravou baraku muze v jinym baraku znicit svetla a mit barak, ve kterym nevidim nic, je docela naprd :D

 

proto bych upravu baraku nechala na GM tymu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Když se budou dělat nějaké úpravy šlo by třeba upravit !warp či snad je v pořádku že mě v Albertě v domečku č.p. 16 (89,128) pošle doprostřed moře odkud mi krom teleportu nebo wingu nic nepomůže? Dále ten příkaz nemůžou používat další návštěvnící a např. !kapra mi hlásí že služba není k dispozici i když ji podle výpisu mám objednanou :( Když tak si počkám co se změní po implementování úprav, vymaluje se a převleče se povlečení...

Edited by Mars
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mesic fuc...nechci ripat ale posunulo se to aspon o 1%? :P

Tve delas jak kdybys tu hral tejden, ti jeste nedoslo jak to tu se zmenama chodi ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Brert:njn (nadšeni je nadseni)

 

Prestan se bat ze nezvladnu hloupou editaci mapy...tu praci chci! Nebavi me uz cekat...kdyz ti nedejboze vypnu nekde svetlo je dost pravdepodobne ze si to vsimnu a kdyz ne tak mi to das predelat:P

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Brert:njn (nadÄeni je nadseni)

 

Prestan se bat ze nezvladnu hloupou editaci mapy...tu praci chci! Nebavi me uz cekat...kdyz ti nedejboze vypnu nekde svetlo je dost pravdepodobne ze si to vsimnu a kdyz ne tak mi to das predelat:P

Muze tohle nekdo prelozit do cestiny ?

Link to comment
Share on other sites

Brert:njn (nadÄeni je nadseni)

 

Prestan se bat ze nezvladnu hloupou editaci mapy...tu praci chci! Nebavi me uz cekat...kdyz ti nedejboze vypnu nekde svetlo je dost pravdepodobne ze si to vsimnu a kdyz ne tak mi to das predelat:P

Tak to udÄlej a neÄekej mÄsí­c.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ahojky, mam dotaz... Jsem majitelem dvou domu (i ve stejnem meste). V jednom mi normlane funguji vsechny prikazy (!kafra, !kapra,...), ale v tom druhem (novejsim) zadny, mimo !help a !edit. Je to proto, ze se da vlastnit a pouzivat jenom jeden domek? Pokud ano tam jsem toto pravidlo nejak prehledla :-(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...