Jump to content
Reborn fórum

POMOOOC


beebop

Recommended Posts

Ahoj :P Hledám nějakého hodného spojence, co by mÄ podpořil klientem pro reborn. Snažil jsem se již nÄkolikrát po sobě stáhnout herní­ho klienta, ale bohužel dí­ky mému ÄpiÄkovému netu, na který se dá spolehnout se mi to ani jednou nepodařilo. Jednak jsem omezen FUP, která je 400 MB na den. Ono by to nějak Älo, ale s tÄma pingama co mám se to prostě nedá :P . Najde se nÄkdo kdo bydlí­ poblí­ž Kostelce nad Orlicí­ nebo kdo by mi ho poslal na dobí­rku? DÄkuju :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :) Hledám nějakého hodného spojence, co by mÄ podpořil klientem pro reborn. Snažil jsem se již nÄkolikrát po sobě stáhnout herní­ho klienta, ale bohužel dí­ky mému ÄpiÄkovému netu, na který se dá spolehnout se mi to ani jednou nepodařilo. Jednak jsem omezen FUP, která je 400 MB na den. Ono by to nějak Älo, ale s tÄma pingama co mám se to prostě nedá :) . Najde se nÄkdo kdo bydlí­ poblí­ž Kostelce nad Orlicí­ nebo kdo by mi ho poslal na dobí­rku? DÄkuju :)

 

Beebe v patek jedu se Snipem na jednu lanku tam pobliz takze ti to vypalim a dovezu kdyz mi na icq hodis mobil kde te sezenu tak se dohodnem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Custe, dam to sem, nechci zakladat novy topic.

Snad si toho nekdo vsimne :-)

 

FALLOUT 3:

 

Konecne sem rozjel Fallouta 3, kdyz mi na stare grafice odesel vetrak a museli sme koupit novou :-)

 

Mam ale problemy s padanim hry. A to tak, ze mi kompletne restartuje cele PC. Jen tak, z niceho. Myslel sem si, ze by to mohlo byt detailama (ktere mi automaticky nastavi Fallout na high), ale ani jejich zmena nepomohla. Prvni crash byl u redroache hned na zacatku, kdy dostanete BB gun. Spadlo to kdyz sem do nej strelil. At uz pres tahovy rezim ci normalne real-time.

 

Hledal sem teda na netu a nasel nake rady. Zmena klaves na defaultni rozlozeni nepomohla. Zmena detailu nepomohla. Nepomohly ani ruzne ovladace na grafarnu (3 ruzne). Kde zmenit nastaveni zvuku ve hre (3D sound/dolby) sem nenasel. Pridaval sem dokonce vyjimky do FFDShow dekoderu - jak pro audio tak i video (nekde na netu sem nasel ze by to mohly zpusobovat ony).

 

Uspesne sem se po tomhle vsem dostal po nekolika crashich dal. Nicmene hra pada znovu. Kdyz seberu vojakovi helmu a nasadim si ji - crash. Kdyz zabiju dalsi redroache - crash. Dokonce mi to spadlo i kdyz sem se dival do Pip boye a vyjel z nej TABem - crash.

 

Fallout sem opatchoval, stahnuty a nainstalovany je Patch 1.7 z oficialnich stranek (zkousel sem to bez i s patchem - stejny vysledek :-( )

 

 

Doporuci nekdo neco? Zacinam byt docela zoufaly .... Origoska to samo neni, ale kamosovi to jede ok.

 

Hardware: Ati HD 3650 512Mb, 2 Gb RAM, AMD Athon XP 2600+ (neco kolem 1,9 Ghz jednojadro), zvukovka hodne stara Sound Blaster Live 5.1 tusim. Ten hardware to dava bez problemu, necukne se to vubec. Jen totalne spadne a restartuje cele PC. Jo jeste, system mam Win XP.

 

 

Dikes moc za pripadne rady

Link to comment
Share on other sites

Mel jsem stejny problem. Reseni jsou dve :)

 

1. rezervujes jeden prst pro quick save a nainstalujes Win7(tam ti to nesunda cele PC)

 

2. koupis jinou grafiku a budes doufat ;)

 

3. tajna rana, kup si xbox tam to jede v pohode :)

 

Hra zabavna, super, pro fanouska fallouta jako ja proste bombicka, ale ta neodladenost me proste odradila! :) A to jsem Fallout 2 dohral na tisic zpusobu.

Link to comment
Share on other sites

Mel jsem stejny problem. Reseni jsou dve :)

 

1. rezervujes jeden prst pro quick save a nainstalujes Win7(tam ti to nesunda cele PC)

 

2. koupis jinou grafiku a budes doufat :)

 

3. tajna rana, kup si xbox tam to jede v pohode :)

 

Hra zabavna, super, pro fanouska fallouta jako ja proste bombicka, ale ta neodladenost me proste odradila! :) A to jsem Fallout 2 dohral na tisic zpusobu.

 

 

Ty vole Conste, tos mi dal ;).

1. Win7 budou, ale az casem

2. aktualni grafarna je nova, cca tyden. Dalsi neplanuju

3. nechci, kdyz tak tak spis Wii

 

No, nepotesil si me ...

 

Tracy, o Gandim vim, zkusim to irc nekdy. Dik za tip

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ mÄ napadlo, že crack nekoresponduje s verzí­, ale to by jsi ani nespustil. A pak blbej direct :D

 

Jinak kdyby jsi potřeboval cokoli poradit tak mi napiÄ, dohrál jsem to nÄkolikanásobnÄ se vÄema addonama a je to absolutní­ bomba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ahoj mam jeden problem nemuzu zakladat zadne topicy a ten kterej by se na to hodil sem nenasel

nemuzu ani posilat soukrame zpravy nikomu.. pise to "You are not allowed to use the messenger feature on this board"

nevite nekdo co stim?

Link to comment
Share on other sites

ahoj mam jeden problem nemuzu zakladat zadne topicy a ten kterej by se na to hodil sem nenasel

nemuzu ani posilat soukrame zpravy nikomu.. pise to "You are not allowed to use the messenger feature on this board"

nevite nekdo co stim?

skupina: Äekají­cí­ na registraci u tvých íşdajů možná mluví­ sama, a nÄkteré možnosti jsou až od 10 postů

Link to comment
Share on other sites

ahoj mam jeden problem nemuzu zakladat zadne topicy a ten kterej by se na to hodil sem nenasel

nemuzu ani posilat soukrame zpravy nikomu.. pise to "You are not allowed to use the messenger feature on this board"

nevite nekdo co stim?

 

Nemas deset prispevku.

Po jejich napsani se Ti nektere funkce fora zpristupni.

Dalsi funkce muzes ziskat jako suporters ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...