Jump to content
Reborn fórum

Red Dragon


Mitheress

Recommended Posts

Dneskem zacina novy vek skvele textovky Red Dragon, takze pokud by mel nekdo zajem tak jsem zalozil alianci Reborn - skola, ktera je otevrena vsem lidem z Rebornu, kteri by si chteli tuto hru zahrat.

 

Vsichni jste vitani, prodrobnosti u me na icq

 

Red Dragon

Prvni nejsvacenejsi Ali na serveru XD, pridam se,.. i kdyz je tomu hodne let, co jsem to hral naposled .]

Link to comment
Share on other sites

Dneskem zacina novy vek skvele textovky Red Dragon, takze pokud by mel nekdo zajem tak jsem zalozil alianci Reborn

 

Ty ses poringland jo? :D

No tak to asi budem muset skusit trochu vyplenit. :mml:

 

 

edit: koukam ze se to za tu dobu co sem to nehral (asi 6 let) docela vylepsilo. Postavte si velbloudy at muzem obchodovat.

edit2: tak koukam jeste jednou na statistiky - a dobre to lamime - nejlepsi maj 16000 pudy a my kolem 5000. Doufam ze nekdo z vas pojede nejakou pekne utocntou rasu. Ja jedu za enty. ;)

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Vlastni zalozeni a hra je zadarmo... a muzete mit i vice gubu. Placene jsou jen tzv upgrady gubu, ktere by nemeli nejak ovlivnit hru a spis napomoct k jejimu prehledu.

Ale zakladni balicek se da poridit za cca 100kc/gub

 

 

No domnivam se ze vic gubernatu mit nesmis. Teda na ozkouseni asi jo ale ne tim stylem ze si udelas 30 gubernatu 1 alianci a pak vsechny znicis.

 

Je to dokonce i v pravidlech.

---delani gubernatovych farem je zakazano---

Link to comment
Share on other sites

No domnivam se ze vic gubernatu mit nesmis. Teda na ozkouseni asi jo ale ne tim stylem ze si udelas 30 gubernatu 1 alianci a pak vsechny znicis.

 

Je to dokonce i v pravidlech.

---delani gubernatovych farem je zakazano---

Ano ta farma znamena ze si budu 10dni v protiku farmit a potom ji svym gubem sesvacim... ale multigub je povoleny a hlasi se...

 

A nevim jestli jsi to nekdy hral ale klikat 5 gubu uz je docela casove narocne obzvlast ve valce :mml:

 

A jeste jedna vec: Posilejte si prostim prihlasky do aliance Reborn - skola

Link to comment
Share on other sites

Btw nehrál tu nÄkdo webgame? DÄsnÄ to žere Äas...

Tak to mas naprostou pravdu ... tento vek jsem si dal pauzu, protoze uz mi ztoho pomalu hrabalo, jinak moje aliance se casto pohybovala v top10, a jestli mas prehled v aliancich tak budes urcite znat ali .hack// ...

Nekolik veku se moje zemicka jmenovala .hack//Pupí­kof :mml:

Link to comment
Share on other sites

Už dlouho nemám, i když tohle mi je povÄdomé.. já hrál před mnoha vÄky a už to možná rok? nebo i ví­c nehraju. Ve výsledku u toho člověk sedÄl pořád a žralo to ví­c Äasu než ragnarok.

 

Edit: Fuuj takove hnusneee logooo, no antimulti tam snad jeste jsou :mml:

Edited by Jammore
Link to comment
Share on other sites

S WG sem zacinal,kdyz byvalo online 150-200 lidi. Delal sem tam admina (anti-multi,nevim jestli ta funkce v dnesni dobe jeste je :mml: )

A to oranzove logo zemekoule s tankem jsem delal ja :D

Trochu smradlave samochvaly ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ano ta farma znamena ze si budu 10dni v protiku farmit a potom ji svym gubem sesvacim... ale multigub je povoleny a hlasi se...

 

A nevim jestli jsi to nekdy hral ale klikat 5 gubu uz je docela casove narocne obzvlast ve valce :mml:

 

A jeste jedna vec: Posilejte si prostim prihlasky do aliance Reborn - skola

 

 

No jasne. Hele to hrajete poprvy nebo cim to je ze reborn aliance je 379 v poradi? :D

Link to comment
Share on other sites

No jasne. Hele to hrajete poprvy nebo cim to je ze reborn aliance je 379 v poradi? :D

No nevim, ale aliance Reborn je v pulkach 31. stim ze na prvniho ztraci cca 1300+- pozemku coz muzem z fleku koupit... ;) Ke vsemu aliance kde hrajou i naprosti novacci se jmenuje Reborn - skola. A tam zatim nekteri lidi nemaji ani paru o tom jak se to hraje :mml:

 

A WG si prosim reste jinde...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...