Jump to content
Reborn fórum

Maly minisrazicek v Praze


Iscar

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Fisch

 

...pamatuju si jen Frostuv ale uz nevim za co, takze jen cernej puntik :)

 

jeste nejake ublizeni destovi bylo slibeno za tu navigaci :teehee:

Edited by Fisch
Link to comment
Share on other sites

Podle me zatim muj nejlepsi sraz...

-Iscar nezklamal

-poznal lidi z ali

-poznal jsem tequilla team a zbytek GM teamu :teehee: tesim se jak bude na webu nase spolecna fotka XD

-Prekvapeni srazu Mabb

-probral nektere dulezite otazky ohledne GW s Ren

-zjistil ze jsme noobove, ze Era?

-neopil se

-delal peca

a mnoho jineho xD

Link to comment
Share on other sites

jo sraz dobrej ...ale mám nejspí­Ä natrženej sval na stehnÄ ( kdo mÄ v noci zkouÄel znásilnit ?! ) sem Ävorc ...dal sem to pivo s absinthem za 6,8 bez blití­ (viÄ saki :D ) takže se tÄčim na dunta v pondÄlí­ .. a na higura potom .. :mml: no a sakura snad bude ráda že máme stalkera koneÄnÄ ... a já do XXXX nechtÄl pí­t >< esli pří­ÄtÄ budu mí­t zas málo penÄz tak na vás už fak XXXX a pí­t nebudu .. p.s. já se představil .. dokonce sem pro tebe k3 letÄl až ke kobylisym skoro :teehee: a pro loonyho

 

p.s. k3 promiř ale ten restart si moh udÄlat když už si nepustil GW :D a proÄ si neÄel spát k nám ? :) okorát je fakt že od cesty domů si nepamatuju nic krom výtahu :X

 

jo a bylo fajn poznat vÄechny lidi a samozřejmÄ kennyho a loonyho dáreÄka ritha crowley miltanka worgaze trablí­ka jirkana jihrada (smůla do friendů mÄ pořád nechtÄj) :) no a ožralýho desperada (doufám že si nepletu nick ale ten kluk mÄl ví­c napito než já a to mÄl asi 2 piva .. o tom co sem mÄl já ani mluvit nebudu :) )

 

X: Cenzura provedena na výslovné přání­ Mitha

Edited by Jammore
Link to comment
Share on other sites

max: ja si furt myslim, ze budes psat tu peknou esej no, ale jak myslis :-))

btw co vim, nikdo se te znasilnit nepokusil... ale naopak ty ses snazil dost urputne o zachodovou misu (alespon na to vypadala rano), takze se mozna nakonec dala ;-)

Link to comment
Share on other sites

max: ja si furt myslim, ze budes psat tu peknou esej no, ale jak myslis :-))

btw co vim, nikdo se te znasilnit nepokusil... ale naopak ty ses snazil dost urputne o zachodovou misu (alespon na to vypadala rano), takze se mozna nakonec dala ;-)

ee saki promiň ale tohle vim o mí­su sem se výjimečně nesnažil :mml: kdyby tomu tak bylo tak bych se snažil už po tom exu :) ... erhm jakou esej ?! :teehee:

Edited by TheERaY2
Link to comment
Share on other sites

Kdyz to dunt da pod 6,8 tak pises velkou esej o tom jak sou Friendi uber :mml:

jenom uznám že jsou nejlepÄí­ ale to už sem minimálnÄ jednou řek :) no ale stejnÄ to nedá a stejnÄ ste srabi že ste nechtÄli jí­t do break guild :D:teehee: jo a jestli si na to přitáhne gospell lady luck a podobný moÄky tak teda u mÄ neni frajer :) hezky aÂť tam de sám aÂť mu můžu hodit quag pod nohy :D:D

Link to comment
Share on other sites

a co si ja pamatuju,tak sem se vetrel a mam dovoleno,ze taky muzu postnout esej na stejne tema...tak doufam,ze se pak na me nebudete zlobit a ze nedostanu warn/ban...pritomni friendi souhlasili,takze se nebude jednat o zadnou provokaci,ale o domluvenou akci

Link to comment
Share on other sites

nj sem mu zas něco poradil :teehee: ... doporučuju se na to koukat co nejdýl a vší­mat si detajlů jednotlivých postav :D ... zábava je íşměrná době sledování­ :)

 

už s tim pití­m přestávám saki :D alespoň pro dnešek :mml:

Edited by TheERaY2
Link to comment
Share on other sites

ach jo, když to tady tak Ätu tak je mi skoro do breku...když nemam pení­ze tak sem nas*anej že nemůžu nikam jet a když je mám tak se v pátek zprasim tak hroznÄ ze celou sobotu prospim :teehee: tohle je na pytel...doufám že jak tu nÄkdo psal zorganizuje v létÄ nějakou tu openairku na ví­c dní­...to by mohlo bejt luxusní­ :mml: ......du se apoř ukájet fotkama :)

Link to comment
Share on other sites

Jj srazik byl supa :D

maxi bejt tebou tak uz pisu tu essej, protoze tomu ze dunt nerozbije empo pod 6,8 sec. fakt verit nehodlam ...

ten quagmaire bys mu pod nohy asi hazet nemel :teehee: , on Higuro te taky nepichal do zeber kdyz si pil tu svoji smrt :)

 

to Higuro: dik za trochu drsne otevreni oci :D, jakoze od ted zacinam pocitat a jedine co me chybi je jedouci test server abych si vyskousel to co potrebuju :) . Jedine v co doufam je, ze do te doby nez to cely vykombim snad nenahuntis ten rudra bow abych si moh rict,ze aspon po ty paty ti sahat nekdy budu :):mml:

 

Jinak Crowley a Malvin nezklamali a tresnicka na dortu byl prichod Era a Worgaze :)

 

BTw. moc me potesil prichod Trablika a jedine co me mrzelo, ze byl ze vsech tech super lidi ve starejch FR+Gbod, jedinej kerej mel tu kuraz se prijit ukazat :)

Edited by Nesses
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

sem to řikal pří­ÄtÄ to chce open air u vody

Odkud ses?

Ja jen, ze v moravskych krajich se nerika "u vody", nybrz "u becky", v ceskych krajich se pro zmenu nerika "u vody", ale "u sudu" a Slovaci tusim take nerikaji "u vody"? :mml:

 

 

Jak nači GM pařili :teehee:

gms.gif

Ja je mam sice v mensi skupince, ale za to na videu :D Jen se musim dostat do prace kde mam ctecku memory karty :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...